Αναζήτηση καταστημάτων - Θεσσαλονίκη

Μηνύματα
79
Reaction score
0
Καλησπέρα σε όλους,
ξέρω είναι λίγο ευαίσθητο το είδος του θέματος που ξεκινώ αλλά ο γούγλης προς το παρόν δε με βοήθησε ιδιαίτερα.
Μετακόμισα πρόσφατα Θεσσαλονίκη και μια και δεν έχω ιδέα από μαγαζιά σχετικά με ήχο-εικόνα εδώ, είπα να ρωτήσω τους συμφορουμίτες.
Για την ακρίβεια ψάχνω καλώδια για τα ηχεία μου μια και στη μετακόμιση το καλώδιο των surround έκανε φτερά.
Ψάχνοντας στο ιντερνέτι βρήκα ένα δύο μαγαζιά, αλλά τα είδη των καλωδίων που έχουν είναι για ανθρώπους που το πορτοφόλι τους κάνει όσο το αυτοκίνητό μου, οπότε είπα να προσπεράσω. Τώρα θα μου πεις "άντε πάγαινε σε κανα σουπερμαρκετ ρε αδερφέ και ψώνισε". Ε επειδή προτιμώ να δώσω τα λίγα που διαθέτω σε καναν άνθρωπο με δικό του μαγαζί και όχι σε Λιρόι, Πράκτικερ, Μέντια κλπ (άσε που και αυτοί για αυτό που δίνουν ακριβοί είναι), αν θέλετε διαφωτίστε με σχετικά με μαγαζιά ήχου εδώ πάνω. (να τους έχω και υπόψη για μελλοντικές αγορές).
Το ξέρω ότι ίσως είναι λίγο "τζιζ" η ερώτηση για διαφημίσεις, σπαμμεριές κλπ αλλά ε εντάξει..
(Για να γίνουμε ακόμα πιο συγκεκριμένοι, ένα απλό καλωδιάκι στο 1.5mm ψάχνω, μια 30αρια μέτρα)
Ευχαριστώ πολύ
 





Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.715
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top