Ο InFocus του Nelson


loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.247
Reaction score
8.754
Όχι ποια Keystone,θα φωνάζει ο Καστρουνής!!!δεν γίνεται,θέλει αρκετά για να έρθει...27 πόντους πάνω,από όπου αρχίζει η εικόνα...έχω δουλειά ακόμα !!!στην αρχή απελπίστηκα αλλά μου άρεσε τόσο η εικόνα του,που αξίζει τον κόπο.
Αμ εγώ να δεις τι δουλειές θα έχω απο αύριο!:D
Κοίταζα τώρα τις φώτο του hc σου.. Φαίνεται μεγάλη μανούρα, αλλά νομίζω η καλύτερη λύση είναι να κατεβάσεις λίγο την οθόνη.
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Αμ εγώ να δεις τι δουλειές θα έχω απο αύριο!:D
Λογικό να έχεις δουλειές με τρία αγρίμια !! βάλε κανένα αναμορφικό φακό για διάλειμμα-να ξεκουραστείς:p(βάλε φωτό να δούμε!)


Κοίταζα τώρα τις φώτο του hc σου.. Φαίνεται μεγάλη μανούρα, αλλά νομίζω η καλύτερη λύση είναι να κατεβάσεις λίγο την οθόνη.
H θέση είναι κλειδωμένη-ρυθμισμένη αυτόματα και άριστη για τον καναπέ και την απόσταση θέασης....για αλλαγή up & down...μάντεψε τι;πρέπει να κοπεί γυψοσανίδα-πολύ δυσκολότερα από την πρώτη επιλογή

 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
EDIT: Μπορείς να κόψεις τα χαζοποδόσφαιρα και να βλέπεις μόνο 2.35:1 υλικό. :fuckyou:
Αποχαιρέτησα τον Μπενεκιού με εκτός έδρας τριαντάρα ήττα από το Μιλάνο-εγκαινίασα τον Ινφόκους με εντός έδρας ήττα από την Μπαρτσελόνα...η κατάρα των ντίλα έπιασε:p
 


Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Ο 'IN83' παίζει πάρα πολύ καλά με το Oppo bdp-103D στη θέση 50% Hi-def του ενσωματωμένου Darbee,τόσο καλά που ξεθωριάζουν οι πολύ κακές σκέψεις που έκανα για άμεση αλλαγή με D-ILA.
 

Μηνύματα
22.268
Reaction score
15.543
παιρνω το αεροπλανο και μαζι τον Μητσο με τον Χ55 ......

τον τοποθετουμε κανουμε αβ και φευγουμε με τον in83 ......

στην μεση περιπου της διαδρομης λεω της αεροσυνοδου να ανοιξει πορτα και να τον πεταξουμε.......:laugh:

πως σου φαινεται η ιδεα μου ? :roflmao:
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Ελάτε να ρυθμίσουμε τον ήχο-πολύ ευχαρίστως....θα περάσουμε σούπερ:)
τον 'Χ55' όμως γιατί να τον φέρετε;όσοι τον αγόρασαν ίσα που στρώσαν την λάμπα-καλίμπραραν και τον άλλαξαν πάραυτα με τον 'Χ700' συνήθως....δες εδώ και δίπλα....γιατί να πάθω το ίδιο;:D
 

Μηνύματα
22.268
Reaction score
15.543
μα εχθρος του καλου ειναι το καλυτερο......

ο 700αρης ειναι πολυ καλυτερος του 500 η 55

απλα ειναι για ανθρωπους που ξερουν και βλεπουν την διαφορα..:p

ηχος και εικονα πανε πακετο.....εισαι καλα στην ζυγαρια.....μην τα πειραζεις.....

αν τον φτιαξουμε θα σου φαινεται χαλια η εικονα...:laugh:
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
ο 700αρης ειναι πολυ καλυτερος του 500 η 55
Μη λες τέτοια και του βάλεις φωτιές καλοκαιριάτικα....δεν θέλει και πολύ να δούμε τον 'Χ55' του....loggeo στις αγγελίες !!!
Άσε γιατί στο τσακ ήμουνα για τον '900'....πρυτάνευσε η λογική όμως....προσωρινά έστω:dance:
 

Μηνύματα
22.268
Reaction score
15.543
ο 700αρης ειναι μια χαρα......μην πας παραπανω..:)

ο 900ρης για να δειξει αυτο που λεει θελει bat cave χωρο καθαρα.
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
ο 700αρης ειναι μια χαρα....
Εντάξει,αυτός είναι εύκολο να αποκτηθεί...έστω και με ελάχιστες ώρες λειτουργίας....δεν έχει παρά να ανακοινώσει η JVC τα νέα της μοντέλα:D
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.247
Reaction score
8.754
ο 700αρης ειναι μια χαρα......μην πας παραπανω..:)

ο 900ρης για να δειξει αυτο που λεει θελει bat cave χωρο καθαρα.
Τα ίδια του είπα κι εγώ πάνσοφε συμφορουμίτη. ;):roflmao:
Εντάξει,αυτός είναι εύκολο να αποκτηθεί...έστω και με ελάχιστες ώρες λειτουργίας....δεν έχει παρά να ανακοινώσει η JVC τα νέα της μοντέλα:D
Χα χα χα χα. Στην ουρά Μανωλιό!:tongue:
 



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.590
Μηνύματα
2.866.699
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top