Πώληση/ανταλλαγή OPPO BDP-103

Μηνύματα
777
Reaction score
820
Λόγω μετακόμισης (και διάλυσης του home cinema) ήρθε η ώρα να αποχωριστώ το εξαιρετικό ΟΡΡΟ BDP103, το οποίο χρησιμοποιούσα και σαν transport.

Είναι αγορασμένο από τον επίσημο αντιπρόσωπο πριν από λιγότερο από έναν χρόνο (στην εγγύηση), άψογο, με ελάχιστη χρήση, στη συσκευασία του με όλα του τα χαρτιά, κουτιά κ,λπ.

Στα €550. Συζητάω και ανταλλαγή με αξιόλογο CD transport (που να παίζει mp3 κ.λπ.) ή ολοκληρωμένο CD player.

Επικοινωνία με PM ή στο 6945 234 406.
 

Μηνύματα
29
Reaction score
4
Θα σε ενδιέφερε ανταλλαγή με ολοκληρωμένο ενίσχυτή Atoll N 80 και χρηματική διαφορά από μέρους μου?
 

Μηνύματα
777
Reaction score
820
Θα σε ενδιέφερε ανταλλαγή με ολοκληρωμένο ενίσχυτή Atoll N 80 και χρηματική διαφορά από μέρους μου?
Ενδιαφέρομαι μόνο για ανταλλαγή με CD transport ή ολοκληρωμένο CD player, και αυτό διότι είναι πραγματικά κρίμα να έχω ένα τόσο καλό DVD σαν το OPPO και να το εκμεταλλεύομαι μόνο σαν transport.

Σας ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
42
Reaction score
40
Ενδιαφέρομαι μόνο για ανταλλαγή με CD transport ή ολοκληρωμένο CD player, και αυτό διότι είναι πραγματικά κρίμα να έχω ένα τόσο καλό DVD σαν το OPPO και να το εκμεταλλεύομαι μόνο σαν transport.

Σας ευχαριστώ.
Ενδιαφέρομαι μόνο για ανταλλαγή με CD transport ή ολοκληρωμένο CD player, και αυτό διότι είναι πραγματικά κρίμα να έχω ένα τόσο καλό DVD σαν το OPPO και να το εκμεταλλεύομαι μόνο σαν transport.

Σας ευχαριστώ.
Advance MCD 203MKII συν χρηματική διαφορά?
 

Μηνύματα
777
Reaction score
820
Για να μη διαταράσσεται η ροή των αγγελιών, παρακαλώ οι προτάσεις για ανταλλαγές να γίνονται με ΡΜ ή τηλεφωνικά.

Kostasl, σας έχω απαντήσει με ΡΜ.
 


Μηνύματα
777
Reaction score
820
UP στα €550. Ισχύει και η ανταλλαγή με με CD transport - ολοκληρωμένο CD player ή φθηνό 3d DVD player τελευταίας γενιάς (Sony - Panasonic).

Επικοινωνία με PM ή στο 6945 234 406.
 

Μηνύματα
777
Reaction score
820
Up στα €500.

Ισχύουν και οι ανταλλαγές με CD transport - ολοκληρωμένο CD player (με δυνατότητα αναπαραγωγής MP3) ή φθηνό 3d DVD player τελευταίας γενιάς (Sony - Panasonic).
 

Μηνύματα
2.677
Reaction score
1.393
Καλησπέρα,

Υπάρχει ενα Sony SCD-XB790 καθώς και τα Klipsch M40 noise cancelling ακουστικα ως ανταλλάγματα + φυσικά χρηματική διαφορά απο μέρους μου. Αν υπάρχει ενδιαφέρον με ενημερώνετε.
 

Μηνύματα
48
Reaction score
5
Καλησπέρα θα σε ενδιέφερε ανταλλαγή με Sony NS999ES sacd,cd,dvd.

Αν υπάρχει ενδιαφέρον με ενημερώνετε.
 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.327
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top