Τι είδαμε, τι θα δούμε






Μηνύματα
2.258
Reaction score
249
Someone marry Barry/ Anchorman 2
Ευχαριστες χαζομαρες
The machine ειχε καποια ουσια αλλα δε μου αρεσε σαν εκτελεση
The borderlines απαραδεκτη
 







Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Κανονικά είμαι εκτός θέματας γιατί την ταινία την είδα προχθές. :p

Πρόκειται για τη Le Passe (το παρελθόν). Ταινία ταμάμ για xfader ή zizik. :whistling: Ο πρώτος σε 5 λεπτά θα την έχει αλλάξει, ο 2ος δεν θα χρεαστεί να κάνει κάτι (μέσα στον ύπνο του). :p Πρόκειται για μια δραματική ταινία με κοινωνικούς προβληματισμούς, ωραία γυρισμένη. Βέβαια με εντελώς αντιχολυγουντιανή μέθοδο.

Σκηνοθέτης και σεναριογράφος Ιρανός, cast multi-ethnic, μερικές σκηνές σε ύφος Μπέργκμαν - σε έκδοση με λίγα λιπαρά. :unsure: Πολύ καλή βαθμολογία στο imdb, κάτι που με προβληματίζει. Όχι και 8.0 ρε μπόιζ, ένα 6μισάρι, άντε 7.

Η τύπισσα πρωταγωνίστρια.

 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.724
Reaction score
83.480
Κανονικά είμαι εκτός θέματας γιατί την ταινία την είδα προχθές. :p

Πρόκειται για τη Le Passe (το παρελθόν). Ταινία ταμάμ για xfader ή zizik. :whistling: Ο πρώτος σε 5 λεπτά θα την έχει αλλάξει, ο 2ος δεν θα χρεαστεί να κάνει κάτι (μέσα στον ύπνο του). :p Πρόκειται για μια δραματική ταινία με κοινωνικούς προβληματισμούς, ωραία γυρισμένη. Βέβαια με εντελώς αντιχολυγουντιανή μέθοδο.

Σκηνοθέτης και σεναριογράφος Ιρανός, cast multi-ethnic, μερικές σκηνές σε ύφος Μπέργκμαν - σε έκδοση με λίγα λιπαρά. :unsure: Πολύ καλή βαθμολογία στο imdb, κάτι που με προβληματίζει. Όχι και 8.0 ρε μπόιζ, ένα 6μισάρι, άντε 7.

Η τύπισσα πρωταγωνίστρια.

Καλύτερα να γράφεις για συνωμοσίες! :p
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.400
Reaction score
74.683
8 της έβαλα και την είδα ολόκληρη. Κοιμάμαι στις επαναλήψεις μόνο.
;)
 




Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.400
Reaction score
74.683
Δύσκολο έβαλες, ποιό απο τα δυο μέτρια. Μάλλον το δεύτερο.

Αν και με τα αρχεία που θα έχεις, καλύτερα δες τα στην TV.
:p:p
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.912
Reaction score
41.174
The Bridge on the river Kwai (1957), αδυνατώ να βαθμολογήσω ταινία του '57 το 2014...συγκαταλέγεται στις all times classic must see ταινίες
Life of a King (2013), 7/10
Filth (2013), 7+/10 (με επιφύλαξη γιατί έχασα ένα μεσαίο κομμάτι του, στη σύζυγο άρεσε πολύ)

δεν έχω δει καμία από αυτές που λες Βασίλη Μ.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.590
Μηνύματα
2.866.668
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top