Tsakiridis Devices Thalia Pro

Μηνύματα
774
Reaction score
782
Πωλειται ο προ του τιτλου σε αριστη κατασταση και λειτουργικα και εμφανισιακα!
Ο προ εχει αναβαθμιστει για να παιρνει ecc82 12au7 e80cc και οχι ecc81.Tο τροφοδοτικο εχει επισης αναβαθμιστει σε σταθεροποιημενο πιο μεγαλο.Ο Μ/Τ τροφοδοσιας αλλαχτηκε σε πιο μεγαλο και πιο πολλα VA διοτι ο μαμα απλως δεν σταθεροποιουσε αφου τα νηματα οταν δουλευε επεφταν στα 10.5 βολτ αντι 12.6 που επρεπε να ηταν.Αλλαχτηκαν και οι πυκνωτες στην τροφοδοσια με πιο πολλα βολτ.Στο κυκλωμα εχει ινοξ πυκνωτες σινκοχ, αντιστασεις αλπς μπλε και wbt στην εξοδο.κ.α.Ολες αυτες οι αναβαθμισεις κοστισαν 220 ευρω ακομα πανω απο την τιμη αγορας.Ο προ θα δωθει με καινουριες NOS λαμπες SYLVANIA αστρωτες ματσαρισμενες.Μαζι θα δωθει και ενα ζευγαρι Ei λαμπες cryo (κρυογεννημενες).O προ παιζει παρα πολυ καλα και δεν θα τον εδινα εαν δεν υπηρχε αλλος προ στην κατοχη μου.Δεκτη ακροαση και ελεγχος πριν την αγορα του ειναι βασικο.
Τιμη 400 ευρω συζητησιμη. Τηλ: 698 58 23 824
Eυχαριστω Νικος.
Μερικες φωτο:








 

Sokovb

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
539
Reaction score
204
Τα "μπλε" φωτακια αριστερά τι είναι ρε Νικ?? Η αναβάθμιση μήπως ?...
 



Μηνύματα
150
Reaction score
34
Γεια σου Νίκο , έχω μία ερώτηση , τι διαφορά έχουν οι (κρυογεννημένες) λυχνίες από τις μη.. ακούμε διαφορά ? ευχαριστώ !
 

Μηνύματα
774
Reaction score
782
Γεια σου Νίκο , έχω μία ερώτηση , τι διαφορά έχουν οι (κρυογεννημένες) λυχνίες από τις μη.. ακούμε διαφορά ? ευχαριστώ !
Καλησπερα φιλτατε...οι κρυο εχουν μεγαλύτερη διάρκεια ζωης σχεδον το 2πλασιο απο τις κανονικές και καποιες ισως να παιζουν καλυτερα αλλα αυτο διαφερει απο λυχνια σε λυχνία
 

Μηνύματα
774
Reaction score
782
Μια τελευταία μείωση τιμής στα 280ευρω.Μετα κλείνει και θα παει σε 3ο σύστημα να οδηγησει ενεργά ηχεια...
Ευχαριστω
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.149
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top