Pop το Ελληνικό!





Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Ενα τσιγάρο ακόμα λοιπόν!;)

Σχετικά με τα clips του Θάνου Καλλίρη,υπάρχει περιορισμός από τον ίδιο στο youtube,τα περισσότερα που έβαλα είναι από το official κανάλι του:αναπαράγονται μόνο στο youtube μέσω browser υπολογιστή και όχι εφαρμογές xbmc,plex,media players,bd/dvd players κλπ sorry!
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.967
Για ποιο λόγο το έκανε αυτό; o_O
 

Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.378
Σχετικά με τα clips του Θάνου Καλλίρη,υπάρχει περιορισμός από τον ίδιο στο youtube,τα περισσότερα που έβαλα είναι από το official κανάλι του:αναπαράγονται μόνο στο youtube μέσω browser υπολογιστή και όχι εφαρμογές xbmc,plex,media players,bd/dvd players κλπ sorry!

Να σαι καλα για τις πληροφορίες.Ευτυχως εχουμε όλα τα cd του!:D
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.739
Ενα σέικ για το φίλο μου τον Κόγια.


ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ - ΣΠΥΡΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ: ΡΟΜΑΝΤΙΚΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΦΙΛΑΣ.
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Για ποιο λόγο το έκανε αυτό; o_O
Εχω μιλήσει με τον Θάνο,,,Καλλίρη βέβαια και όχι τον Πλέύρη...πως θα μπορούσα άλλωστε και πως θα μπορούσε κι αυτος!
Τεσπα δεν ειναι δικό του θέμα,το έψαξε ο άνθρωπος,είναι θέμα εταιρίας και στην προκειμένη περίπτωση Sony Music ,απλά μεταφόρτωσε τα video!
 


Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Δε θα βάλουμε μπουζούκια,ανατολίτικα με τον Φίλλιπο όμως ναι.Και στο τέλος μια μεγάλη έκπληξη!

 



Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Εδώ το Μάη μου παλι,original όμως σε εορταστικό της ερτ το 1982,στα φωνητικά η Σοφία Αρβανίτη που γεννήθηκε 2/5/1962 και παραμένει κούκλα βέβαια!

 





Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Ολα τα τραγούδια του Φίλλιπου Νικολάου είναι αφιερωμένα στη μαμάκα μου,που τόσο της αρέσει και μας διαβάζει τώρα.
Ειδικά το μεγιέ μελέ!:thumbsup:
 



Staff online

  • spylab
    Shalom
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.201
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top