Xindak MUSE 2.0 CD Player

Μηνύματα
777
Reaction score
820
Έχω βρει καινουριο το player του τίτλου, στα 350€. Δυστυχώς δεν μπόρεσα να βρω πουθενά κάποιο αξιόλογο review.

Συνεπώς, κάθε βοήθεια από φίλο που το έχει ή το έχει ακούσει, ευπρόσδεκτη.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

Μηνύματα
138
Reaction score
57

Μηνύματα
777
Reaction score
820
Σε ευχαριστώ Electro. :)

Δυστυχώς, μόνο κατατοπιστικό δεν είναι το review του ΔΣ (το είχα διαβάσει παλιότερα).
 

Μηνύματα
138
Reaction score
57
Σε ευχαριστώ Electro. :)
Νά'σαι καλά,εγώ έχω αυτό εδώ http://www.xindak.com/en-us/product_detail_info.aspx?ProductID=339 και είμαι πολύ ευχαριστημένος απο τον ήχο του.
Δυστυχώς ,για το συγκεκριμένο μοντέλο που ενδιαφέρεσαι,το είχα ακούσει παλιά στον αντιπρόσωπο αλλά δεν θυμάμαι να σου πώ ηχητικές εντυπώσεις.
Πάντως όλα τα Χindak,απ΄ότι διαβάζω και ακούω και από προσωπική εμπειρία,αφού έχω και τον ομόσταυλο ολοκληρωμένο ενισχυτή,είναι τίμια μηχανήματα με πολύ καλό ήχο και value for money.
 

Μηνύματα
777
Reaction score
820
Νά'σαι καλά,εγώ έχω αυτό εδώ http://www.xindak.com/en-us/product_detail_info.aspx?ProductID=339 και είμαι πολύ ευχαριστημένος απο τον ήχο του.
Δυστυχώς ,για το συγκεκριμένο μοντέλο που ενδιαφέρεσαι,το είχα ακούσει παλιά στον αντιπρόσωπο αλλά δεν θυμάμαι να σου πώ ηχητικές εντυπώσεις.
Πάντως όλα τα Χindak,απ΄ότι διαβάζω και ακούω και από προσωπική εμπειρία,αφού έχω και τον ομόσταυλο ολοκληρωμένο ενισχυτή,είναι τίμια μηχανήματα με πολύ καλό ήχο και value for money.
Το κακό είναι ότι ο αντιπρόσωπος έχει σταματήσει την ενασχόληση με το αντικείμενο (εξ ου η φθηνή τιμή και το ότι δεν υπάρχει δυνατότητα ακρόασης).

Ευχαριστώ και πάλι, Electro.
 

Μηνύματα
138
Reaction score
57
Το κακό είναι ότι ο αντιπρόσωπος έχει σταματήσει την ενασχόληση με το αντικείμενο (εξ ου η φθηνή τιμή και το ότι δεν υπάρχει δυνατότητα ακρόασης).

Ευχαριστώ και πάλι, Electro.
Καλά,σοβαρά τώρα,σταμάτησε ο Κωνσταντίνος της AUDITORIUM να ασχολείται με το αντικείμενο;
Εκπλήσσομαι που το ακούω γιατί δεν ήξερα τίποτα,είχα πολύ καιρό να περάσω από ΄κεί.
Δηλαδή τα παράτησε τελείως η υπολειτουργεί;
Στείλε κάνα πμ με λεπτομέρειες,αν ξέρεις,σε παρακαλώ.
Προσωπικά εμένα με είχε εξυπηρετήσει πολύ,και γαμώ τα παιδιά είναι.
 

Μηνύματα
6.434
Reaction score
200
O Κωνσταντίνος όντως είναι μια εξαιρετική περίπτωση. Πολύ σωστός επαγγελματίας και πάνω απ' όλα ένας καλός φίλος.
Εύχομαι να μην είναι αλήθεια αυτά που αναφέρατε.
Τα Xindak συνδυάζουν την κορυφαία ποιότητα κατασκευής με το χαμηλό κόστος. Το Muse 2.0 το είχα ακούσει και μου άρεσε πολύ για την κατηγορία τιμής του.
 

Μηνύματα
777
Reaction score
820
O Κωνσταντίνος όντως είναι μια εξαιρετική περίπτωση. Πολύ σωστός επαγγελματίας και πάνω απ' όλα ένας καλός φίλος.
Εύχομαι να μην είναι αλήθεια αυτά που αναφέρατε.
Τα Xindak συνδυάζουν την κορυφαία ποιότητα κατασκευής με το χαμηλό κόστος. Το Muse 2.0 το είχα ακούσει και μου άρεσε πολύ για την κατηγορία τιμής του.
G.kar, όπως είπα και στο φίλο electro, τον Κων/νο δεν τον γνωρίζω. Τηλεφωνικά μου είπε ότι αλλάζει αντικείμενο, πάνω στη συζήτηση για τα Xindak.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.313
Μηνύματα
2.858.193
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top