Το καινούριο μου απόκτημα!



MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
αβγδ κερνάω καφεδάκι, όταν και όποτε θέλεις να δεις, τι εικόνα απολαμβάνουν οι αναλογικοί σινεφίλ!
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.423
Reaction score
94.051
Πρωί; :p

Όποτε έρθει ο Κωστάκης θα έρθω μαζί του.

Ευχαριστώ!
 



MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Το μαγαζί έχει, αλλά εάν έρθετε, θα κάνετε και δουλειά βρε, θα ρυθμίσετε τον 350! :D
γιατί ο άλλος δεν θέλει ρύθμιση!!!:roflmao:
 




MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Μεγιές...
Καλορίζικος.
Ηταν να πάρεις τον κατήφορο.....:p:p:p:p (σε διαστάσεις και κιλά).
Για ότι θες εδώ είμαστε.
Μανώλη μου εσένα θα σε χρειαστώ όταν τον κρεμάσω! γιατί τώρα τον βάζω επάνω σε κουτιά,
με βιβλία από κάτω, ίσα να παίζω! (βλέπεις δυσκολεύομαι πολύ να ξεφύγω από τον SONY), :D ας έρθουν να παίξουν και τα ''παιδιά'' να δουν και λίγο αναλογική εικόνα, και όταν έρθει η ώρα για για μόνιμη τοποθέτηση στο ταβάνι, θα τα πούμε από κοντά!!! ευχαριστώ για τις ευχές,
ας είναι καλά ο Θεόφιλος, που μου τον έδωσε, με αυτόν τον τρόπο!!!!
 






loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.243
Reaction score
8.740
εχω να δω CRT απο το 04........ρε Λιακο μεφτιαξες !!!!!

παιζει ρε η απλα ειναι κρεμασμενος ?
Σιγά μωρή που έχεις να δεις απ' το 04. Στου Βαγγέλη δεν ανέβαινες στον πρώτο όροφο;:D
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Τώρα εάν πω ότι ο CRT, είναι πιο φωτεινός από τον JVC, θα με πιστέψετε? δεν νομίζω! απλά θα πάρετε μια ιδέα,
καθ' ότι ποτέ δεν έχει ρυθμιστεί (ο CRT), και έχει μετατροπέα το HDFury1, το οποίο δεν λέει, απ' ότι λένε όλοι!!!
 


MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
900 ώρες έχει, αλλά θα μας πει ο Κώστας, μπορεί τα γέρικα μάτια μου να μην βλέπουν καλά, πάντως
σίγουρα δεν είναι τρομακτικές διαφορές, παίζει ρόλο και το ''κολπάκι'' των crt, το ξέρετε, το λένε ''peak white''
Εδώ θα ήθελα να πω, να μην περιμένετε κανένα home cinema περιωπής! είναι ότι μπορούσα, και μου επέτρεψαν!!!!!!:D
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.589
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top