xindak μονομπλοκ class A

Μηνύματα
447
Reaction score
189
Tελικοι μονομπλοκ XINDAK 8800MNE class A & preamp XA 8250 class A , 200W(8Ω)- 400W(4Ω). Ειναι οτι καλυτερο σε τελικους εχει η XINDAK & o preamp , μετα απο δοκιμες αξιολογων preamp, is the best. Τα ενυσχιτικα ειναι δυο μηνων καινουργια (συσκευασιες-μανουαλ-κοντρολ) .Αγορασμενα απο την αντιπροσωποια.
Reviews υπαρχουν & σε πολλα site.Μπορουν να οδηγησουν σχεδον ολα τα δυσκολα ηχεια.Δεκτη ακροαση σπιτι μου( λογο βαρους ,25κg εκαστος+ 12kg preamp)με audio spectrum ηχεια.Δινονται λογο επιστροφης στα παλια,(Λαμπατα).Τιμη σετ 2300ευρ.(περιλαμβανονται & δυο καινουργια racks exelixis για τους τελικους) Πιθανη ανταλλαγη με αξιολογα λαμπατα ενυσχιτικα .Ευχαριστω.

Tελικοι μονομπλοκ XINDAK 8800MNE class A & preamp XA 8250 class A , 200W(8Ω)- 400W(4Ω). Ειναι οτι καλυτερο σε τελικους εχει η XINDAK & o preamp , μετα απο δοκιμες αξιολογων preamp, is the best. Τα ενυσχιτικα ειναι δυο μηνων καινουργια (συσκευασιες-μανουαλ-κοντρολ) .Αγορασμενα απο την αντιπροσωποια.
Reviews υπαρχουν & σε πολλα site.Μπορουν να οδηγησουν σχεδον ολα τα δυσκολα ηχεια.Δεκτη ακροαση σπιτι μου( λογο βαρους ,25κg εκαστος+ 12kg preamp)με audio spectrum ηχεια.Δινονται λογο επιστροφης στα παλια,(Λαμπατα).Τιμη σετ 2300ευρ.(περιλαμβανονται & δυο καινουργια racks exelixis για τους τελικους) Πιθανη ανταλλαγη με αξιολογα λαμπατα ενυσχιτικα .Ευχαριστω.
H21.JPG
 

Attachments

Last edited by a moderator:

Μηνύματα
119
Reaction score
9
καλημερα φιλε μου με ενδιαφερουν σοβαρα για αμμεση αγορα θα ηθελα εαν υπαρχουν ακομα να με παρεις ενα τηλ στο 6985563890 Γιαννης πιστευω να εισαι απο Αθηνα σε ευχαριστω και περιμενω νεα σου το συντομοτερο
 

Μηνύματα
447
Reaction score
189
καλημερα φιλε μου με ενδιαφερουν σοβαρα για αμμεση αγορα θα ηθελα εαν υπαρχουν ακομα να με παρεις ενα τηλ στο 6985563890 Γιαννης πιστευω να εισαι απο Αθηνα σε ευχαριστω και περιμενω νεα σου το συντομοτερο
Ευχαριστω το avsite,παρακαλω να κλειση η αγγελια
 

Μηνύματα
447
Reaction score
189
Ευχαριστω το avsite,παρακαλω να κλειση η αγγελια
Αναπροσαρμοζεται η αγγελεια, το ανωτερο σετ τελικων & ο προενυ σχιτης συν το DAC-8 24-96 & 24-199KHz tube 6922 & USB + CDplayer MUSE DELUXE 1.0 tube or transistor . Tα μηχανηματα ειναι καινουργια , αγορασμενα τον περασμενο φλεβαρη , εντος εγγυησης.Περιλαμβανονται οι συσκευασιες μανουαλ κοντρολ .Τιμη 2850 ευρω μονο πωληση & μονο σαν σετ. Ευχαριστω
 



Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Εσύ φίλε μου σωστός είσαι... το δικό μου post ήταν λάθος.
Δεν μπορώ να το διαγράψω μόνος μου, οπότε δίνω "σήμα" πως έγινε κατα λάθος το post μου.
 

Μηνύματα
447
Reaction score
189
Επαναφορα της αγγελιας , ο preamp δοθηκε μενουν οι τελικοι στα 1400ευρω.Ευχαριστω.
 

Μηνύματα
447
Reaction score
189
Επαναφορα της αγγελιας , ο preamp δοθηκε μενουν οι τελικοι στα 1400ευρω.Ευχαριστω.
Oι τελικοι εφυγαν για Κρητη , καλοακουστoι Μανωλη (με ρεγουλα οι diy καταστασεις)Ευχαριστω το avsite & τους διαχειριστες για τη συμβολη τους.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.604
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top