Γράψε ό,τι σκέφτεσαι αυτή τη στιγμή







Μηνύματα
5.607
Reaction score
3.420
Τι έγινε;
Έλειψα για αρκετό καιρό και τα σήκωσαν όλα!(μένω σε μονοκατοικία)
Τώρα φτου και από την αρχή:( εντάξει δεν ειχα και τίποτα το ιδιαίτερο αλλα όσο και να πεις πονάει
 


Μηνύματα
5.607
Reaction score
3.420
Δυστυχώς ναι
δεν με πείραξε που το σπίτι ηταν άνω κάτω, αλλά όταν μπήκα στο στο σαλόνι "λιποθύμησα" από τη στεναχώρια μου
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.423
Reaction score
94.052
Δε πειράζει.

Να 'σαι καλά να το ξαναφτιάξεις το σύστημα.
 


Μηνύματα
1.998
Reaction score
4.047
Θα ήθελα να βοηθήσω.Έχω έναν ενισχυτή AKAI.Άν και κάποιος συνοδοιπόρος επιθημεί και έχει κάτι που του περισσεύει,αντί κάποιων κληρώσεων που καλώς και κάνουν κατά καιρούς,να το διέθετε άμεσα στο ''ευτυχισμένο σύννεφο'',άν και αυτό επιθημεί φυσικά.Για να ακούει λίγη μουσική και να συνεχίσει να είναι ''χαρούμενη''.Ζητώ συγνώμη για την πρωτοβουλία που πήρα,αλλά το έκανα όπως το σκέφτηκα.Εντελώς αυθόρμητα:errwhat:
 
Last edited:

Μηνύματα
5.607
Reaction score
3.420
Θα ήθελα να βοηθήσω.Έχω έναν ενισχυτή AKAI.Άν και κάποιος συνοδοιπόρος επιθημεί και έχει κάτι που του περισσεύει,αντί κάποιων κληρώσεων που καλώς και κάνουν κατά καιρούς,να το διέθετε άμεσα στο ''ευτυχισμένο σύννεφο'',άν και αυτό επιθημεί φυσικά.Για να ακούει λίγη μουσική και να συνεχίσει να είναι ''χαρούμενη''.Ζητώ συγνώμη για την πρωτοβουλία που πήρα,αλλά το έκανα όπως το σκέφτηκα.Εντελώς αυθόρμητα:errwhat:
Τι να πω,δεν ξέρω πως να σε ευχαριστήσω :)(χαρούμενος)
 



Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.055
Reaction score
20.467
Εντάξει, ας πούμε ότι πήρα τηλεόραση UHD. Περιμένετε να πάρω μύδια πλέυερ που ονομάζεται Ζάπιτι; Έχετε παλαβώσει ε;
 


Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.187
Reaction score
27.663
Ήθελα να βγάλω ένα ρουλεμάν από έναν άξονα ενός κινητήρα.
Ήταν πολύ σφικτό και μου έβγαλε την πίστη αλλά το έβγαλα.
Το ακούμπησα στον πάγκο.
Εκείνο το γ@μημένο κύλισε και πήγε προς την πόρτα που ήταν όμως κλειστή.
Εκείνη την ώρα έρχεται ένας γείτονας, ανοίγει την πόρτα για να μπει.
Βγαίνει το ρουλεμάν έξω στον δρόμο και το κυνηγάω.
Κυλάει και καταλήγει στην σχάρα του υπονόμου!!!

Ρε π@ύστη Merfy δεν παίζεσαι εσύ και οι νόμοι σου, είσαι ανυπέρβλητος, είσαι Θεός βρε γ@μημένε , δεν μπορεί κανένας να σου πάει κόντρα, άει στο διάολο πια.


Αυτός ο υπόνομος έξω από το μαγαζί μου, έχει καταπιεί πολλά εξαρτήματα, εργαλεία, βίδες, μέχρι και μια (καινούργια) μπαταρία κινητού.
Πρέπει να τον χτίσω να πάει στο διάολο.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.423
Reaction score
94.052
Κι εσύ δε μπορείς να φτιάξεις ένα γάντζο για ν' ανοίγεις τη σχάρα; :p

 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.326
Μηνύματα
2.858.614
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top