To σύστημά μου (Μάρκου)

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.505
Mπραβο μαστροJohn.....οκ το μερακι σου με τα Σανσουγια μοναδικο...οπως επισης και η συγκεκριμενη εταιρια με τις μηχανες που εφτιαχνε!!!!!
Να τα απολαμβανεις και να γουσταρεις με μουσικες και καλο γυαλισμενα εργαλεια!!!!!
Ειναι πανεμορφα τα ατιμα........για ανεβασε και μια φωτο με σβηστα φωτα και αναμενα τα Σανσουγια!!!!!!:drinks::drinks::):):)
 








Μηνύματα
731
Reaction score
616
Οσο τα βλεπω τοσο νομιζω οτι εχει ξεσηκωσει στοιχεια η mcintosh. Πολυ ομορφα! Να'σαι παντα καλα να τα χαιρεσαι ακουγοντας την μουσικη που αγαπας!
 



nima

Banned
Μηνύματα
1.015
Reaction score
618
Το hi-fi δεν είναι μόνο specs και reviews, είναι και άποψη, ο φίλος μας ο Γιάννης επέλεξε να επικεντρωθεί σε μία από τις καλύτερες διαχρονικά εταιρείες, ίσως κάποιοι τον χαρακτηρίζουν μηχανάκια ή υλιστή λόγω της κατοχής περισσότερων από 1 ίδιων συσκευών, συγκινήθηκε.. :spiteful:
δεν είναι οι αρτιότερες συσκευές, ε και; δεν αγοράζουν όλοι HAYABUSA, κάποιοι "τη βρίσκουν" με HARLEY, :neo:
τουλάχιστον ο Γιάννης δεν παραμυθιάζεται και δεν παραμυθιάζει κανέναν! :thumbsup:
τα σέβη μου! :hi:
the complete Sansui list of your collection
 

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.173
Το hi-fi δεν είναι μόνο specs και reviews, είναι και άποψη, ο φίλος μας ο Γιάννης επέλεξε να επικεντρωθεί σε μία από τις καλύτερες διαχρονικά εταιρείες, ίσως κάποιοι τον χαρακτηρίζουν μηχανάκια ή υλιστή λόγω της κατοχής περισσότερων από 1 ίδιων συσκευών, συγκινήθηκε.. :spiteful:
δεν είναι οι αρτιότερες συσκευές, ε και; δεν αγοράζουν όλοι HAYABUSA, κάποιοι "τη βρίσκουν" με HARLEY, :neo:
τουλάχιστον ο Γιάννης δεν παραμυθιάζεται και δεν παραμυθιάζει κανέναν! :thumbsup:
τα σέβη μου! :hi:
the complete Sansui list of your collection
Εγω τη βρίσκω με VTR.:gamer:
 



BLUES

TV
Μηνύματα
1.638
Reaction score
966
Ε! δεν έχει μείνει και τίποτα άλλο. Σχεδόν.
Kαλησπερα φιλτατε,γνωριζω την διαχρονικη ηχητικα αξια αυτων των χειροποιητων ιαπωνικων συσκευων
Αξιος,σου λειπει ομως η λαμπατη εκδοση του 1964/1965 με τα AU-70--------AU-111
 

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.173
Ναι λείπει ο AU 111. Ανήκει στα μελλοντικά σχέδια. Οχι του απώτερου μέλλοντος.
 


Μηνύματα
1.171
Reaction score
185
Γιάννη, καλοάκουστα και από μένα. Πάρε και κανένα κασσετόφωνο sansui για τη συλλογή σου! Ξέρεις που θα αποτανθείς
Υ.Γ. Ακόμα περιμένω τον 911!!
 

Μηνύματα
27.202
Reaction score
25.173
Εδώ και κάμποσο καιρό σχεδιάζω ένα νέο σύστημα , ενεργό , 4 δρόμων , βασισμένο επάνω στο sansui cd 10 , ενεργό Cross over , με μονάδες coral που κατόρθωσα να συλλέξω , τώρα έφτασε ο καιρός της υλοποίησης .
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.582
Μηνύματα
2.864.960
Members
37.932
Νεότερο μέλος
JimmyP
Top