TECHNICS MK2 1200 ΚΑΙ 1210

Μηνύματα
170
Reaction score
9
Για λογαριασμό φίλου ο οποίος δεν τα χρειάζεται και δεν έχουν παίξει σε μαγαζί σε κάλή κατάσταση 320 ευρώ έκαστος πραγματικά ευκαιρία θα τα κρατούσα εγώ αλλα λόγω οικονομικής στενότης δεν γίνετε ευχαριστώ.
 


platon

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
2.275
Reaction score
1.356
Κουτι υπαρχει?
Όταν λες σε καλη κατασταση, δηλαδή?
Φωτοφραφιες?
 

Μηνύματα
170
Reaction score
9
Κουτί δεν υπάρχει όσον αφορά τις φώτο εντος ολίγου θα αναρτηθούν η κατασταση τους είναι καλή για μένα που είμαι ψείρας δεν έχον γρατζουνιές τα καπάκια τους είναι σε καλή κατάσταση μόνο τα σημάδια του χρόνου με ένα φρεσκαρισματάκι θα είναι μπόμπα.



το ένα κρατήθηκε προς το παρόν πάμε για το 1210 ευχαριστώ.



Θα θελα να κάνω μια διατύπωση και να ζητήσω συγνώμη γιατι αυτό πρέπει να αναφέρετε κατ εμένα στις αγγελίες για να μην μπαίνουμε σε κυκεώνα προσπάθειών χωρίς αποτέλεσμα τα πικαπ βρίσκονται στα Τρίκαλα Θεσσαλίας και απο εκεί θα στάλουν σε συσκευασία όπως αρμόζει.Ευχαριστώ
 
Last edited by a moderator:


Μηνύματα
119
Reaction score
9
καλησπερα και χρονια πολλα χριστος ανεστη με υγεια με ενδιαφερει αλλα θελω φωτο γιατι προσφατα εκανα τυφλη αγορα και την πατησα δυστηχως παρελαβα ενα σκουπιδι και ειναι και ρισκο οπως καταλαβαινεις το ιδιο θα εκανες και εσυ στην θεση μου εαν θελεις παρεμε ενα τηλ σε ευχαριστω κ. γιαννης 6985563890
 

Μηνύματα
170
Reaction score
9
Δεν μπορω να αναρτησω φωτο γιατι ειμαι σε διακοπες και δεν εχω internet εντος ολιγου αν και το εχω σχεδον κλεισει ευχαριστω
 





Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.188
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top