Ποιο SVS κι από πού;(Sub βρήκα τελικά.Σπίτι που θα βρω;)


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Εγω πιο πρωινος. Ξυπνησα και ειδα το Noah 3D απο τις 06.30. Δεν ξερω γιατι, μαλλον ο Δημιουργος μου ειπε στον υπνο μου να ξυπνησω να το δω.

Αναθεμα κι αν καταλαβα γιατι μου στερησε τον υπνο μου, για αυτο το πραμα. Αλλα μαλλον ειμαι πολυ μικρος μπροστά Του για να κατανοήσω τις επιταγές του.

Στο δια ταυτα, θελω subtitle shift, γιατι όντως σηκώνω την οθονη. Το φως που υποτιθεται περνάει ειναι απαρατηρητο παντως για τα δικα μου δεδομενα...

Σκαει το μαυρο της μπαρας που περισσευει, σε σκουρα ταπετσαρια 0,50 μετρο πισω, οποτε δεν φαινεται σχεδον τιποτα.
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Ενταξει...

Το χασαμε το κορμι, παλικαρια...

Πολυ η τυχερη η γυναικα του Καστρουνη. Ανετα τον παντρεύομουν, οχι για να μου φτιαχνει γιουβαρλάκια, αλλα να μου σεταρει τα μηχανηματα.

Εχω συγκινηθει! Εβάλα Φατμαγκιόυλ να δω και ειναι σκετη απολαυση! Καπακια "Κλεμμένα Όνειρα" και "wrath of the titans"


ΥΓ: Ουτε καν μπλουζακι δεν υπάρχει με Καστρουνη; Μπρελοκ; Γαριδάκια; Τιποτα,δλδ;
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Μολις τελειωσω καποια μικρα μερεμετακια, οπως αλλο ενα ραφακι στο συνθετο, τα ηχεια surround να τα κανω ασπρα ή ασημενια, να παρω και ενα auralex subdude ht, να κλεισω με στοκο τις παλαιες τρυπες στους τοιχους/ταβανι και κανα δυο ακομα που ξεχνάω, τοτε θα μπει σε περιοπτη θεση η φωτο...

Ολα αυτα ομως μετα τις διακοπες!
 



Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Κλειστον λογω Διακοπων !! .......
Ραντεβού το Σεπτέμβρη!!!
Λέμε τωρα... Ειμαι διακοπες και ακόμα ψωνίζω. Πρέπει να σταματήσω.

Πήρα Oppo 103D, 2x 3D γυαλιά διότι η κόρη μου έσπασε 2 ζευγάρια πριν φύγουμε και ένα Auralex SubDude HT. Όλα θα με περιμένουν οταν γυρίσω. (ένα ακόμα sb13 θα ήταν λουκούμι, αλλά ακόμα δεν εχω βρει το θάρρος να το πω στη γυναίκα, μιας και θα χρειαστεί νέο σύνθετο.)
 


Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Καλα ποσα χρηματα εχεις δωσει γιαυτο το συνθετο?
Τίποτα έξτρα! Απλά έβγαλα μια πόρτα, το άνοιξα από πίσω και έφτιαξα νέες θέσεις για ράφια. Μόνος μου τα έκανα.

Δεν αγόρασα την επέκταση που έλεγα μιας και βάλαμε το subwoofer στη μέση του δωματίου.

Απλά σε περίπτωση που όντως χρειαστεί να μπει 2ο sub, θα χρειαστεί να κοπεί και να αναδιαμορφωθει. Δεν ξέρω αν γινεται πάνω στο υπάρχον ή πρεπει να φτιαχτεί εκ νέου...
 
Last edited:

Μηνύματα
1.078
Reaction score
834
Με τοσα λεφτα που εχειε δωσει ,βαλε και δευτερο σαμπ να τελειωνεις,αφου θα σε τρωει συνεχεια,κσντο εξαρχηε να το ευχαριστηθεις!!!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Ναι βρε surfer...παρε αλλο ενα μαζι με τον Ζιζικο.....θελει αλλα δυο να παραγγειλλει απο Σεπτεμβρη οποτε θα τα φερετε μαζι βρε.......αντε και ερχεται χειμωνας να μαζευομαστε!!!!!:drinks::D:D:D
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Με τοσα λεφτα που εχειε δωσει ,βαλε και δευτερο σαμπ να τελειωνεις,αφου θα σε τρωει συνεχεια,κσντο εξαρχηε να το ευχαριστηθεις!!!
Έκανα ένα reality check να δω τι εχω χαλάσει με συν-πλην και έφτασα στο συμπέρασμα ότι σε μισώ που μου τα θύμησες!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Έκανα ένα reality check να δω τι εχω χαλάσει με συν-πλην και έφτασα στο συμπέρασμα ότι σε μισώ που μου τα θύμησες!
ναι αλλα οταν δυναμωνεις και τα σαμπιον κλωτσαει λες......χαλαλι του το γ@μημενο......θα παρω αλλο ενα για να γινεται κολαση......:roflmao::roflmao::drinks::dance2::dance2:
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
ναι αλλα οταν δυναμωνεις και τα σαμπιον κλωτσαει λες......χαλαλι του το γ@μημενο......θα παρω αλλο ενα για να γινεται κολαση......:roflmao::roflmao::drinks::dance2::dance2:
Καλα το sub δεν το εχω τσιγκουνευτει καθολου το συγκεκριμενο. Σκεφτηκα να το στειλω πισω για pb13, αλλα στον χωρο μου, δεν θα ειναι καποιο καλο upgrade. Καλυτερα δλδ, δευτερο sb13.

Παντως ειναι καλυτερα να ηρεμησω λιγο, να το ευχαριστηθω το σύστημα τωρα και αργοτερα, συζηταω για το δευτερο που θα χρεαστει μεγαλη αλλαγη στο χωρο.

Πάω για πρωινό!
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.360
SurfDrifter επειδη ειναι σαν να βλεπω τον εαυτο μου με παιδια υστερα απο μερικα χρονακια.....θα φτιαξω dedicated bat cave να τα κανω ολα poutain γιατι μυριζομαι επικινδυνες καταστασεις (βλεπε γυαλια σπασμενα,αρκουδο-παιχνιδακια στα ports του sub και δε τα μπορω αυτα). Εισαι ΗΡΩΑΣ αγορι μου! Ευγε! :D:D
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
SurfDrifter επειδη ειναι σαν να βλεπω τον εαυτο μου με παιδια υστερα απο μερικα χρονακια.....θα φτιαξω dedicated bat cave να τα κανω ολα poutain γιατι μυριζομαι επικινδυνες καταστασεις (βλεπε γυαλια σπασμενα,αρκουδο-παιχνιδακια στα ports του sub και δε τα μπορω αυτα). Εισαι ΗΡΩΑΣ αγορι μου! Ευγε! :D:D
Αν μπορεις, καντο. Εγω δεν το βλεπω να γινεται ρε γμτ!
Btw, δεν ηταν στα ports τα παιχνιδακια. Ηταν ΜΕΣΑ στο sub!

A, και για να μην γινομαι γκρινιαρης, ρωτηστε τον Καστρουνη την ιστορια της κορης μου και το twitter του b&w, που εμοιαζε με το death star.

Ειχε πλακα διοτι ηθελα να την βάλω σε τροχια και ο Καστρουνης να μου λεει: "Ηρέμησε, ετσι ειναι τα παιδια" και εγω απο μεσα μου να λεω "Κατσε να δεις πως ειναι και Ηρωδης"
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.306
Reaction score
5.360
εκτος αυτου ειναι αλλη φαση το dedicated και ειδικα οταν ειναι φτιαγμενο προσεκτικα και ρυθμισμενο απο Καστρουνη!! κλεινεσαι μεσα και δε σε νοιαζει τιποτα.φωναζεις και τα τρελοπαιδα του avsite και....... τεσπα..thats life! :D

keep it up!! 8-)
 

Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Πολλοί Έλληνες πάντως αγοράζουν SVS από την L-Sound....είναι ευχαριστημένοι και το ....γράφουν:D

π.χ ''Excellent customer service. You have certainly earned my trust and I look no further for my future purchases. Well done indeed!''
http://www.lsound.eu/
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.710
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top