Πώληση ή ανταλλαγή Pioneer SF-80...

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Τα ηχεία τα έχω πρώτο χέρι...αγορά πριν 3 χρόνια περίπου...είναι σε άριστη κατάσταση...(ακριβώς όπως τα πήρα...λάκα καθρέφτης!! )...έχουν παίξει σε χαμηλές εντάσεις αποκλειστικά ως surround τοποθετημένα σε βάσεις με τις ακίδες τους....

δίνονται λόγω ανάγκης αγοράς surround που να μπορούν να τοποθετηθούν σε τοίχο(μετακόμιση σε καινούριο σπίτι βλέπετε...με μέλλουσα σύζυγο...που δεν έχει σκοπό να ανεχτεί να καταληφθούν άλλες δύο γωνίες του σαλονιού με ηχεία...για τοίχο δεν μίλησε όμως χεχε....) η τιμή τους είναι 150 ευρώ αλλά θα προτιμούσα ανταλλαγή με κανένα δίπολο ηχείο ή ότι άλλο μπορεί να προταθεί...ευχαριστώ




-------------------------------------------------------------------------

ευχαριστώ όσους επικοινώνησαν έως τώρα...θα γίνω λίγο πιο σαφής....τα ηχεία που ψάχνω θέλω να είναι με καμπίνα(πχ klipsch(ραφιού,δίπολα),B&W(ραφιού,δίπολα)...bose 201....όχι πλαστικά...flat...NXT....αυτοενισχυόμενα ....κλπ....
και φυσικά μπορεί να υπάρξει και διαφορά χρημάτων...ο χώρος που θα καλύψουν είναι σχετικά μεγάλος και ο λόγος που δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω τα Pioneer είναι καθαρά εργονομικοί (δεν κουμπώνουν καλά στις βάσεις τοίχου που έχω κ γλιστράνε) ...ευχαριστώ και πάλι...





[MOD]Απαγορεύονται τα UP αν δεν περάσει ένας μήνας απο το τελευταίο post, διαβάστε τον κανονισμό των αγγελιών.[/MOD]

και μία επισύναψη που δεν αναφέρθηκε....τα έξοδα μεταφοράς δικά μου...ευχαριστώ
 

Attachments

Last edited by a moderator:



daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.863
Reaction score
77.462
Ευχαριστώ πολύ το φόρουμ και όλους όσους επικοινώνησαν μαζί μου....παρακαλώ να κλείσει η αγγελία

καλοάκουστα στον νέο κάτοχο που παίρνει ένα πολύ όμορφο και τίμιο ηχείο..
 


Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.655
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top