ΠΩΛΕΙΤΑΙ CLASSE CA 401

J

JORDANELLI

Guest
Πωλειται ο τελικος του τιτλου σε υπεραριστη κατασταση οδηγει τα παντα 2×400 8ohm 2x800 4ohm .Δεκτος καθε ελεγχος.Τιμη 3.700€ δεκτη ανταλλαγη με αναλογο τελικο τρανζιστορατο ετσι για να αλλαζουμε παραστασεις.Και ορισμενες φωτο.
 

Attachments


J

JORDANELLI

Guest
Ισχυει και για ανταλλαγη με οτιδηποτε ενισχυτικο εφαμιλης ισχυος και ποιοτητος τηλ 6945422126
 

J

JORDANELLI

Guest
Ισχυει και με μεγαλυτερο τελικο οπως Classe omega stereo Κrell fpb 700cx συν τη διαφορα που θα προκυψει εκ μερους μου! για πληροφοριες και προσφορες με pm η 6945422126
 

J

JORDANELLI

Guest
Ισχυει και η ανταλλαγη με φθηνοτερο ενισχυτικο αρκει να υπαρχει ουσιαστικη διαφορα μετρητων!
 

J

JORDANELLI

Guest
3500 και ανταλλαγη με ολοκληρωμενο η μικροτερης ισχυος τελικο αρκει να υπαρχει ουσιαστικη διαφορα μετρητων!
 

J

JORDANELLI

Guest
Ο ενισχυτης ταξιδευει για να βρεθει στην αγγαλια του νεου του ιδιοκτητη! Παρακαλω να κλεισει η αγγελια! Γιαννη καλες ακροασεις.
 

Sokovb

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
539
Reaction score
204
Αν μπορέσει ο Γιάννης να το πάρει αγκαλιά τότε μάλλον θα ειναι αθλητής άρσης βαρών ...
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
ωραια μηχανη πηρε ο Τζωνης......ρευματα πολλα και ζυγισμενο παιξιμο!!!μπραβοοοο
 

J

JORDANELLI

Guest
ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΟΥΒΑΛΗΣΑ ΑΓΓΑΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΧΘΟΦΟΡΟΣ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ 50 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟ 60 ΜΑΙΩΝ! ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΑΠΟΣΚΕΥΩΝ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 20ΑΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΚΑΝΕ ΑΠΑΝΩ ΤΟΥ!!!!
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.310
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top