Φαγητό μετά την έκθεση 28 - 11 - 2015






abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.771
Reaction score
94.955
Δε ξέρω, θα δούμε Γιάννη.
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.771
Reaction score
94.955
Πέρυσι πού είχατε πάει, γιατί δεν είχα έρθει.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.889
Reaction score
34.338
εκει παρακατω, κανα χιλιομετρο το πολυ σε μια ταβερνα με κρεατα κλπ, δε θυμαμαι πως το λεγανε!

ολο κ κανενας θα θυμαται..Παντελης? Βλασσης? Βασιλης? Γιαννος? ποιοι αλλοι ηταν?Μανος νομιζω?
 


Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
Εγώ ανήκω στην παλιά γενιά των συμφορουμιτων που πάντα βρισκόμουν στις συναντήσεις μα δεν γνωρίζω τους νέους του χώρου πλην του Μελίδη φυσικά αλλα και του Αρβανιτάκη εαν θα έρθει. Ελπίζω να έχετε κάποιο σημείο επαφής και μέσα στην έκθεση η να κανονίσετε ποιά μέρα και ώρα μπορούμε να πούμε ενα "γειά" μέσα εκεί όπου θα μπορούμε και να δούμε μαζί κάποια σημεία μεγάλου ενδιαφέροντος εκθεμάτων.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.740
μα δεν γνωρίζω τους νέους του χώρου πλην του Μελίδη φυσικά αλλα και του Αρβανιτάκη εαν θα έρθει.
Και να ήθελα , δεν γίνετε να μην έρθω.
Στο δωμάτιο 351 θα είμαι με την Wavemotion.
 


Μηνύματα
1.750
Reaction score
118
Και να ήθελα , δεν γίνετε να μην έρθω.
Στο δωμάτιο 351 θα είμαι με την Wavemotion.
Α ναι, ξέχασα οτι εσύ είσαι παλιός εκθέτης. Θα έρθω να σε δω Νίκ. Μην φοβάσαι, ακόμη κρατιέμαι δεν γέρασα. Θα με αναγνωρίσεις! :p Αυτός ο παλαβός ο φίλος μας θα έρθει προς τα εκεί η βολτάρει ανα την Ευρώπη με το Jip τσερόκι του;
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.854
Reaction score
83.948
Μέχρι την Παρασκευή θα έχουμε αποφασίσει για ένα σημείο-ραντεβού στο ξενοδοχείο πριν από το φαγητό.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.771
Reaction score
94.955
Καλή ιδέα.

Είχαμε πάει πριν μερικά χρόνια, σε προηγούμενη έκθεση και ήταν καλά.

Είναι και πολύ κοντά, ούτε 500 μέτρα απ' την έκθεση.
 


VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Πέρυσι πού είχατε πάει, γιατί δεν είχα έρθει.
εκει παρακατω, κανα χιλιομετρο το πολυ σε μια ταβερνα με κρεατα κλπ, δε θυμαμαι πως το λεγανε!

ολο κ κανενας θα θυμαται..Παντελης? Βλασσης? Βασιλης? Γιαννος? ποιοι αλλοι ηταν?Μανος νομιζω?
Περσι ειχαμε φαει στον μπαρμπα δημο, πισω απο το ξενοδοχειο. Ειναι ομως για λιγα ατομα αφου εχει χωρο μονον στο μικρο πεζοδρομιο.

Τα σουβλακια της Συγγρου εχουν μεγαλο χωρο αλλα το φαγητο ειναι για τον φουτσο.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.889
Reaction score
34.338
μια αλλη φορα, σ ενα ταβερνο τετοιο που ειχαμε παει, ενα βραδυ παλι μετα απο εκθεση? που καναμε τα τραπεζια Γαμα και ηταν κ ατομα απ το ACA, ο ιδρυτης κλπ? δεν ηταν ασχημο, κ ηταν κ κοντα!
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.663
Μηνύματα
2.871.262
Members
37.929
Νεότερο μέλος
axil
Top