Mobile foobar2000


Μηνύματα
1.234
Reaction score
324
Open source πρόγραμμα που χρησιμοποιεί open source codec και δεν έχει υποστήριξη για linux?! Ασε θα μείνω με τον vlc.
 

Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Πάντως για Win 64 bit το καλύτερο 64μπιτο πλέγιερ που βρήκα είναι το PotPlayer. Πολύ γρηγορότερο στις αντιδράσεις του από το Vlc 64 bit, που όταν π.χ. προχωράς μια ταινία χάει ντεφινίσο, το σκέπτεται πρώτα και μετά εκτελεί. Αλλά για Linux ούτε αυτό έχει έκδοση, εκτός αν δεν έψαξα καλά.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.967
To σύγκρινες και με το Media Player Classic - Home Cinema Μήτσο;
 

Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Όχι. Αλλά χρησιμποιούσα το KM player που είχα βολευτεί, κυρίως για τις βολικότατες συντομεύσεις πληκτρολογίου και το PotPlayer φαίνεται να στηρίζεται στην ίδια φιλοσοφία.
 

Μηνύματα
879
Reaction score
1.145
Πως ένα thread με ένα player μουσικής για κινητό έγινε συζήτηση για player ταινιών για windows... μόνο εμείς μπορούμε!

λολ
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.388
Reaction score
93.967
Και ποιος σου είπε ότι δεν παίζει και μουσική ο Media Player Classic - Home Cinema; :whistling:
 

Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Η κατηγορία είναι Γενική Συζήτηση περί High Fidelity, οπότε μπορεί ο καθένας να πει το μακρύ του και το κοντό του ...
:p
 

Μηνύματα
879
Reaction score
1.145
(συνεχίζω εγώ ακάθεκτος)

πάντως όταν πρωτοπήρα το android κινητό μου, έψαξα κατευθείαν για foobar player και μου έκανε εντύπωση που δεν είχε βγει.
Κατέβασα έναν controller, που και αυτός καλός ήταν για να χειρίζομαι τη μουσική στο πισί μου αλλά για player του κινητού έχω μείνει στο player της google.
καθόλου άσχημο παρεμπιπτόντως..
 

Μηνύματα
82
Reaction score
29
(συνεχίζω εγώ ακάθεκτος)

πάντως όταν πρωτοπήρα το android κινητό μου, έψαξα κατευθείαν για foobar player και μου έκανε εντύπωση που δεν είχε βγει.
Κατέβασα έναν controller, που και αυτός καλός ήταν για να χειρίζομαι τη μουσική στο πισί μου αλλά για player του κινητού έχω μείνει στο player της google.
καθόλου άσχημο παρεμπιπτόντως..
Ποιον controller έχεις κατεβάσει? Έχω χρησιμοποιησει κάνα δυο αλλά δεν.
 

Μηνύματα
879
Reaction score
1.145
αυτόν εδώ χρησιμοποιώ:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cav.foobar2000controller&hl=el

δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι καλύτερο, αλλά δεν ένιωσα την ανάγκη να ψάξω αλλού.
μια χαρά κάνει τη δουλειά του.
Το πισί είναι htpc και για οθόνη έχω (προφανώς) την tv. Ε, με αυτό το προγραμματάκι δεν ανοίγω καν την τηλεόραση για να δω τί θα ακούσω.
Είμαι υπό το φως των λυχνιών :thumbsup:
 

Μηνύματα
82
Reaction score
29
αυτόν εδώ χρησιμοποιώ:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cav.foobar2000controller&hl=el

δεν ξέρω αν υπάρχει κάτι καλύτερο, αλλά δεν ένιωσα την ανάγκη να ψάξω αλλού.
μια χαρά κάνει τη δουλειά του.
Το πισί είναι htpc και για οθόνη έχω (προφανώς) την tv. Ε, με αυτό το προγραμματάκι δεν ανοίγω καν την τηλεόραση για να δω τί θα ακούσω.
Είμαι υπό το φως των λυχνιών :thumbsup:
Των λυχνιών ε? Ότι καλύτερο.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.189
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top