Η κρίση του Hi Fi

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
......Το όλο ζήτημα ανάγεται-κατά τα γνωστά- στο δίλημμα έκθεσης σε κραδασμούς ή μεγαλύτερο μήκος καλωδίων και πλήθος κόμβων διασύνδεσης.
Έλα ντε... ποιος θα μας το λύσει αυτό...? :D
 

C

chrispo

Guest
.....οπότε οι ¨πανελάκηδες¨, έχουν δίκιο για τους ¨κουτάκηδες¨..ή μήπως...οι ¨κορνάκηδες¨ .....μπά...μάλλον οι ¨ακουστικάκηδες¨, κάτι παραπάνω ξέρουν ...

Αρχίζω να πιστεύω , ότι οι πιτσιρικάδες με τα mp3 , ακούνε ¨more music¨ από τους παραπάνω ..:cool:
 


Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Τελικά το hi-fi περνάει κρίση λόγω κραδασμών?
(γι'αυτό μου αρέσει το rack του Χρήστου, γιατί περνάω κρίση...)

Πως το γυρίσατε έτσι ρε μπαγάσηδες??
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Οι κραδασμοι, ειναι το θεμα του Αυγουστου.
Απο Σεπτεμβριο, θα αρχισουν τα σκληρα πορνο ...
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Έλα ντε... ποιος θα μας το λύσει αυτό...? :D
Η...Grimm,η οποία έχει εγκαταστήσει ενισχυτικά στάδια εκτός της κύριας καμπίνας κι εντός των σκελών.
και εγώ όταν ήμουν πιτσιρικάς (έχω ξεχάσει πότε ήμουν :p) χαιρόμουν την μουσική.... μέχρι που γνώρισα τους άρρωστους....:laugh:
Δεν μένει παρά να...θυμηθείς ξανά..;)
Τελικά το hi-fi περνάει κρίση λόγω κραδασμών?
(γι'αυτό μου αρέσει το rack του Χρήστου, γιατί περνάω κρίση...)
Πως το γυρίσατε έτσι ρε μπαγάσηδες??
Η κρίση είναι που γεννά κραδασμούς διαφόρων λογιών...:sneaky:
Οι κραδασμοι, ειναι το θεμα του Αυγουστου.
Απο Σεπτεμβριο, θα αρχισουν τα σκληρα πορνο ...
Τα σκληρά...τορνό μάλλον,ένεκα των ρουλεμάν που έχουν λασκάρει γενικώς...:roflmao:
 

Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Bρε μανία με τα Grimm....ηρέμησε, άφησέ με να κατασταλλλάξω επιτέλους!!!:vinsent:

Έχω βρεί και μια - δυο φωτο απο τότε που ήμουν 20 χρονών και μιλάω μαζί μου αν έπραξα ορθά που πέταξα το SANKYO και το JVC.:)

Πέρα απο την πλάκα, οι ηλικίες της νιότης (15-25 ας πούμε) είναι σημαδεμένες απο την ανακάλυψη άπειρων μουσικών θησαυρών που χάριζαν οργασμικά ακούσματα-εμπειρίες.

Η ιχνηλάτηση των μονοπατιών του Hi Fi ήταν γαργαλιστική, αλλά σαφώς σε 2η μοίρα.:drinks:
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Πέρα απο την πλάκα, οι ηλικίες της νιότης (15-25 ας πούμε) είναι σημαδεμένες απο την ανακάλυψη άπειρων μουσικών θησαυρών που χάριζαν οργασμικά ακούσματα-εμπειρίες.
Έτσι λέγατε τότε τα γκομενιλίκια ;
Οργασμικά ακούσματα -εμπειρίες........
"Τι σου κάνω μάνα μου "
"Άκου πως παίζει ο μπαγλαμάς"
και άλλα τέτχια πρόστυχα :whistling:
 

dapost

Rehdeko & Harbeth lover
Μηνύματα
4.786
Reaction score
11.021
Η...Grimm,η οποία έχει εγκαταστήσει ενισχυτικά στάδια εκτός της κύριας καμπίνας κι εντός των σκελών.:roflmao:
Το καλό "μεγάφωνο" πρέπει να μεταδίδει οργα/κραδα-σμούς και στα "σκέλη"...
 


Μηνύματα
3.998
Reaction score
3.831
Α να χαθούτε, θυμίζω εγκεν οτι είμαι ο μεγαλύτερος εραστής εβερ(μηδέ του Κόγια εξαιρουμένου), ο εξυπνότερος άθρωπας και τα λιπά.8-)

Δεν δικαιούσαστε δια να ομιλείται δια τα θέματα των ανοικτών σκελών, πλην των:
α. κ. Κόγια, όστις εκπονεί διατριβήν με τίτλο...." η επίδρασις του αλμυρού ύδατος επι των σεχουαλικών επιδόσεων κατα τας πρωινάς, μεσημβρινάς, απογευματινάς, βραδυνάς, μεταμεσονυκτίους, χαραυγής, περιόδους στη διάρκεια του θέρους"
β. κ. άγνωστο Guru, όστις έχει την απαραίτητον επιστημονικήν γνώσην αλλά και την αναγκαίαν γραφής γλαφυρότηταν δια να στηρίξει και αναδείξει-βεβαίως- το ως άνω αναφερθέν θέμα.
 


Μηνύματα
1.985
Reaction score
765
Η...Grimm,η οποία έχει εγκαταστήσει ενισχυτικά στάδια εκτός της κύριας καμπίνας κι εντός των σκελών.
αμα της εστελνα ενα "ηλεκτρονικο ταχυδρομειο" (ή πως το λετε εδω στο ελλαda εσεις - mail?), και να τους εξιστορουσα ποσο "καμμενοι" με το θεμα ειμεθα αυγουστιατικα, δλδ "ενισχυτικα εντος ή εκτος? - κραδασμοι ή αυξηση μηκος σηματος?, λετε νε με στελνενε στο οξωαποδω?

αν μου απαντουσαν βεβαια, θα το μαθαιναμε κατα της 20 του μηνα, γιατι αυριο φευγω για μπανακια και πυργους στην αμμο:D:p
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
....αυριο φευγω για μπανακια και πυργους στην αμμο:D:p
Το HI-Fi είναι.... σαν να κτίζεις στην άμμο παλάτια.... για την συνέχεια, ακούστε το τραγούδι....:p :laugh:
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Φεύγει απο την ..κρίση του hi-fi και πάει στην κρίση της άμμου και της ξαπλώστρας.
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Το καλό "μεγάφωνο" πρέπει να μεταδίδει οργα/κραδα-σμούς και στα "σκέλη"...
Παρε ενα 18ιντζο sub και θα νιωθεις κραδασμους και στην πλατη!!!!!
Ασε που θα το νιωθει και η γειτονισα και θα παραμιλαει για....το εργαλειο σου!!!!!!:roflmao::roflmao::roflmao:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
αμα της εστελνα ενα "ηλεκτρονικο ταχυδρομειο" (ή πως το λετε εδω στο ελλαda εσεις - mail?), και να τους εξιστορουσα ποσο "καμμενοι" με το θεμα ειμεθα αυγουστιατικα, δλδ "ενισχυτικα εντος ή εκτος? - κραδασμοι ή αυξηση μηκος σηματος?, λετε νε με στελνενε στο οξωαποδω?

αν μου απαντουσαν βεβαια, θα το μαθαιναμε κατα της 20 του μηνα, γιατι αυριο φευγω για μπανακια και πυργους στην αμμο:D:p
και σε πια παραλια θα πας καλη μου?με το μπαρδον δηλαδηςςςςςς.......:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh:
 

Μηνύματα
1.985
Reaction score
765
Κρητη παω σε πρωτη φαση...Ηρακλειο...και μετα οπου με φιλοξενησουν και υπαρχει τζαμπα φαι:D:D:p
 
Last edited by a moderator:



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.391
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top