Η χλαμύδα του αυτοκράτορα


Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
η τεχνολογια προχωραει και εδρεωνεται οταν ξεπερναει καθε τι παλαιωτερο. Ολα τ αλλα ειναι καθαρα υποκειμενικα.

Αυτο ομως που πραγματικα ενοχλει, ειναι οτι καποιοι οταν ειναι με μικρη ομαδα ανθρωπων σπιτι τους υποστηριζουν το αναλογικο τους , και οταν γραφουν δημοσια λενε τα αντιθετα!
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Αυτο ομως που πραγματικα ενοχλει, ειναι οτι καποιοι οταν ειναι με μικρη ομαδα ανθρωπων σπιτι τους υποστηριζουν το αναλογικο τους , και οταν γραφουν δημοσια λενε τα αντιθετα!
Τάκη δεν τους κατονομάζεις για να αποκτήσει και λίγο ενδιαφέρον το θέμα....:rolleyes: :laugh:
 


Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
για την ουσια τωρα, μικρα αναιμικα συστηματα μπορουν να διαχειριστουν την περιορισμενη δυναμικη περιοχη ενος βινυλιου. Ισως καπου εκει καποιοι κατοχοι μικρων set ενισχυτικων δινουν ορκο!
 

Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Έχω μια σύντομη και περιεκτική ιστορία. Έγκριτο μέλος του χαειεντόκοσμου, κάτοχος υψηλής ποιότητας τέρναμπλε. Με τους πολλούς ιμάντες, όχι τα μονο-ιμαντικά τα φτηνά. :roflmao:

Κάποια χρονική στιγμή ανήρτησε αυτοβούλως στιγμιότυπο του χώρου αναπαραγωγής. Κάποιος άλλος γνώστης (κατά τη γνώμη μου) επισήμανε - πανθομολογουμένως με διακριτικότητα - ότι υπάρχουν θέματα και ζητήματα με την ορθή ανάκλαση των ήχων.

Σειρά έλαβαν δυό συμπατριώτες. Ο μεν ένας είπε απευθυνόμενος στον ιδιοκτήτη "ωχ σε βλέπω να γκρεμίζεις", ο δε έτερος απευθυνόμενος στον συμπατριώτη του είπε "όχι να γκρεμίσει, να χτίσει πρέπει"., που ήταν και η ορθή αποτίμηση της άνω "διακριτικότητος".
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Γι αυτο που ρωταει ο Κογιας , εχει να κανει καθαρα με το πως παλια εκαναν την ηχοληψια και το μαστερινγκ , και πως το κανουν τωρα! Σε βινυλιο του σημερα, δεν ακουσα καμια διαφορα περα απο τα σκρατσ που ειχε το αναλογικο:D
 

Μηνύματα
14.213
Reaction score
1.842
Αργότερα - προτού φανούν τα κότερα - πέμπτο μέλος του φόρουμ μετέβη στην οικία του πρώτου (χαειεντολάγνου) για να προβεί αχρεωστήτως σε μέτρηση του χώρου. Τα αποτελέσματα δεν ήταν ικανοποιητικά και βρήκε το μπελά του, που λέει ο λόγος.

Γιατί έτσι λειτουργεί ο χαειεντοτέτοιος. Όχι ο συγκεκριμένος, η συντριπτική πλειοψηφία. Γράφουμε την επιστήμη στα παλαιότερα των υποδημάτων μας. Επόμενο είναι κάποια στιγμή να αποδειχθεί - επιστημονικώς - ότι οι δοξασίες που ενστερνιζόμαστε είναι βούρτσες μπλε. Και αντί να τα βάλουμε με τον εαυτό μας που επιπολαίως λειτουργούμε, τα βάζουμε με την επιστήμη. Τη βγάζουμε σκάρτη!

Ονόματα δεν λέω δημόσια. Όποιος επιθυμεί πληροφόρηση αποστέλλω με pm, κυπατζίδικα. :laugh:
 

zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
Έχω μια σύντομη και περιεκτική ιστορία. Έγκριτο μέλος του χαειεντόκοσμου, κάτοχος υψηλής ποιότητας τέρναμπλε. Με τους πολλούς ιμάντες, όχι τα μονο-ιμαντικά τα φτηνά. :roflmao:

Κάποια χρονική στιγμή ανήρτησε αυτοβούλως στιγμιότυπο του χώρου αναπαραγωγής. Κάποιος άλλος γνώστης (κατά τη γνώμη μου) επισήμανε - πανθομολογουμένως με διακριτικότητα - ότι υπάρχουν θέματα και ζητήματα με την ορθή ανάκλαση των ήχων.

Σειρά έλαβαν δυό συμπατριώτες. Ο μεν ένας είπε απευθυνόμενος στον ιδιοκτήτη "ωχ σε βλέπω να γκρεμίζεις", ο δε έτερος απευθυνόμενος στον συμπατριώτη του είπε "όχι να γκρεμίσει, να χτίσει πρέπει"., που ήταν και η ορθή αποτίμηση της άνω "διακριτικότητος".
Συμφωνώ, διυλίζουμε τον κώνωπα και καταπίνουμε την κάμηλο.

Σε τι θα βοηθήσει το πικάπ με τους 47 ιμάντες ή το φοβερό ντακ με τα 389 bit, όταν τα ηχεία μου είναι τοποθετημένα 10εκ. από τους τοίχους.
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.598
Reaction score
94.490
Αυτο ομως που πραγματικα ενοχλει, ειναι οτι καποιοι οταν ειναι με μικρη ομαδα ανθρωπων σπιτι τους υποστηριζουν το αναλογικο τους , και οταν γραφουν δημοσια λενε τα αντιθετα!
Τάκη δεν τους κατονομάζεις για να αποκτήσει και λίγο ενδιαφέρον το θέμα....
Να πάω να αγοράσω ποπκόρν; :p
 

Μηνύματα
4.462
Reaction score
7.734
Γιατί έτσι λειτουργεί ο χαειεντοτέτοιος. Όχι ο συγκεκριμένος, η συντριπτική πλειοψηφία. Γράφουμε την επιστήμη στα παλαιότερα των υποδημάτων μας. Επόμενο είναι κάποια στιγμή να αποδειχθεί - επιστημονικώς - ότι οι δοξασίες που ενστερνιζόμαστε είναι βούρτσες μπλε. Και αντί να τα βάλουμε με τον εαυτό μας που επιπολαίως λειτουργούμε, τα βάζουμε με την επιστήμη. Τη βγάζουμε σκάρτη!

Ονόματα δεν λέω δημόσια. Όποιος επιθυμεί πληροφόρηση αποστέλλω με pm, κυπατζίδικα. :laugh:

καταλαβα, το αυτι του χαιεντα αποτελει το απολυτο επιστημονικο εργαλειο:roflmao:

ελα πες τα αρχικα μονον:D
 

D

Deleted member 23222

Guest
Εγώ λόγω δουλειάς και...ηλικίας έχω χάσει αρκετές...υψηλές,οπότε...
Έμαθα να ακούω πλέον από cd,δεν μου αρέσουν τα mp3 ούτε τα λοσλες.
Θέλω να χαζεύω τα cd μου για να αποφασίσω τι θέλω να ακούσω...

Αααα και πλέον ακούω μουσική κυρίως από ηχεία των 45 ευρώ...
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Η άποψή μου είναι να μην λέγονται μισόλογα.... και να αρχίσουν να πέφτουν ονόματα.... γιατί αλλιώς είναι φαντασίες και για το θεαθήναι.... ;)


πάμε λοιπόν....
:gotcha:
 

Μηνύματα
4.462
Reaction score
7.734
Αααα και πλέον ακούω μουσική κυρίως από ηχεία των 45 ευρώ...
ε αυτο δεν ειναι προβλημα, μεγαλο ρολο παιζει η στηριξη ,τα καλωδια,ο χωρος ,η ατμοσφαιρικη πιεση , ο φωτισμος και πολλα αλλα. ασε ειναι επιστημη σε λεω:roflmao:
 


Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Συμφωνώ, διυλίζουμε τον κώνωπα και καταπίνουμε την κάμηλο.

Σε τι θα βοηθήσει το πικάπ με τους 47 ιμάντες ή το φοβερό ντακ με τα 389 bit, όταν τα ηχεία μου είναι τοποθετημένα 10εκ. από τους τοίχους.
Αγαπητε ΖΑΠ , εχω ενα αυτοκινητο 211 ιππων αλλα δυστυχως το οριο ταχυτητας ειναι 120χλμ.
 


zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
Αγαπητε ΖΑΠ , εχω ενα αυτοκινητο 211 ιππων αλλα δυστυχως το οριο ταχυτητας ειναι 120χλμ.
Και 600 άλογα να είχες πάλη το όριο 120χλμ είναι.
Άρα ο αδύναμος κρίκος δεν είναι το αυτοκινητό σου, αλλά οι κακοί δρόμοι και τα χαμηλά όρια ταχύτητας που ορίζει η τροχαία.
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Και 600 άλογα να είχες πάλη το όριο 120χλμ είναι.
Άρα ο αδύναμος κρίκος δεν είναι το αυτοκινητό σου, αλλά οι κακοί δρόμοι και τα χαμηλά όρια ταχύτητας που ορίζει η τροχαία.
ακριβως αυτο λεω! δυστυχως καποιοι προσωπικη πιστα [μουσικων] αγωνων δεν μπορουν να εχουν. Δεν πρεπει να ακουν μουσικη;
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.184
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top