Θέλω τις γνώμες σας

Μηνύματα
452
Reaction score
0
Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

1. Η λύση με το σημείωμα -αν τον βρείτε- είναι καλή.
2. Πληρώστε κάποιον να την στήσει και να τον βρει. Αν κάνετε κάτι τέτοιο, δώστε ιδιαίτερη προσοχή στο να εμφανιστούν πολλοί μαζί που θα του αναθέσουν την δουλειά.
3. Μόλις τον βρείτε αποφασίστε αν θα αυτοδικήσετε, ή αν θα τον αναφέρετε στην αστυνομία. Αν κάνετε το δεύτερο, ξεχάστε οριστικά το πρώτο.
4. Ποτέ, μα ποτέ, μην κάνετε κάτι που θα του βλάψει ανεπανόρθωτα κάποιο περιουσιακό του στοιχείο -δεν τίθεται θέμα για την ακέραιότητά του.
5. Αν είναι "απλός" γκάγκουρας, τότε μπορείτε να τον τρομάξετε πάρα πολύ με το τίποτα. Αν, όμως, είναι άλλου είδους "λουλούδι", χωρίς τους δικούς σας φραγμούς, τότε μπορείτε να μπλέξετε πάρα πολύ άσχημα. Παραδείγματα άπειρα.

Προσοχή, λοιπόν, γιατί όπως λέει και ο σοφός λαός, "της νύχτας τα καμώματα τα βλέπει η μέρα και γελάει (ή κλαίει)"!
 

Μηνύματα
166
Reaction score
1
Re: Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

Kια γιατι οχι μια ''νεροβομπα'' που θα πεσει τυχαια απο ενα μπαλκονι,αλλα μεσα να εχει μπογια και λιγουλακι:137: οξι.
...όπως π.χ. διαλυτικό νίτρου?! :116:
 

Μηνύματα
3.506
Reaction score
3
Re: Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

Kια γιατι οχι μια ''νεροβομπα'' που θα πεσει τυχαια απο ενα μπαλκονι,αλλα μεσα να εχει μπογια και λιγουλακι:137: οξι.
:143::143: Σατανικό σχέδιο!!!
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.218
Reaction score
27.779
Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

Το διαλυτικό νίτρου δεν κάνει μεγάλη ζημιά στο χρώμα. Πιο πολύ ζημιά κάνει το υγρό φρένων.
Αλλά αν είναι ένα οξύ από μπαταρία αυτοκινήτου .........
Πάντως δεν το κάνεις εύκολα κάτι τέτοιο. Μπορείς να μπλέξεις άσχημα.
 

Μηνύματα
11.423
Reaction score
38
Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

Μια gamo magnum 3000 cal καραμπίνα και καθάρισες :142::138:
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.609
Reaction score
94.505
Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

Μια gamo magnum 3000 cal καραμπίνα και καθάρισες :142::138:
Αμάν... δεν σε ξαναπειράζω εσένα:111::142:
 

Μηνύματα
2.260
Reaction score
1.205
Μιχαήλ,σε ποια περιοχή βρίσκεσαι αλήθεια?Οι περισσότεροι SPL-άδες είναι δυτικά..
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.218
Reaction score
27.779
Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

Εγώ είμαι στο κέντρο. Μετά τον Ν.Σ. Σταθμό. Οδός Γιαννιτσών και κάτι.
Παντού υπάρχουν αυτοί οι κάγκουρες.
 

Μηνύματα
4.480
Reaction score
3
Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

Πρόεδρε πρόσεχε διότι, από αυτά που λες και από τις ώρες που περιγράφεις, μου φέρνει στο μυαλό "προστάτη" ή "μπάτσο".
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.609
Reaction score
94.505
Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

Αν τον σταματήσεις και καταλάβεις ότι είναι ένας από τους δύο,

ξέρεις τι θα πεις: Ρε φίλε δεν έχει άλλη ένταση το καβουρδιστήρι σου;:204:
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.218
Reaction score
27.779
Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

Αν τα βρω μπαστούνια θα του πω "ρε φίλε επιτέλους σε βρίσκω διότι μέρες τώρα θέλω να σε ρωτήσω που το έβαλες αυτό το γαμηστερό σύστημα;"
 

Μηνύματα
4.480
Reaction score
3
Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

...και θα σου πει ότι έχει πάρει ιδέες από τον Κουρτινόπουλο:116:
 

Μηνύματα
886
Reaction score
22
Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

Καταστροφή ξένης περιουσίας δεν λέει να κάνεις, γιατί απλά κατεβαίνεις στο επίπεδό του.

Κρύβεσαι σε ενα μπαλκόνι εκεί κοντά.
Πετάς μια καρτέλα αυγά, κατα προτίμηση κλούβια.Δεν κάνουν μόνιμη ζημιά, οπότε δεν μπορεί να σου κάνει τίποτα.Προσοχή μη σε δεί.

2-3 φορές αν τα φάει πάνω στο αυτ/το, θα αλλάξει διαδρομή απο μόνος του.
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

"Η τροχαία είπε ότι πρέπει να του πάρουμε την πινακίδα και να υποβάλουμε μήνυση"

Να πείτε στην τροχαία να του πάρουν αυτοί την πινακίδα (να στήσουν αυτοί καραούλι ένα βράδυ). Εσείς να υποβάλετε μήνυση κατά αγνώστου.
Μα για να την παρουμε πρεπει να προλαβουμε να την ξεβιδωσουμε εν κινησει.. για να ειμαστε πειστικοι στα οργανα

Οι τροχαιοι δεν εχουν κατσαβιδια με μπαταρια οποτε δεν προλαβαινουν οταν τρεχει το εν λογω βομβαρδιστικο αυτοκινητο , να την πεσουν , να γαντζωθουν και να ξεβιδωσουν τις πινακιδες χωρις να γρατζουνισουν το χρωμα... και τους μηνυσει ο πιλοτος..

Χρειαζονται ειδικες δυναμεις και οργανωση.

Και μετα σκεφτομουν να βαλω τριοδικους 8 Watts με κορνες στο αυτοκινητο μου και ενα μετροπεα 12 V DC σε.... 230 VAC
ΣΕ ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ..
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

Αν τα βρω μπαστούνια θα του πω "ρε φίλε επιτέλους σε βρίσκω διότι μέρες τώρα θέλω να σε ρωτήσω που το έβαλες αυτό το γαμηστερό σύστημα;"
Δειξτου Μιχαλη καμμια high end ψησταρια :136:μπας και αλλαξει χομπυ και συνελθει. Ετσι μονο αντιμετωπιζεται.:113: Τωρα μολις μου ανοιξε η ορεξη:142:μονο που θυμαμαι τις κατασκευες. Σκεψου να τις εβλεπα και απο κοντα.:136:
 

Μηνύματα
1.597
Reaction score
6
Re: Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

Καταστροφή ξένης περιουσίας δεν λέει να κάνεις, γιατί απλά κατεβαίνεις στο επίπεδό του.

Κρύβεσαι σε ενα μπαλκόνι εκεί κοντά.
Πετάς μια καρτέλα αυγά, κατα προτίμηση κλούβια.Δεν κάνουν μόνιμη ζημιά, οπότε δεν μπορεί να σου κάνει τίποτα.Προσοχή μη σε δεί.

2-3 φορές αν τα φάει πάνω στο αυτ/το, θα αλλάξει διαδρομή απο μόνος του.
ΟΧΙ........ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Θα μαζεψει ο οδηγος την καρτελα για ηχομονωτικο και θα περναει καθε μερα για να μαζευει και αλλ και αλλη.

Δε συμφερει τωρα που ειναι ακριβα τα αυγα.

Βρειτε κατι αλλο να επταξετε που να μη χρησιμευει στον ηχο.
 


Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.218
Reaction score
27.779
Απάντηση: Re: Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

Δειξτου Μιχαλη καμμια high end ψησταρια :136:μπας και αλλαξει χομπυ και συνελθει. Ετσι μονο αντιμετωπιζεται.:113: Τωρα μολις μου ανοιξε η ορεξη:142:μονο που θυμαμαι τις κατασκευες. Σκεψου να τις εβλεπα και απο κοντα.:136:
Αφού σου άνοιξε η όρεξη να!
 

Μηνύματα
3.506
Reaction score
3
Re: Απάντηση: Θέλω τις γνώμες σας

Μα για να την παρουμε πρεπει να προλαβουμε να την ξεβιδωσουμε εν κινησει.. για να ειμαστε πειστικοι στα οργανα

Οι τροχαιοι δεν εχουν κατσαβιδια με μπαταρια οποτε δεν προλαβαινουν οταν τρεχει το εν λογω βομβαρδιστικο αυτοκινητο , να την πεσουν , να γαντζωθουν και να ξεβιδωσουν τις πινακιδες χωρις να γρατζουνισουν το χρωμα... και τους μηνυσει ο πιλοτος..

Χρειαζονται ειδικες δυναμεις και οργανωση.

Και μετα σκεφτομουν να βαλω τριοδικους 8 Watts με κορνες στο αυτοκινητο μου και ενα μετροπεα 12 V DC σε.... 230 VAC
ΣΕ ΜΠΑΓΚΑΖΙΕΡΑ..

Με μεγάλη ευκολία τού παίρνουν τις πινακίδες αν θέλουν!!!!:107:

Μάλλον δε γνωρίζεις από Καλλιθέα και Συγγρού. Όχι μόνο παίρνουν με μεγάλη άνεση τις πινακίδες αλλά ολόκληρα αμάξια μαζεύουν!!!:142:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.604
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top