Εχω τα φραγκα.......και θελω αυτο......


Μηνύματα
7.219
Reaction score
4.602
Για όσους έχουν παει ναξο θέλω το παλιό "πορτοκάλι ´´ που ερημωνει τώρα για ΣΠΙΤΙ . Ειναι ένα παλιό μαγαζι στον Άγιο Γεώργιο της χώρας , με μπόλικο ρευστό ώστε να το ανακαίνισω και να δημιουργήσω 2 δωμάτια ένα για home cinema και ένα για μουσική .εννοειται οτι θα ειναι και τα δυο ακουστικα φροντισμενα όπως πρέπει .
Οσο για τα μασινια που θα τα πλαισιώνουν δεν με ενδιαφέρει διότι αλλάζουν συνεχώς .
Βέβαια δεν θα με χαλούσε κάτι σαν αυτό ...
http://online.wsj.com/news/articles/SB10001424127887324809804578511131005610810

Είπαμε οταν κανουμε ονειρα τα κάνουμε σωστά .
Μην ξεχάσω οτι θα πρέπει να λάμβανω τσεκ κάθε μήνα 6ψηφιο ως τα να μπορω να τα συντήρω όλα αυτά...
 



Μηνύματα
5.280
Reaction score
6.428
να τρωω τα παντα και να εχω την υγεια, αντοχη και τις βιοχημικες εξετασεις του
Κενενίσα Μπεκέλε (χωρις τις ντοπες:D και χωρις τις προπονησεις του)

μυριζομαι νεο παγκοσμιο σε ερχομενο μαραθωνειο..
 



Μηνύματα
567
Reaction score
373
Νηματάρα!


Εδώ τελειώνει ο δρόμος για εμένα!:)

IMG_2994cc.jpg


Μόνο που όσο κι αν περπατήσω ή τρέξω δεν πρόκειται να φτάσω στο τέλος....:errwhat:


Αχχχ ..... Άτιμη ζωή....

Και τζόκερ να πιάσεις πάλι δεν τα παίρνεις εκτός κι αν πετύχεις κάνα 10πλό τζακ ποτ.....:sleep:
 





vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Νηματάρα!


Εδώ τελειώνει ο δρόμος για εμένα!:)

View attachment 38337

Μόνο που όσο κι αν περπατήσω ή τρέξω δεν πρόκειται να φτάσω στο τέλος....:errwhat:


Αχχχ ..... Άτιμη ζωή....

Και τζόκερ να πιάσεις πάλι δεν τα παίρνεις εκτός κι αν πετύχεις κάνα 10πλό τζακ ποτ.....:sleep:
Πανο μην ξεχασεις και το κοστος για το νεο δωματιο που θα χρειαστεις για να βαλλεις μεσα τα θερια!!!!!!!!!!!
very good taste βεβαιως βεβαιως!!!!!!!!!!!
 


Μηνύματα
567
Reaction score
373
Πανο μην ξεχασεις και το κοστος για το νεο δωματιο που θα χρειαστεις για να βαλλεις μεσα τα θερια!!!!!!!!!!!
very good taste βεβαιως βεβαιως!!!!!!!!!!!
+1

Καλά λες. Μα γι αυτό λέω ότι και το τζόκερ να πιάσεις πάλι δεν το παίρνεις, μόνο άμα έχει κληρώσει καμιά 10αριά τζακ ποτ στη σειρά....:D

Χονδρικά χονδρικά το σύστημα θα είναι στα 400.000 ευρώ χωρίς το σπίτι....:o:o:o

Και μου 'λεγε ο πατέρας μου.... ''Εσύ αγόρι μου και τον Ωνάση να είχες πατέρα θα τον είχες ξετινάξει....'':D
 



Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Τα πολιτικά είναι σε άλλη κατηγορία .
Παρακαλώ σεβαστείτε το νήμα του Βλάση .
Λέξεις όπως κυβέρνηση ,μνημόνιο,Ζάππειο,Ζαπ,Λιπίνσκι,Μέτρικ κλπ απαγορεύονται :cool:
 




Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.304
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top