Πωλείται Advance Cd 203

Μηνύματα
307
Reaction score
67
Πωλείτε το Advance CD 203 σα καινούριο στη συσκευασία του χωρίς ίχνος αμυχής, πεντακάθαρο η οποιαδήποτε άλλη φθορά κτλ ... Υπάρχει Manual , τηλεκοντρόλ !!!! Δουλεύει άψογα και πάνω απ 'ολα είναι πολύ πάνω απο την κατηγορία του ηχητικά !!!! Είναι το δίχρωμο , Μαύρο - Ασημί ..... Στο επόμενο Up τις αγγελίας ανεβάζω και φωτογραφίες ..... Να τονίσω οτι δεσμεύομαι με εγγύηση επιστροφής των χρημάτων σε περίπτωση που δεν ανταποκρίνεται στις προσδοκίες σας λειτουργικά και εμφανισιακά !!!! ΤΙΜΗ: 280€ Ευχαριστώ !!!!
 

Μηνύματα
307
Reaction score
67
Τελευταία τιμή στα 250€ !!! Σε άριστη κατάσταση, με λίγες ώρες λειτουργίας ,σα κανούριο χωρίς ίχνος γρατζουνιάς , μαζί θα δωθούν και δύο ζευγάρια λυχνίες αξίας πάνω από 100 € Καλές Γιορτές σε όλους !!!!!
 


Μηνύματα
307
Reaction score
67
Καλησπέρα και πάλι και χρόνια πολλά σε όλους τους φίλους του forum!!! Είναι ή πρώτη έκδοση και να τονίσω ότι το player είναι σε άριστη κατάσταση χωρίς να συναντά ανταγωνιστή :) Με ένα καλό ζευγάρι λυχνίες απλά το player είναι απίστευτο !!!!!!!!!!
 

Μηνύματα
662
Reaction score
534
Καλησπέρα.

Δέχεσαι ανταλλαγή με άλλο cd player και διαφορά χρημάτων από εμένα;
 

Μηνύματα
307
Reaction score
67
Δε με ενδιαφέρει κάποια ανταλλαγή !!! Αν και θα ήθελα να ακούσω για την πρόταση σας... Θα βγάλω και φωτογραφίες του Player για τους φίλους που έδειξαν ενδιαφέρον !! Ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
248
Reaction score
285
Δε με ενδιαφέρει κάποια ανταλλαγή !!! Αν και θα ήθελα να ακούσω για την πρόταση σας... Θα βγάλω και φωτογραφίες του Player για τους φίλους που έδειξαν ενδιαφέρον !! Ευχαριστώ.
Φίλε μου περιμένω απάντηση στο πμ που σου έστειλα!
 


Μηνύματα
307
Reaction score
67
To PLAYER πουλήθηκε στο φίλο Γιάννη !!! Να τον ευχαριστήσω για την άψογη συνεργασία..Παρακαλώ να κλείσει η αγγελία και να ευχαριστήσω το Forum για τη φιλοξενία !!
 

Μηνύματα
248
Reaction score
285
Να ευχαριστήσω κι εγώ με την σειρά μου τον φίλο Στέφανο για τον λόγο που προανέφερε.Υποδειγματική συναλαγή και το μηχάνημα σαν καινούργιο!
 

Μηνύματα
307
Reaction score
67
:) Το χόμπυ μας πάνω απ 'ολα φίλε Γιάννη !!!!!!! Και εγώ χάρηκα πολύ για την άψογη μας συνεργασία !! Καλές ακροάσεις....
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.470
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top