Ψάχνω σταθεροποιητή ρεύματος,ΠΟΥ;

Μηνύματα
2.260
Reaction score
1.205
Θέλω να αγοράσω σταθεροποιητή ρεύματος αλλά κάποιον ποιτικό πχ V mark KDS ή κάτι αντίστοιχο άλλης εταιρείας απλά δεν το βρίσκω σε Ελλάδα,παρά μόνο σε κάτι άγνωστα ηλεκτρονικά μαγαζία στο skroutz,που δεν τα εμπιστευομαι.ξέρεις κανείς λοιπόν που μπορώ να βρω κάτι τέτοιο κατα προτεραιότητα εξωτερικό;
Τους έστειλα 3 mail για το που θα βρω τα προϊόντα τους αλλά δεν απαντήσανε...
 



Μηνύματα
2.260
Reaction score
1.205
Το μεγάλο (5000VA)...
Τέλος πάντων εγώ προσωπικά δεν το έχω ξανακούσει το μαγαζί αυτό αλλά γενικά προτιμώ τα ξένα μαγαζιά (πχ Amazon) που αν έχεις οποιοδήποτε θέμα (ανοιγμένο προϊόν,εκθεσιακό,χρησιμοποιημένο,γρατσουνισμένο κτλ κτλ) σου στέλνουν πίσω όλα τα λεφτά χωρίς να σου λένε πάρε κάτι άλλο ή ακόμα χειρότερα δεν γίνεται επιστροφή προϊόντος...Δε λέω οτι το συγκεκριμένο μαγαζί κάνει κάτι τέτοιο αλλά τελικά ξέρει κανείς να μου πει που μπορώ να το βρω στο εξωτερικό;Η άλλες εξίσου καλές μάρκες...
Για home cinema το θέλω περισσότερο...
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
Η cosmodata είναι απο τα πιο αξιόπιστα ελληνικά καταστήματα με πολλά χρόνια στο ηλεκτρονικό εμπόριο .
Κάνε τους κι ένα τηλ να είσαι σίγουρος ...
 

ika

News
Μηνύματα
14.025
Reaction score
12.995
Όσες φορές αγόρασα από το συγκεκριμένο μαγαζί που λέει και ο anemelos, δεν είχα κάποιο πρόβλημα, είναι από τα πιο γνωστά στη Στουρνάρη. Σημαντικό είναι ότι στέλνουν και ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.608
Μηνύματα
2.867.795
Members
37.938
Νεότερο μέλος
AlexisAvdis
Top