Τι είδαμε, τι θα δούμε






Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.444


spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.340
Reaction score
30.714
Αυστηρος εισαι με το war of the worlds! Για τον ηχο και μονο 8 απο εμενα :p
Το βιβλιο στο divergent το αφησα στην μεση,το εργακι ενα 6,5 το παιρνει που λεει και ο zizik
Beauty and the Beast ,Καλογυρισμενο ,βαριομουνα κατα την ολη διαρκεια του εργου.
Sabotage μαπα deleted.
Transcendence Εισαι σε απογνωση? Παλι μην το δεις ,διαβασε κανενα βιβλιο !! (Deleted)
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
Αυστηρος εισαι με το war of the worlds! Για τον ηχο και μονο 8 απο εμενα :p
(Deleted)
βασικά μόνο τα εφφέ του άξιζαν...ο ήχος καλός αλλά έπρεπε να ρίξω το sub -12dB για να μην το τερματίζει συνέχεια.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.152
Reaction score
93.263
βασικά μόνο τα εφφέ του άξιζαν...ο ήχος καλός αλλά έπρεπε να ρίξω το sub -12dB για να μην το τερματίζει συνέχεια.
Sub killer αυτή η ταινία.
 



Μηνύματα
20.074
Reaction score
14.377
Cloud Atlas το εχει δει κανείς?
Την εχω δει και μου άρεσε πολυ!
Αν δεν εχεις διαβάσει το βιβλίο,θα πρότεινα να ρίξεις μια ματιά στον σκελετό της ταινίας,για να μην χαθείς στον λαβύρινθο και σε φάει ο Μινωταυρος. :D

Θα ήταν καλύτερο,επίσης,να την δεις σε κάποιο κινηματογράφο - αν παίζεται το καλοκαίρι- η σε πολυ μεγάλη οθόνη με δυνατό σύστημα ήχου.

Αφήσου στη ροή της και θα σε ταξιδέψει....:)

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Cloud_Atlas_(film)


Η ταινία ( επιςτημονικης φανταςιας) ειναι μια εξερεύνηση του πώς οι ενέργειες μεμονομένων ανθρώπων επηρεάζουν ο ένας τον άλλον στο παρελθόν, στο παρόν και στο μέλλον.:thumbsup:
 

Μηνύματα
361
Reaction score
115
Την εχω δει και μου άρεσε πολυ!
Αν δεν εχεις διαβάσει το βιβλίο,θα πρότεινα να ρίξεις μια ματιά στον σκελετό της ταινίας,για να μην χαθείς στον λαβύρινθο και σε φάει ο Μινωταυρος. :D

Θα ήταν καλύτερο,επίσης,να την δεις σε κάποιο κινηματογράφο - αν παίζεται το καλοκαίρι- η σε πολυ μεγάλη οθόνη με δυνατό σύστημα ήχου.

Αφήσου στη ροή της και θα σε ταξιδέψει....:)

http://en.m.wikipedia.org/wiki/Cloud_Atlas_(film)


Η ταινία ( επιςτημονικης φανταςιας) ειναι μια εξερεύνηση του πώς οι ενέργειες μεμονομένων ανθρώπων επηρεάζουν ο ένας τον άλλον στο παρελθόν, στο παρόν και στο μέλλον.:thumbsup:
Ειδα το πρωτο μισαωρο,ειναι παραξενη οι ερμηνειες παρα πολυ καλες ,αλλα νομιζω οτι για να την δεις πρεπει να εισαι αρκετα προετοιμασμενος για να χαθεις στην πλοκη της,αν βεβαια καταφερεις να μπεις σε αυτην.
Σημερα δεν τα καταφερα ισως ηταν η μερα.
Παντως θα ηταν αδικο να την απορριψεις χωρις να της δωσεις μια δευτερη ευκαιρια,εγω παντως θα την ξαναδω.
 



melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
γενικά έχω καταλήξει ότι στις ταινίες του ταραντίνο είναι οι ηθοποιοί που κάνουν την μεγάλη διαφορά με τις ερμηνείες τους...τώρα είναι ο σκηνοθέτης υπεύθυνος για αυτό αποκλειστικά ή όχι δεν το ξέρω με σιγουριά...γιατί κατά τα άλλα η ροή τους δεν είναι και ότι καλύτερο...
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.340
Reaction score
30.714
The.Amazing.Spider-Man.2.2014.3D.1080p.BluRay.Half-SBS.DTS.x264-EVO

Ολα ετοιμα για την βραδινη προβολη 8-)
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.103
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top