Ανταλλαγή BenQ W1200

Μηνύματα
50
Reaction score
1
Ανταλλάζω τον προβολέα του τίτλου. Είναι σε άριστη κατάσταση, καλιμπραρισμένος (Καστρούνης) με το κουτί του και τα πάντα. Έχει λιγότερες από 600 ώρες στο eco, θα κοιτάξω την ακριβή μέτρηση μόλις βρω χρόνο στο σπίτι. Άκαπνο περιβάλλον, ceiling - mounted.

Ψάχνω για ανταλλαγή με κάποιον 3LCD, με εικόνα αντίστοιχου επιπέδου. Ο λόγος είναι το rainbow effect, το οποίο αν και ελάχιστο στο συγκεκριμένο μηχάνημα, συχνά - πυκνά το βλέπω.

Είμαι διατεθειμένος να πληρώσω κάποια μικρή διαφορά, αν χρειαστεί. Αναμένω προτάσεις :)
 


Μηνύματα
50
Reaction score
1
Καλημέρα,

τιμή δεν έχω για να βάλω γιατί δεν με ενδιαφέρει καθόλου η περίπτωση πώλησης, μόνο την ανταλλαγή συζητάω. Το μόνο που μπορώ να πω είναι πως η διαφορά που θα μπορέσω να δώσω, εάν κάποιος κρίνει ότι είναι απαραίτητη, είναι έως 100 ευρώ, όχι παραπάνω.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
Είναι υποχρεωτική η τιμή όμως. Διαβάστε τον κανονισμό των αγγελιών.
 

Μηνύματα
50
Reaction score
1
Δεν κατανοώ αυτό που μου λες. Η αγγελία μου δεν αφορά πώληση και μου ζητάς να βάλω τιμή; Σε ποιο πράγμα, αφού δεν σκοπεύω να πουλήσω κάτι, επομένως δεν ζητάω χρήματα; Με ενδιαφέρει αποκλειστικά και μόνο η ανταλλαγή με άλλο μηχάνημα.

Τους έχω διαβάσει τους όρους, στο σημείο 18 αναφέρει πως "Όσες περιπτώσεις δεν καλύπτονται από τον κανονισμό, τότε ο χειρισμός τους θα είναι στην κρίση της Δ.Ο.".
 


Μηνύματα
50
Reaction score
1
Παρατηρώ ότι δεν γίνομαι κατανοητός, επομένως θα ικανοποιήσω - τυπικά - την απαίτηση ώστε να μην συνεχιστεί η κουβέντα.

Τιμή για πώληση: 500 Ευρώ, αλλά δεν με ενδιαφέρει να τον πουλήσω. Μόνο να τον ανταλλάξω με 3LCD μηχάνημα.

Να σημειώσω επίσης ότι οι ώρες λειτουργίας είναι 557.
 
Last edited:

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Παρατηρώ ότι δεν γίνομαι κατανοητός, επομένως θα ικανοποιήσω - τυπικά - την απαίτηση ώστε να μην συνεχιστεί η κουβέντα.

Τιμή για πώληση: 500 Ευρώ, αλλά δεν με ενδιαφέρει να τον πουλήσω. Μόνο να τον ανταλλάξω με 3LCD μηχάνημα.
Βρε συ σου λεει να βαλεις μια τιμη οπως ακριβως εκανες μονο για τυπικους λογους καθως οι αγγελιες στο φορουμ αφορουν αγοραπωλησιες και οχι ανταλλαγες .
 

Μηνύματα
12.831
Reaction score
10.048
Εγώ δηλαδή που βλέπω ότι μάλλον καλύπτει τις ανάγκες μου και θέλω να τον αγοράσω, δε μπορώ;
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Βρε συ σου λεει να βαλεις μια τιμη οπως ακριβως εκανες μονο για τυπικους λογους καθως οι αγγελιες στο φορουμ αφορουν αγοραπωλησιες και οχι ανταλλαγες .
Βλεπεις ποσο ευγενικο ειναι το στρουμφακι ειναι διαχειριστης και σου μιλα στον πληθυντικο .....
Εγώ δη:) λαδή που βλέπω ότι μάλλον καλύπτει τις ανάγκες μου και θέλω να τον αγοράσω, δε μπορώ;
Μαλλον θα πρεπει να αγορασεις πρωτα εναν lcd για να τον ανταλλαξεις.
 

Μηνύματα
50
Reaction score
1
Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχω διάθεση να μπω στη διαδικασία αναζήτησης κάποιου άλλου μηχανήματος μετά. Γι' αυτό και έχω βάλει μόνο ανταλλαγή. Εν τω μεταξύ κοιτάω τις αγγελίες πάντως, εάν βρω διαθέσιμο άμεσα κάποιο μηχάνημα, τότε θα μπορούσα να πουλήσω τον δικό μου.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.320
Μηνύματα
2.858.446
Members
37.894
Νεότερο μέλος
Nika
Top