akg k702 & Double Helix Cable

Μηνύματα
56
Reaction score
4
Akg k702 με εγγυηση σε αριστη κατασταση και επιπλεον καλωδιο double helix μεγαλης αξιας και ποιοτητας: μαζι 250ευρω. Φωτο διαθεσιμες εφοσον ζητηθουν.
 

Μηνύματα
56
Reaction score
4
δεκτη ανταλλαγη με philips fidelio x1 η sony ma900. ξεχασα να αναφερω πως εχω και αποδειξη/εγγυηση για τα ακουστικα.
 

Μηνύματα
56
Reaction score
4
Δεν με ενδιαφέρουν ανταλλαγές πλέον. Εάν κάποιος ενδιαφέρεται μόνο για το double helix cable ας στείλει, γιατί για τα ακουστικά μου έχουν στείλει αρκετοί. Εάν δεν πωληθούν σε αυτή την τιμή θα κρατηθούν.
 


Μηνύματα
56
Reaction score
4
Στα 230 πλεον. Τα ακουστικά και το καλώδιο. Εφοσον καταθέσει ο αγοραστής τα χρήματα δικά μου τα μεταφορικά με κουριερ. Υπάρχει η δυνατότητα ακρόασης φυσικά, στη Θεσσαλονίκη όπου μένω.
 

Μηνύματα
56
Reaction score
4
Στο τέλος του μήνα θα κατέβω Αθήνα για όποιον θέλει ακρόαση. 220 ευρώ για τα δύο καλώδια και τα ακουστικά. (-10€ το κουριερ ουσιαστικά. )
 

Μηνύματα
56
Reaction score
4
ισχύει η αγγελία. δεν κατέβηκα Αθήνα αλλά θα κατέβω στο 3 ήμερο της καθαράς Δευτέρας για όποιον θέλει ακρόαση. Δεν έχουν παίξει λεπτό εδώ και καιρό. η τιμή τα μεταφορικά κτλ ισχύουν. Ίσως και η ανταλλαγή με dac. Αλλά υπό πολλές προϋποθέσεις, όπως να παίζει και dsd και να μην είναι πολύ ακριβότερο γιατί δεν θα έχω την οικονομική δυνατότητα της διαφοράς της τιμής.
 


Μηνύματα
56
Reaction score
4
40 ευρώ θεωρώ πως είναι μία καλή τιμή.
εάν είσαι από Θεσ/νίκη υπάρχει η δυνατότητα συνάντησης.
 

Μηνύματα
366
Reaction score
383
Καλησπέρα
Όχι μένω στην Αθήνα. Όταν κατέβεις το τριήμερο, το αγοράζω στα 40€.
Εάν ενδιάμεσα, βρεις να δώσεις πακέτο ακουστικά-καλώδιο, τότε δεν υπάρχει πρόβλημα.
Ενημέρωσε με.
Γιάννης
 

Μηνύματα
56
Reaction score
4
Ωραία Γιάννη 28 κατεβαίνω θα σου στείλω τηλ επικοινωνίας με πμ.
Τα ακουστικά πλέον χωρίς το έξτρα καλώδιο στα 180.
 



Μηνύματα
56
Reaction score
4
Το καλώδιο έφυγε στο Γιάννη.
Δέκτη ανταλλαγή κ με Odac.τα ακουστικά πλέον τα άφησα Αθήνα.
 

Μηνύματα
56
Reaction score
4
Ντακ αγοράστηκε οπότε στα 180. Είναι Αθήνα τα ακουστικά και κάθονται. Εάν επιθυμείτε ακρόαση θα μιλήσω με τους γονείς μου ν περάσετε.
 


Μηνύματα
56
Reaction score
4
στα 150 για να φύγουν μιας και κάθονται στη ντουλάπα. περνάτε από το πατρικό μου στην Αθήνα (κ. μύλο) τα ακούτε και τα παίρνετε.
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.559
Μηνύματα
2.865.575
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top