Επιτέλους, το home cinema του Στάθη


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
New update.. L C R.. JBL 3677 και surround / surround back JBL 8340A


Μετά το τράβηγμα της οθόνης δεξιά / αριστερά ,δεν χωράει ούτε γραμματόσημο πλέον ,ήρθε η ώρα του ήχου.
Το svs pb13 μετακόμισε απο μπροστά και κάτω απ΄την οθόνη και νέα θέση είναι όπως φαίνεται πιο μπροστά και πλάι κάνει και τραπεζάκι πλέον.:p
Αφού επιστρατεύτηκε ο Μ.Κ το αλφάδι και το τρυπάνι σηκώσαμε την οθόνη 10cm (μικρό το κακό) απο την προηγούμενη θέση 60cm κατά svs ύψους.

P3169967.JPG


Σε δεύτερη φάση έφυγαν περιφερειακά ηχεία κολώνες και βάσεις δαπέδου κολώνες επίσης (η μία κολώνα πάνω στην άλλη κολώνα) :lolsign: της κολώνας το κάγκελο!:lol:
που συμπτωματικά είχαν το ύψος για προδιαγραφές atmos:focus:Aυτές οι προδιαγραφές τηρήθηκαν για την επόμενη αυτή αναβάθμιση. :smg::smg:
P3169979.JPG



P3169974.JPG
 




Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.493
Reaction score
37.569
wow ! :D τι λες τωρα !..ωραιος Σταθη ! φαινεται ωραιο,παω στοιχημα ακουγεται πολυ καλητερα ! Killer! :smg:
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.417
Reaction score
94.029
Καλορίζικα φιλαράκι! :hi:
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.640
Reaction score
77.065
Πωπωωωω χώρος να φέρω τον μικρό Γιωργάκι να παίξει goooooooal !!!!!Κοίτα!! Έχει και μεγάλο τέρμα!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

Εμ γι'αυτό είσαι όλη την ώρα και μοιράζεις like απ'εδώ και απ'εκεί το έλυσες το πρόβλημά σου:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Εντάξει,τι να λέμε τα λόγια είναι περιττά σε τέτοιες περιπτώσεις..μπράβο Στάθη,σου εύχομαι να είναι γερό και να το δεις να μεγαλώνει και να προκόβει όπως θέλεις!:D:D:D!
 


stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.296
Reaction score
5.248
άλλα τα μάτια του λαγού και άλλα του dedicated λέμε, enjoy!
ζηλεύουμε ?? :p:p

Σταθηηηηηη σου ρχομαι!!!!!! :D:D τι αλητης θεε μου κ αυτος. ετσι απ το πουθενα ανεβαζει το σοκ και αντε να ηρεμησουμε ΠΑΛΙ!!

Λεγατε για μενα που ειχα βαλει τo μεγαλo curve οθονακι μου και δεν ανοιγε το πορτακι να περναει το φαγακι :p:p αλλα ο Σταθης με το δεξι ηχειο σαν να βλεπω να χει ενα θεματακι :sneaky: η οχι? λεγε βρε! τι συμβαινει εκει χαμου?:gotcha:
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.818
Reaction score
40.984
ζηλεύουμε ?? :p:p
σώπα καλέ που θα ζηλέψουμε το παλιοdedicated, τη παλιόbatcave, τo καταθλιπτικό αυτό κατασκεύασμα, το δυσώδη τάφο ε, μα πια! τι να το κάνεις, να μπαίνεις μέσα και να χάνεσαι μέσα στην ταινία και να αποκόπτεσαι από το περιβάλλον σου; τι; θα γίνουμε σαν τα τζάνκια που είναι στον κόσμο τους ή τα χαζά που κολλάνε τη μούρη τους στο κινητό και χάνουν επαφή με τον κόσμο; :errwhat:


θέλω, θέλω, θέλω, θέλω, θέλω, θέλω, θέλω, θέλω, θέλω, θέλω,θέλω, θέλω, θέλω, θέλω, θέλω, θέλω, θέλω, θέλω, θέλω...
:cry:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Άμα μπει η Μαύρη Αίγα εκεί μεςα Sihtats δεν πρόκειται να ξαναβγεί ποτε λεμε! :pΜπράβο ρε βελούδινη άρχοντα, φοβερά όλα, και πολυ όμορφα και αισθητικά, γ@μ@νε. Θέλω να έρθω να μου τρυπήσουν τα τούμπανα τα JBL και να βγάλω και καμμία βόλτα τον Godzilla. Δεν μου λες άμα θέλει να κατουρήσει που Θα πάει? :lolsign:
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
ευγε τρελο αγορι...τουμπανο το εκανες ! :party:

πως και δεν πηρες τα dsr112 που ειναι πιο μαζεμενα ;
 
Last edited:


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Πωπωωωω χώρος να φέρω τον μικρό Γιωργάκι να παίξει goooooooal !!!!!Κοίτα!! Έχει και μεγάλο τέρμα!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:

Εμ γι'αυτό είσαι όλη την ώρα και μοιράζεις like απ'εδώ και απ'εκεί το έλυσες το πρόβλημά σου:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Εντάξει,τι να λέμε τα λόγια είναι περιττά σε τέτοιες περιπτώσεις..μπράβο Στάθη,σου εύχομαι να είναι γερό και να το δεις να μεγαλώνει και να προκόβει όπως θέλεις!:D:D:D!
:lolsign::lol: mouahahahaha πολύ γέλιο ,δεν θα μεγαλώσει άλλο και απο μικρό φαινόταν προκομένο,keep walking έχω λιώσει με τα πόστ σου.:lolsign:
ζηλεύουμε ?? :p:p

Σταθηηηηηη σου ρχομαι!!!!!! :D:D τι αλητης θεε μου κ αυτος. ετσι απ το πουθενα ανεβαζει το σοκ και αντε να ηρεμησουμε ΠΑΛΙ!!

Λεγατε για μενα που ειχα βαλει τo μεγαλo curve οθονακι μου και δεν ανοιγε το πορτακι να περναει το φαγακι :p:p αλλα ο Σταθης με το δεξι ηχειο σαν να βλεπω να χει ενα θεματακι :sneaky: η οχι? λεγε βρε! τι συμβαινει εκει χαμου?:gotcha:
Τι να συμβαίνει,τίποτα δεν συμβαίνει εκεί χάμω.
Τασούλι αμάν ,ούτε ο Ronnie Colleman να ήσουν 140kg offseason και δε χωράς ,
πάντως έπρεπε να κρατήσεις εκείνο το curve οθονάκι
ν'ανοίγει το πορτάκι κ να περνάει το φαγάκι.:roflmao:
 


Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Ααααχχχχχχ... Ή του ύψους ή του βάθους αυτό το παιδί...




Από air12 σε sub15!

:roflmao:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.321
Μηνύματα
2.858.515
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top