Το Σύστημα του ΜΗ την σήμερον ημέρα και έπεται συνέχεια...?


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Έλα να ακούσεις αγορίνα μου.... τα μπάσα είναι (και ήταν) αβυσσαλέα - βελζεβούλια και σε τρελά γκάζια.
Από αύριο (μάλλον) θα μιλήσω για όλα αναλυτικά και ποιες προσθήκες μου έφεραν το σύστημα τούμπα! :smoke:
Το θέμα είναι εσύ τι πιστεύεις.... ;)
βρε Μπιλ........ασε μας εμας ......εσυ παλλικαρι μου γουσταρεις αυτο που εχεις φτιαξει?σε εμας περισσευει βρε αγορι.....:drinks::):)
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
βρε Μπιλ........ασε μας εμας ......εσυ παλλικαρι μου γουσταρεις αυτο που εχεις φτιαξει?σε εμας περισσευει βρε αγορι.....:drinks::):)[/QUOTE ασε που ο Γιωργης βαριακουει απο το δεξι........οποτε.....τζιφος η τοποθετηση....:laugh::laugh::laugh:
 



Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Κανά ινσαϊντ ριβιού θα 'χουμε να γελάσωμε, ή τσάμπα τα ποπ-κορν;
 


Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Από αύριο (μάλλον) θα μιλήσω για όλα αναλυτικά και ποιες προσθήκες μου έφεραν το σύστημα τούμπα! :smoke:
Οι εργασίες ολοκληρώθηκαν, οι τελευταίες μετρήσεις έγιναν, όπως και οι ακροάσεις από εμένα.... μόλις βγάλω και αξιοπρεπείς φώτος, θα σας περιγράψω αναλυτικά την όλη "περιπέτεια"....;)
το απογευμα θελω να διαβασω.....κανονισε ναχεις φωτο κ.λ,π.
 



Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Κανά ινσαϊντ ριβιού θα 'χουμε να γελάσωμε, ή τσάμπα τα ποπ-κορν;
Περιέργως συνηθίζεται (στο τέλος) να γελάμε με τους άλλους... αβουγουδού, για κανόνισε να πάμε στον κύριο....έχει αγοράσει και καινούργιο ντάκ(ο).:laugh: :laugh: :laugh:
 
Last edited:





Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Εντωμεταξύ Αντωνάκη μου... εάν πας από τον Μάνο... το πικάπ του παίζει καλύτερα από τον Ντάκ(ο) του.... κατά τα άλλα το βρίζουμε....:geek: μην τον παρεξηγάς....:cautious: έτσι του μάθανε να λέει....:laugh: :laugh: :laugh:
 
Last edited:






ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.311
Μηνύματα
2.858.165
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top