Email

Status
Not open for further replies.

nima

Banned
Μηνύματα
1.015
Reaction score
618
Καλησπέρα,
θα ήθελα να ρωτήσω αν το avsite δίνει τα emails των μελών του σε τρίτα φυσικά ή νομικά πρόσωπα, ευχαριστώ,
θα επιθυμούσα επίσημη απάντηση.
 


Μηνύματα
731
Reaction score
616
Η αληθεια ειναι οτι περιμενα καποιος να απαντησει. Παντως δεν εχω παρει ποτε email απο καπου που δεν περιμενα και ειμαι μελος του φορουμ αρκετα χρονια
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Δεν δίνουμε ποτέ προσωπικά στοιχεία.
Απορώ με την δημιουργία θέματος χωρίς λόγο...
 

Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Επιβεβαιώνω όσα λέει ο freaklight. Μάλιστα, δεν έχω αλλάξει τόσα χρόνια διεύθυνση, ακριβώς γιατί δεν παίρνω σπαμς, ή είναι τόσο πολύ λίγα που περνούν απαρατήρητα. Και τα λίγα δεν είναι βέβαιο από που προέρχονται.
 


nima

Banned
Μηνύματα
1.015
Reaction score
618
Όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά,
αναφέρομαι και σε ενημερωτικά ή διαφημιστικά emails που λαμβάνονται χωρίς να έχει γίνει εγγραφή (subscribe) ή οτιδήποτε άλλο.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά,
Σε 10 χρόνια λειτουργίας του avsite ,μόνο εσύ βρέθηκες να λες για καπνούς και φωτιές.
Ηλίου φαεινότερο ότι το πρόβλημα είναι δικό σου.-
 

nima

Banned
Μηνύματα
1.015
Reaction score
618
Μου αρκεί που σαν διαχειριστής έγραψες ότι δεν δίνονται τα emails των μελών σε τρίτους, τα γραπτά μένουν και μακάρι να είναι έτσι, λίγη υπομονή, περιμένω μία απάντηση.
 

Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Τόσα χρόνια δεν εχω πάρει ποτέ spam που να προέρχεται από τον χώρο του av site ....
 

nima

Banned
Μηνύματα
1.015
Reaction score
618
Αναφέρομαι και σε ενημερωτικά ή διαφημιστικά emails που λαμβάνονται χωρίς να έχει γίνει εγγραφή (subscribe) ή οτιδήποτε άλλο.
Από αλλού δηλαδή.. και όχι spam.
 

Μηνύματα
731
Reaction score
616
Παιδια..εχω ξαναδιαβασει αναλογα νηματα και σε αλλα φορουμ. Εχω δει ανθρωπους να διαμαρτυρονται για spam κτλπ και να μην εχουν ουτε internet security, ουτε τιποτα. Εγω χωρις να ξερω τα πολλα με αυθεντικα windows, αυθεντικο internet security κτλπ ουδεποτε εχω λαβει mail που δεν ηθελα. Οσα διαφημιστικα παιρνω ειναι γιατι εχω επιλεκτικα εγγραφει σε καποια news letter.
 


Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.639
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top