80s,90s Garage & Psychedelic Revival

S

sk4t4

Guest
Γειά σου Γιάννο!!, που να μαι μωρέ , ξημεροβραδιάζομαι με τους άλλους 299 να ψηφίσουμε στα γρήγορα κάτι παπαρολογίες και να φύγουμε στα γρήγορα για μπανάκια. Κάνει και ζέστη γμτη μου!!:dance2:
Ποτε μου δε καταλαβα γιατι ο περισσοτερος κοσμος οταν ψαχνει για δροσια πηγαινει στη θαλασσα ενω στο βουνο εχει δροσια χωρις να κανεις απολυτως τιποτα παρα μονο να καθεται κατω απο τον πλατανο.Στη θαλασσα οσο εισαι μεσα στο νερο καλα ειναι οταν βγεις αρχιζουν τα δυσκολα χωρια τα αντηλιακα,ομπρελες,καρεκλακια κλπ οικογενειακα βαρη.
 


S

sk4t4

Guest
View attachment 50235


650m υψόμετρο και 12 χλμ απ τις παραλίες...
Το τερπνον μετα του ωφελιμου εχεις.Που βρισκεται?Το χωριο του πατερα μου, στα Καλαβρυτα 900μ με το χωριο της μητερας μου , στο Αιγιο διπλα στο κυμα απεχουν περιπου μιση ωρα.Στο χωριο της γυναικας μου ομως , στο Καρπενησι 1,230μ εστω και για ενα μετρο το ψηλοτερο του Νομου Ευρυτανιας θελεις χειμωνιατικο μπουφαν το βραδυ.
 






Μηνύματα
695
Reaction score
1.656
Ποτε μου δε καταλαβα γιατι ο περισσοτερος κοσμος οταν ψαχνει για δροσια πηγαινει στη θαλασσα ενω στο βουνο εχει δροσια χωρις να κανεις απολυτως τιποτα παρα μονο να καθεται κατω απο τον πλατανο.Στη θαλασσα οσο εισαι μεσα στο νερο καλα ειναι οταν βγεις αρχιζουν τα δυσκολα χωρια τα αντηλιακα,ομπρελες,καρεκλακια κλπ οικογενειακα βαρη.
Για να δροσίζεσαι πρέπει πρώτα να ζοριζεσαι. Κι ως γνωστόν στα υψόμετρα οφθαλμόλουτρο δεν παίζει.
Έλα νταξει, πλάκα κάνω. Συμφωνώ για το κάτω απ' τον πλάτανο. Άσε που κατεβαίνει και το τσιπουρακι ευκολότερα. Ενώ on the beach και τη μπύρα ακόμη θα την ξερασεις σε ιδρώτα.
 

Μηνύματα
695
Reaction score
1.656
Το γραμμα που λειπει ειναι το u και για να το πω κομψα ειναι μια απο τις διαφορες ανδρων και γυναικων (Cunts)
Ντροπή! Έχουμε και κυρίες στο φορουμ.
Πες μου τώρα οτι και τα τεσσάρια σου κανονικά είναι A να χάσω πασα ιδέα.
 




S

sk4t4

Guest
μου τώρα οτι και τα τεσσάρια σου κανονικά είναι A να χάσω πασα ιδέα.
Eρχεσαι δευτερος μετα τον Cosmarpan σ αυτο.Τι να κανω ομως που ο γιος μου εβαλε τον κωδικο αυτο.Παντως το ονομα ειναι Cunts γι αυτο και το αστερακι στο ονομα.
 

Μηνύματα
695
Reaction score
1.656
Eρχεσαι δευτερος μετα τον Cosmarpan σ αυτο.Τι να κανω ομως που ο γιος μου εβαλε τον κωδικο αυτο.Παντως το ονομα ειναι Cunts γι αυτο και το αστερακι στο ονομα.
Ε βέβαια , ο cosmarpan και να μην ασχοληθεί με τέτοια θέματα , γίνεται?
Για τους C*nts είπα να χαβαλεδιάσουμε λίγο, εξάλλου σε όλα τα 7" αναφέρουν το όνομα κανονικά. (Δυστυχώς κανένα στα χέρια μου να το πλακώσω). Κι εκτός από το "πανέμορφο" όνομα τους, το ίδιο κάνουν και με τους τίτλους των τραγουδιών τους ή και album "Εat my nuts 1984" χε χε.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Η καλύτερη καλημέρα εδώ και πολυ καιρό στο σάιτ. Πλάτανους, παραλίες, sk@t@, c*nts, nuts, μπυρες, τσιπουρα, psychedelic boys, Αρβανιτακης, nath, sk4t4, ωραία μέρη, κι κάπου εκεί ανάμεσα κι ο Χατζης απο Human Grape του δισκαδικου Music Machine σε εμβρυακη ηλικία. Ξύπνησα εδώ και λίγα λεπτά και πίνω καφέ στην βεράντα στο εξοχικό και σας διαβάζω κούκλες μου.
 

Μηνύματα
695
Reaction score
1.656
Η καλύτερη καλημέρα εδώ και πολυ καιρό στο σάιτ. Πλάτανους, παραλίες, sk@t@, c*nts, nuts, μπυρες, τσιπουρα, psychedelic boys, Αρβανιτακης, nath, sk4t4, ωραία μέρη, κι κάπου εκεί ανάμεσα κι ο Χατζης απο Human Grape του δισκαδικου Music Machine σε εμβρυακη ηλικία. Ξύπνησα εδώ και λίγα λεπτά και πίνω καφέ στην βεράντα στο εξοχικό και σας διαβάζω κούκλες μου.
Αυτό είναι που λένε άλλοι ζορίζονται κι άλλοι δροσίζονται(ή το δροσίζουν ενίοτε, που είναι και σχετικό).
Ζόρι απ' το πρώι με το παρακάτω που έχω πλακωθεί να το συμμαζέψω .
Λίγο προγενέστερο του θέματος αλλά μιας και αξίζει αφιερωμένο σε όλους.
Arcesia ( Johnny Arcesia) - White Panther
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Μόλις πέρασε ένας άσπρος πάνθηρας απο δω χάμω nath! Τα είδα όλα!
 




Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.666
Μηνύματα
2.869.418
Members
37.943
Νεότερο μέλος
triantafyllos1969
Top