1η Έκθεση Ακουστικών στην Ελλάδα...

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Ανακοινώθηκε σήμερα και η διεξαγωγή, για πρώτη φορά, έκθεσης ακουστικών στην Ελλάδα.
4 Οκτωβρίου, στο ξενοδοχείο Caravel, είσοδος ελεύθερη...
Ακουστικά, ενισχυτές ακουστικών, dac και πολλά άλλα για τους φίλους του Head-Fi.




Αϊ 'λλ μπι δερ... :)
 



Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.111
Reaction score
20.605
Απ' ό,τι βλέπω στην αφίσα, το "φεστιβάλ" το διοργανώνει το κλαμπ των κομπλεξικών, οπότε εκείνο το "είσοδος ελεύθερη" μην του πολυδίνετε βάση. Θα έχει face control. Όποιος θέλει, ας τολμήσει να μπει με κονκάρδα του avsite στο πέτο, ή με κανα T-shirt που να γράφει κάτι που δεν γουστάρουν, π.χ. I love Coyias, Hypex and dry bread ή κάτι τέτοιο, να δει τί θα γίνει...
 



Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Απ' ό,τι βλέπω στην αφίσα, το "φεστιβάλ" το διοργανώνει το κλαμπ των κομπλεξικών, οπότε εκείνο το "είσοδος ελεύθερη" μην του πολυδίνετε βάση. Θα έχει face control. Όποιος θέλει, ας τολμήσει να μπει με κονκάρδα του avsite στο πέτο, ή με κανα T-shirt που να γράφει κάτι που δεν γουστάρουν, π.χ. I love Coyias, Hypex and dry bread ή κάτι τέτοιο, να δει τί θα γίνει...
monsieur Coyias... who cares ?
Για την έκθεση ακουστικών μας ενδιαφέρει... τα παρασκηνιακά, ας μείνουν παρασκηνιακά...
Απο την στιγμή που γράφει "ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ" θα πάω όπως θέλω ντυμένος και θα μπώ ΔΩΡΕΑΝ, κύριος... :drinks:


@ Kotsidis: Γιάννη, τί εννοάς?
 



gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Απ' ό,τι βλέπω στην αφίσα, το "φεστιβάλ" το διοργανώνει το κλαμπ των κομπλεξικών, οπότε εκείνο το "είσοδος ελεύθερη" μην του πολυδίνετε βάση. Θα έχει face control. Όποιος θέλει, ας τολμήσει να μπει με κονκάρδα του avsite στο πέτο, ή με κανα T-shirt που να γράφει κάτι που δεν γουστάρουν, π.χ. I love Coyias, Hypex and dry bread ή κάτι τέτοιο, να δει τί θα γίνει...
Kαλά,καλά.
Τελικά,θα κατέβεις να πάμε;
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
φεστιβαλ ? κατι σε κουκουε μου φερνει........
μαλλον θαναι η ...των ακουστικων πρωτη μουρη στο καβουρι
 

AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
938
Reaction score
1.632
Το βρήκα, να μαζευτούμε όλοι όσοι είναι να πάμε από το Avsite με πλακάτ και banners και να μπούμε μέσα όλοι μαζί.
Να κάνουμε power entry
 


Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Πάντως πρόκειται για μια έκθεση που δεν έχει ξαναγίνει όμοιά της.
Θα έχει πολύ πράμα από άποψης συσκευών και σχεδόν απαρτία αντιπροσώπων/καταστημάτων.
Θα υπάρχει πληθώρα ακουστικών, dacs, ενισχυτών, streamers... πολύ πράμα μαζεμένο.

Όποιος έχει όρεξη και χρόνο, τί έχει να χάσει?
Έχουμε δεί πολλές φόλες μέχρι σήμερα... εδώ είναι μια καινούργια απόπειρα, γιατί να μην την στηρίξουμε?
Α, γιατί την κάνει το AV Club.

ΟΚ.
Εμένα με αφήνει αδιάφορο ποιός την φτιάν'.
Ας την σιάξει καλά, και θα είμαι και του χρόνου.
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
εδώ είναι μια καινούργια απόπειρα, γιατί να μην την στηρίξουμε?
Α, γιατί την κάνει το AV Club.
Ώπα,κάπου χάθηκε η μπάλα.Δεν θα την στηρίζαμε εαν ''εξαφανίζαμε'' το θέμα.

Το δικαίωμα όμως της κριτικής (καλής ή κακής) το διατηρούμε.Όπως και όλοι να μας κρίνουν με τη σειρά τους.
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Μα, καμία αντίρηση.
Κι' εγώ την (αυτο)κριτική μου κάνω... :thumbsup:
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.111
Reaction score
20.605
Kαλά,καλά.
Τελικά,θα κατέβεις να πάμε;
Γιώργο, σόρρυ που ήργησα να σου απαντήσω, αλλά έψαχνα την κονκάρδα του Στάλιν. Πού διάολο την έχω βολέψει δε θυμάμαι. Δεν τη βρήκα, και συνεπώς δεν μπορώ να έρθω...
 


Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.228
Reaction score
27.808
Γμτ θα είμαι Αθήνα για μια μέρα το Σάββατο στις 13 Σεπτέμβρη και δεν βολεύει.
Θα ήθελα να κατέβω μια βόλτα κι εγώ γιατί θα με ενδιέφερε να δοκιμάσω κάποιο καλό ακουστικό.
Έχω χρόνια τα ίδια ακουστικά και θα ήταν μια καλή ευκαιρία για αλλαγή μετά από δοκιμή.
Αν βολέψει θα κατέβω ξανά.
Αλλά απ΄ότι ξέρω οι "Μελίδηδες" απαγορεύονται από τα ανώτερα στελέχη των διοργανωτών και όποιος μου πει κανένα "γεια" θα μπαναριστεί από το φόρουμ τους.
Αν βγάλω και κανένα λουκάνικο σε κοινή θέα να δείτε τι θα γίνει.
Θα σουρλαθούμε.
 
Last edited:



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.718
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top