Πώληση κλασσικής δισκοθήκης !

Μηνύματα
9
Reaction score
1
Πωλείται κλασσική συλλογή περί τα 350 LP όλοι σε άριστη κατάσταση έως άπαιχτοι !
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.964
Reaction score
20.485
Επίσης, καλό θα ήταν να διευκρινίσετε εάν οι δίσκοι πωλούνται ως σύνολο (lot) ή εάν υπάρχει δυνατότητα να πωληθούν ένας ένας.
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.882
Reaction score
34.271
Βαλτε μια τιμη, καποια ενδεικτικη κατασταση, καμια φωτο, τι δισκοι ειναι , τι μουσικες, να ξερουμε λιγο τι γινεται.
 

Μηνύματα
9
Reaction score
1
Αγαπητοί μου,
1. Προτιμάται η πώληση στο σύνολό της
2. Η τιμή της συλλογής υπολογίζεται αυτές τις μέρες σε XL, υπομονή διότι υπάρχουν και λίγοι 180άρηδες.
3. Η κατάσταση είναι όπως αναφέρω άψογη.
4. Εκτός απο πολύ σύγχρονη εποχή (Webern, Stockhausen κτλ) στέρεο ρεπερτόριο των υπολοίπων εποχών.
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.224
Reaction score
27.789
Δεν μπορεί μια αγγελία να είναι χωρίς τιμή.
Βιαστείτε μέχρι αύριο να βάλετε αλλιώς θα πρέπει να διαγραφεί η αγγελία.
 

Μηνύματα
9
Reaction score
1
Δεν μπορεί μια αγγελία να είναι χωρίς τιμή.
Βιαστείτε μέχρι αύριο να βάλετε αλλιώς θα πρέπει να διαγραφεί η αγγελία.
Για τούς σοβαρά ενδιαφερόμενους δεν νομίζω οτι επίκειται τόσο άμεσα η ανάρτηση τιμής, η οποία και θα είναι σε πολύ λογικά πλαίσια (ίσως κάτι λιγότερο απο 2000 ευρώ για όλη την συλλογή). Αν δεν τα καταφέρω έως αύριο όπως αναφέρεστε μπορεί να διαγραφεί η αγγελία !

Καλό Πάσχα σε όλους!
 

Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Οι κανονισμοί των αγγελιών επιβάλλουν να υπάρχει τιμή. Δεν είναι ειδική μεταχείριση για τούτη την αγγελία. Μάλιστα, μόλις υπάρξει τιμή μπορείτε να ανεβάσετε μια καινούργια αγγελία, αν αυτή εδώ έχει διαγραφεί.

Σημ. Δεν είμαι ενδιαφερόμενος.
 

Μηνύματα
9
Reaction score
1
Οι κανονισμοί των αγγελιών επιβάλλουν να υπάρχει τιμή. Δεν είναι ειδική μεταχείριση για τούτη την αγγελία. Μάλιστα, μόλις υπάρξει τιμή μπορείτε να ανεβάσετε μια καινούργια αγγελία, αν αυτή εδώ έχει διαγραφεί.

Σημ. Δεν είμαι ενδιαφερόμενος.
Καλό Πάσχα και σε σάς !
 

Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Επίσης κύριέ μου. Καλή Ανάσταση, καλή Λαμπρή και πάνω απ' όλα υγεία! :)
 

Μηνύματα
9
Reaction score
1
Λοιπόν, η συλλογή απαρτίζεται απο περίπου 400 LP συμπεριλαμβανομένων και καμμιά 20αριά 180 gr. η συνολική τιμή δε είναι στα 2000 ευρώ (περί τα 5 ευρώ ο δίσκος). Για τούς πιθανώς σοβαρά ενδιαφερόμενους μπορεί να σταλεί και ένα XL αναλυτικό σε κάποιο e-mail. Υπογραμμίζω οτι οι δίσκοι είναι σε άριστη κατάσταση λόγω προσωπικής φροντίδας. Και πάλι Χρόνια Πολλά σε όλους !
 

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.882
Reaction score
34.271
στειλε μου σε παρακαλω πολυ ξανα το τηλεφωνο επικοινωνιας η καλεσε με να κανονισουμε! ευχαριστω!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.603
Μηνύματα
2.867.540
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top