Popcorn Hour A-410

Μηνύματα
11
Reaction score
0
Καλησπερα και απο μενα. Με ενδιαφερει η αγορα του A-410 αλλα βλεπω στο site της Cloud Media οτι δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα. Γνωριζει κανεις αν μπορω να το προμηθευτω απο καπου αλλου ?
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.984
αν δεν έχουν αυτοί που το φτιάχνουν ποιος άλλος να το 'χει;
Από όσο ξέρω δεν δίνουν σε αντιπροσώπους στην Ευρώπη, οπότε από αυτούς θα το πάρεις, βάλε preorder και θα σε ειδοποιήσουν.
 







Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Καλημερα και Χρονια Πολλα.Μολις τωρα το παραγγειλα,ελπιζω να πανε ολα καλα.
Καλοθέατο κατ'αρχήν!Δε σε ικανοποίησε το Mede8er τελικά ή το θες για 2ο media player?
 

Μηνύματα
151
Reaction score
18
Καλοθέατο κατ'αρχήν!Δε σε ικανοποίησε το Mede8er τελικά ή το θες για 2ο media player?
Λεωνιδα καλο απογευμα και Χρονια Πολλα.Οχι το mede8er δεν το αλλαζω,απλα το popcorn θα το εχω σαν 2ο media player πανω σε Sony 50'' w805b.Σκεφτομουν το Α-300 ,αλλα η διαφορα χρηματων ειναι αμελητεα γιαυτο το προτιμησα.
 



Μηνύματα
151
Reaction score
18
Καλύτερο το mede8er 1000 από το popcorn (A-400, A410)?
Σιγουρα εχει καλυτερη υποστηριξη.Το software του mede8er ειναι πολυ καλο(αυτο ειναι και το ζητουμενο) και με συνεχη αναβαθμιση.Το 410 το περιμενω με αγωνια και βλεπουμε.Απο παιδια που εχω ρωτησει για την δικτυακη αναπαραγωγη του ειναι αριστο.

Υ.Γ. Μια ερωτηση εχω.Πληρωσα εχθες το πρωι γυρω στης 11 μεσω paypal και δεν μου εχουν στειλει e-mail ακομη.?Μηπως πρεπει να τους ρωτησω τι γινετε;
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Υ.Γ. Μια ερωτηση εχω.Πληρωσα εχθες το πρωι γυρω στης 11 μεσω paypal και δεν μου εχουν στειλει e-mail ακομη.?Μηπως πρεπει να τους ρωτησω τι γινετε;
Αν ακόμη δεν έχεις λάβει εαπαντητικό mail για επιβεβαίωση της παραγγελίας,καλό θα είναι να τους ρωτήσεις τι γίνεται.
 

Μηνύματα
151
Reaction score
18
Καλημερα Λεωνιδα.Τους εστειλα email και μου εγραψαν μεχρι της 9 του Μαιου θα το εχουν στειλει.
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Θα περιμένουμε να μας γράψεις εντυπώσεις όταν με το καλό παραλάβεις.Και σε σύγκριση με το Mede8er,που υπερτερεί το ένα του άλλου!:thumbsup:
 


Μηνύματα
41
Reaction score
36
Καινούριο firmware (05-06-131023-25-POP-425-802 ---- 28-4-14).
Αντε να δουμε, λυθηκε επιτέλους το προβλημα με την αναπαραγωγη των 24/192 kHz αρχειων ήχου ? Παρακαλουνται οι κατεχοντες να ενημερωσουν. Αν το διορθωσανε, το σκεφτομαι σοβαρά....
Παντως στο Release Notes δεν γραφει τιποτα σχετικο. Ελεος πια......
 

Μηνύματα
14
Reaction score
1
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥ Α410.ΑΠΙΣΕΥΤΟΣ PLAYER. ΤΟ TORRENT CLIENT ΣΚΟΤΩΝΕΙ.TO 3Δ ΚΟΡΥΦΗ.ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ LIVE ΤΑΙΝΕΙΕΣ ΟΠΩΣ ΠΧ ΜΕ ΤΟΝ XBMC ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο Α410.ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Μηνύματα
255
Reaction score
48
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥ Α410.ΑΠΙΣΕΥΤΟΣ PLAYER. ΤΟ TORRENT CLIENT ΣΚΟΤΩΝΕΙ.TO 3Δ ΚΟΡΥΦΗ.ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.ΑΠΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ LIVE ΤΑΙΝΕΙΕΣ ΟΠΩΣ ΠΧ ΜΕ ΤΟΝ XBMC ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ Ο Α410.ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΥΠΟΤΙΤΛΟΥΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
http://files.syabas.com/popcornhour/download/Popcornhour-A400_UserManual.pdf

Kαλοριζικο το καλαμποκι:)Ειδες μεγαλη διαφορα φανταζομαι απο το προηγουμενο που ειχες ετσι?Στο 12.4 στο παραπανω link εχει τον τροπο που βαζεις τον υποτιτλο.Τωρα για τυπου xbmc οπως σου ειχα γραψει pm που μου ειχες στειλει δεν εχω βρει κατι αντιστοιχο.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top