Νέα "αθλητική" προσφορά απο την NOVA, με δωρεάν τον δέκτη Novabox+ με HDD

panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.571
Reaction score
668


Ειναι στον "αέρα" η νέα προσφορά της Nova που συνδιάζει το 3play, με Nova Sports και το δορυφορικό δέκτη Novabox+, με δυνατότητα εγγραφών ΔΩΡΕΑΝ!
Μαζί και το δορυφορικό πιάτο και αυτο δωρεάν...
Δωρεάν και για πάντα το πακέτο NovaHD!
Επίσης και το NovaGo για τη δυνατότητα mobile view.
Μαζί το πακέτο Nova Multiview για ενα χρόνο.
Στο ίδιο πακέτο το Adult pack για ενα τρίμηνο.
Φυσικα η εγκατασταση δωρεαν.
Εν όψει της νέας αθλητικής περιόδου... είναι ενα δέλεαρ!
Εγω επειδή ειμαι ήδη στη Forthnet σε 2play θα το τιμήσω το πακέτο και θα "αναβαθμιστώ" σε 3play, με 20 ευρω επιπλέον τον μήνα, δηλαδη συνολικά 49,80 ευρώ.

Περισσότερα εδώ...

http://www.nova.gr/gr/upiresies-gia-to-spiti/nova-3play-/novasports/
 

panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.571
Reaction score
668
FAKE...!!!
Μόλις επικοινώνησα με την Nova και μου ειπαν ότι η συγκεκριμένη προσφορά αφορά ΜΟΝΟ νέους συνδρομητές 3play...
Δηλαδή εγω που ειμαι συνδρομητης της Forthnet, αλλα ΟΧΙ της Nova, ΔΕΝ ισχυει για εμενα???
Ισχυει μόνο με 20 ευρω τα αθλητικά καναλια, το κανονικό δηλαδή.
Τον δέκτη και τα υπόλοιπα...πάπαλα...

Λυπάμαι Forthnet και NOVA, είστε FAIL , και μεγάλο μάλιστα.... και εγω με FAIL συστήματα δεν θελω να εχω σχέση...
 

Μηνύματα
6
Reaction score
1
Αφού δίνει δώρο τα hd και τον αποκωδικοποιητή για όποιον θέλει να είναι νέος συνδρομητής είναι πολύ κάλη προσφορά της forthnet-nova αφού είναι για πάντα δώρο τα hd και μέχρι πριν λίγο καιρό έπρεπε να τα πληρώνεις επιπλέον στη nova.
 

panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.571
Reaction score
668
δεν ειπα οτι δεν ειναι καλη προσφορά, αλλα εξαιρει όσους ειναι ηδη συνδρομητες μόνο της forthnet όπως εγω.
Αρα ψαχνει εναγωνίως καινούργιους, αλλα και εγω καινούργιος δεν θα ήμουν στην Nova?
 


lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Panosop και στον ΟΤΕ τα ιδια ισχυουν - σκεπτομαι να τους ψιλοεκβιασω μιας και Σεπτεμβρη τελειωνει η συνδρομη στον ΟΤΕτβ:)
 

panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.571
Reaction score
668
εσυ Βαγγέλη (lakiss51) θα εισαι καινούργιος συνδρομητης, αλλα ισχυει μονο στο 3play. Οποτε θα πρεπει να αλλαξεις και τηλεφωνια-ιντερνετ... Μια ψιλοπίεση πάντως να την κάνεις στον ΟΤΕ.

Πάντως ειναι κρίμα να μην επωφελούνται όλοι οι συνδρομητές. Κέρδος θα εχουν τελικά. Αλλά...
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Πανο εχω συνδρομη ΟΤΕτβ που ληγει Σ/μβρη, μα το τηλεφωνο/ιντερνετ ειναι αργοτερα. ΘΑ δουμε...
 

Μηνύματα
6
Reaction score
1
Παιδιά μου ήρθε το εξής μήνυμα στο κινητό από τη Nova. "Η πιο όμορφη μέρα αρχίζει στα κανάλια Novasports. Νέα σεζόν Super League. Απολαύστε εντελώς δωρεάν την πρώτη αγωνιστική 23-25/08". Να τονίσω ότι έχω το Nova3play startpack. Αν και δεν ξέρω περισσότερες λεπτομέρειες φαίνεται καλή κίνηση.
 

panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.571
Reaction score
668
Τελικά έπειτα απο αλλεπάλληλα τηλεφωνηματα, καταλήξαμε σε μια διαφορετική πρόταση. Με συνολικά 54 ευρω θα εχω όλο το πακέτο της Forthet τηλεφωνίας και Internet, μαζί με απεριόριστα (720 λεπτά) κινητά. Το πακέτο της Nova θα περιλαμβάνει το βασικό πακέτο των καναλιών και το πλήρες πακέτο των αθλητικών.
Μαζί θα παρέχεται συνδρομή για ενα χρόνο για το Nova HD, και το Nova Go, για να βλέπω τα καναλια της Nova μέσω streaming απο παντού μέσω κινητού, ταμπλέτας ή PC, laptop (πολύ καλό...).!!!
Επίσης θα δοθει δωρεάν ο απλός δέκτης (όχι ο PVR) μαζί με πιάτο και εγκατάσταση.
Οπότε θα ερθει τεχνικός την επόμενη εβδομάδα να φερει τον εξοπλισμό και να κάνει την εγκατασταση.
Βεβαια τους ειπα ότι υπάρχει έτοιμη ηδη η εγκατασταση και το μονο που χρειάζομαι ειναι να πάρω τον δέκτη τους με την κάρτα, αλλα ειναι τυπικές οι διαδικασίες και δεν αλλάζουν...
Τέλος πάντων αφου χρειάζομαι τα αθλητικά, ήμουν ήδη στη Forthnet χωρίς ιδιαίτερο παράπονο για προβλήματα, προχώρησα τελικά σε αυτη τη "σχέση" για ενα δωδεκάμηνο και βλέπουμε με τη Nova...
H μόνη διαφορά με το αλλο πακέτο που διαφημίζεται, ειναι ο PVR δέκτης και το "για πάντα" NovaHD...
 

Μηνύματα
738
Reaction score
295
Τελικά έπειτα απο αλλεπάλληλα τηλεφωνηματα, καταλήξαμε σε μια διαφορετική πρόταση. Με συνολικά 54 ευρω θα εχω όλο το πακέτο της Forthet τηλεφωνίας και Internet, μαζί με απεριόριστα (720 λεπτά) κινητά. Το πακέτο της Nova θα περιλαμβάνει το βασικό πακέτο των καναλιών και το πλήρες πακέτο των αθλητικών.
Μαζί θα παρέχεται συνδρομή για ενα χρόνο για το Nova HD, και το Nova Go, για να βλέπω τα καναλια της Nova μέσω streaming απο παντού μέσω κινητού, ταμπλέτας ή PC, laptop (πολύ καλό...).!!!
Επίσης θα δοθει δωρεάν ο απλός δέκτης (όχι ο PVR) μαζί με πιάτο και εγκατάσταση.
Οπότε θα ερθει τεχνικός την επόμενη εβδομάδα να φερει τον εξοπλισμό και να κάνει την εγκατασταση.
Βεβαια τους ειπα ότι υπάρχει έτοιμη ηδη η εγκατασταση και το μονο που χρειάζομαι ειναι να πάρω τον δέκτη τους με την κάρτα, αλλα ειναι τυπικές οι διαδικασίες και δεν αλλάζουν...
Τέλος πάντων αφου χρειάζομαι τα αθλητικά, ήμουν ήδη στη Forthnet χωρίς ιδιαίτερο παράπονο για προβλήματα, προχώρησα τελικά σε αυτη τη "σχέση" για ενα δωδεκάμηνο και βλέπουμε με τη Nova...
H μόνη διαφορά με το αλλο πακέτο που διαφημίζεται, ειναι ο PVR δέκτης και το "για πάντα" NovaHD...
Ακριβώς αυτό το πακέτο που θα έχεις τώρα, έχω από πέρισυ με 39,90 ευρώ. Τώρα που μπήκα στος 2ο χρόνο μου πρόσθεσαν 5 ευρώ για τα HD κανάλια.
 

panosop

Συστημικός
Μηνύματα
5.571
Reaction score
668
πέτυχες κάποια ιδιαιτερη προσφορά φαίνεται. Συμπεριλαβανονται και τα απεριόριστα σε κινητά?
Ηταν ομως σε νεο συνδρομητη? Εκει εχουν και επιπλέον κόστος την εγκατασταση, κατι που δεν υπάρχει τωρα.
 

Μηνύματα
738
Reaction score
295
πέτυχες κάποια ιδιαιτερη προσφορά φαίνεται. Συμπεριλαβανονται και τα απεριόριστα σε κινητά?
Ηταν ομως σε νεο συνδρομητη? Εκει εχουν και επιπλέον κόστος την εγκατασταση, κατι που δεν υπάρχει τωρα.
Nαι για τα κινητά (720 λεπτα)
Δεν ηταν ιδιαίτερη προσφορά, ηταν προς όλους (πέρσι τον Ιούνιο).
29,90 ηταν + 10 ευρώ το nova sport και ενα χρόνο δωρεάν τα HD.Τώρα μου χρεώνουν +5 ευρώ για τα HD.
Το μόνο ιδιαίτερο για μένα ηταν να μην χρεωθώ εξοπλισμό γιατι θα εξοφλούσα τον λογαριασμό με πιστωτική κάρτα αυτόματα.
Ναι ημουν νέος συνδρομητής.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.315
Μηνύματα
2.858.259
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top