Εχω τα φραγκα.......και θελω αυτο......

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.586
Reaction score
82.960
Eντάξει λοιπόν το παραδέχομαι...
Αν είχα τα φράγκα θα διακοσμούσα ένα χώρο 50-60 τετραγωνικών κάπως έτσι:

Έχω "διακοσμημένα" με αυτόν τον τρόπο 3 υπόγεια με αρκετές χιλιάδες τεμάχια. Και απλά μου πιάνουν χώρο... :)

Αν είχα πολλά φράγκα, το τελευταίο που θα με ένοιαζε θα ήταν η μουσική.
Το πολύ-πολύ να αγόραζα κανένα B&O σύστημα που είναι ωραίο και κλειστό. :biggrin:
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.586
Reaction score
82.960
Α ναι? Πότε να περάσω με τη νταλίκα?:D
:lolsign:

Ο μόνος λόγος που δεν τα δίνω είναι επειδή τα έχω μαζέψει στα 80s και 90s από διάφορα μέρη του κόσμου και λυπάμαι για τον κόπο που έχω κάνει. Κατά τ' άλλα, δεν ακούω πλέον μουσική από πικάπ.
 






Alex_Zapantis

Επαγγελματίας
Μηνύματα
3.070
Reaction score
3.369
Θα αγοραζα την κυβερνηση και θα γινομουν πρωθυπουργος με αναπληρωτη τον Ζαπ ....
Ήδη έχω ξεκινήσει να σου πριονίζω την καρέκλα...

Παρακαλούνται οι έμπειροι φωτοσοπιαστές του site να προσκομίσουν τα σχετικά "ντοκουμέντα" (καλός σουλτάνος ο S - ιζνογκούντ εγώ).
 





Μηνύματα
7.218
Reaction score
4.599
Να απόκτησω μετοχές απο εταιρείας κατασκευής ηχειων πχ b&w οι οποίες να μου δίνουν πρόσβαση στο κέντρο αποφάσεων της πιάνεται η την έχουμε ψωνίσει και εμείς κ. Βασίλη ??
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Να απόκτησω μετοχές απο εταιρείας κατασκευής ηχειων πχ b&w οι οποίες να μου δίνουν πρόσβαση στο κέντρο αποφάσεων της πιάνεται η την έχουμε ψωνίσει και εμείς κ. Βασίλη ??
εσύ και εγώ την έχουμε "ψωνίσει" από καιρό....:prankster: πάρε τον Κάστρο και έλα από εδώ να τα πούμε....:drinks:
 
Last edited:



Sokovb

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
539
Reaction score
204
Καλημέρα .... Εγώ θα αγόραζα καινουρια "αυτιά" σαν αυτά που είχαμε όταν είμασταν στα 20 .... γιατί τώρα νομίζουμε ότι ακούμε ... Κατα τα αλλα δεν θα έλεγα όχι για όλη την σειρά της Accuphase !!!!!. Κ Δημήτρη 2 κιλά προβατινα δεν φτάνει ούτε για ορεκτικο ...
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.715
Reaction score
7.491
Καλημέρα .... Εγώ θα αγόραζα καινουρια "αυτιά" σαν αυτά που είχαμε όταν είμασταν στα 20 .... γιατί τώρα νομίζουμε ότι ακούμε ... Κατα τα αλλα δεν θα έλεγα όχι για όλη την σειρά της Accuphase !!!!!. Κ Δημήτρη 2 κιλά προβατινα δεν φτάνει ούτε για ορεκτικο ...
Μα τι τι εχουνε τα Golden Ear μας?
Μικρα παιδια ειμαστε.....τι στα διαλα ?λες να βαριακουμε και να πιστευουμε οτι τα ακουμε ολα καθαρα και ξαστερα?:roflmao::roflmao:
Οσο για τα Accuphase......με βρισκεις 100% συμφωνο......εξαιρετικες μηχανες !!!!!!!
Προβατινα δεν πολυτρωω αλλα αν ειναι για καλο παιδακι η βουβαλισια σπαλομπριζολα.....πες μου που και ποτε να γινει τση Κορεας!!!!!

:):):):)
 

Μηνύματα
450
Reaction score
96
εγω λοιπον ε α ν εχω τα φραγκα θα πραξω συμφωνα με τους στοιχους του παρακατω ασματος ( οπου μεγαρο φανταστειτε ενα χωρο τεραστιο και ηχητικα σαγμενο <<καλιμπραρισμενο >> γιοματο με μηχανακια , ηχου βεβαια ,απο vintage εως hiendαδικα το οποιο να ειναι ο <<ναος της τραμπας >> για εμας τους αρρωστους)

 


Staff online

  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.190
Μηνύματα
2.855.533
Members
37.877
Νεότερο μέλος
grgstrts33
Top