'' ΕΝΑ ARTVOICE ΣΥΣΤΗΜΑ ΜΕ VISATON MONITOR 890 MKII''

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Τι έγινε ρε παιδιά με τους ολοκληρωμένους εφέτος;;; Όλο και περισσότεροι γίνονται!!!

Επίσης, όταν λέει ο Τάκης pre-pre, είναι κάτι αντίστοιχο με το πρα-πρα του Αντώνη;;;
Μας εβαλες στα αιματα παλιονορβηγεζα αδελφη...
 


Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Τι να πω Τζιμ... Ένας καλός ολοκληρωμένος, είναι μια αξία που πρέπει να προβληματίσει πολλούς από εμάς!
Παρεπιπτοντως τι κανει αποψε ο τελικος σου;
Εχω προτασεις ανταλλαγης απο λαμπες μεχρι εργα και αγροτεμαχια!!
 



Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Δημητρη θα σου φερω εναν harrison να τον εχεις πασπαρτου. Προκειται για εναν πολυ σπανιο μοσφατο 2χ70 ολοκληρομενο ενισχυτη Αγγλικης σχολης. Εχει και καταπληκτικο phono stage . Ειναι απο τους λιγους solid state που εχω κρατησει.
 

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Δημητρη θα σου φερω εναν harrison να τον εχεις πασπαρτου. Προκειται για εναν πολυ σπανιο μοσφατο 2χ70 ολοκληρομενο ενισχυτη Αγγλικης σχολης. Εχει και καταπληκτικο phono stage . Ειναι απο τους λιγους solid state που εχω κρατησει.
O Harrison ήταν η πρώτη μου hi-end ακουστική εμπειρία εν έτει 1978. Τον είχε συμμαθητής μου στο Νέο Ηράκλειο και οδηγούσε τότε κάτι θηρία ιδιοκατασκευής με δορυφόρους BBC monitor και κάτω 12ιντσα KEF σε καμπίνα transmision line! Έπαιζε με πηγές Thorens TD-165 με Dynavector ultimo 10X και ΑΚΑΙ GX-635D! Για την εποχή εκείνη το φωτιζόμενα touch πλήκτρα ήταν must!!
Καθόμαστε στο ίδιο θρανίο, οπότε την συνέχεια την ξέρεις....
 





AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
937
Reaction score
1.629
Επειδή δεν μας τα λέει καλά λέω να του κάνουμε μία έφοδο.
να μαζευτεί η ομάδα κρούσης πάραυτα :download:
Αφήστε τον άνθρωπο ήσυχο, έχει και μωρό παιδί πλέον στο σπίτι, δε μπορεί να σας μαζεύει κάθε τρεις και λίγο.
 


Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491



Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Δημήτρη βρήκα συγγενείς των visaton σου.. Technics SB-E500
Αν δεν περάσει από του "Μ" να πάρει πιστοποίηση EISO, δεν δεχόμεθα τίποτα...
Ο "Μ" πιστοποιεί μόνο sony & hitachi. :p
Έχει δίκιο ο φίλος μου ο Αντωνάκης (Gojakla), έχω ακούσει και τα Technics, αλλά το SB-E100... εδώ μια φώτο από κινητό... στα Εξάρχεια κοντά....:cautious:



Έπεσε σε Ζόνγκ ο nima γιατί είναι "μικρός" ακόμα....:rolleyes: :laugh: :laugh: :laugh:
 
Last edited:


Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Βρε μην ταακωνεστε στο nima μου γιατι λειπω διακοπες και δεν μπορω νε επεμβω απο το κινητο...
Απο 1ης Σεπτεμβριου οι εξελιξεις στο αυατημα! Αλλα μην τρομαζετε τα VISATON ειναι σταθερη αξια!!!
 

nima

Banned
Μηνύματα
1.015
Reaction score
618
Είμαστε φιλαράκια βρε με τον Βασίλη, πλάκα κάνουμε :party:,
από Σεπτέμβρη θα έχουμε γενικά εξελίξεις, θα μπουν κάποια πράγματα στη θέση τους :spiteful:,
καλά να περνάς Μήτσο και θα τα πούμε και από κοντά. :drinks:
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.599
Μηνύματα
2.865.470
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top