ζητηση vintage (-1980) τελικου ενισχυτη.

nima

Banned
Μηνύματα
1.015
Reaction score
618
Οι Αμερικάνοι 99% στέλνουν με αυτό και όλα τα έξοδα πληρώνονται από τον πωλητή ο οποίος τα έχει υπολογίσει και τα γράφει στα μεταφορικά. αν υπάρχει extra χρέωση είναι αναγκασμένος από τους κανονισμούς του ebay να το γράφει καθαρά.
 


Μηνύματα
262
Reaction score
135
Εχω εναν PROTON AA-1150 o οποιος δεν χρησιμοποιηται και λειτουργικα ειναι αριστος.το μονο του μειονεκτιμα ειναι οτι του λειπει ενα ποδαρακι οσο για την τιμη γυρω στα εκατο ευρο (συζητισιμη)
 




Μηνύματα
952
Reaction score
1.129
τον εχω δει τον crown ! απο τους αγαπημενους μου αλλα κανει θορυβο ....
Στο σπιτι μου ο ανεμιστηρας ισα που ακουγεται, αν ομως ενοχλει και αυτο ο.κ.Ενας φιλος εχει ενα quad 404, αν σε ενδιαφερει μου λες.Καλη αναζητηση !
 

Μηνύματα
738
Reaction score
295
Στο σπιτι μου ο ανεμιστηρας ισα που ακουγεται, αν ομως ενοχλει και αυτο ο.κ.Ενας φιλος εχει ενα quad 404, αν σε ενδιαφερει μου λες.Καλη αναζητηση !
405 μήπως?
 


Μηνύματα
1.802
Reaction score
1.529
UP ζητηση τελικου vintage ενισχυτη με οσο πιο αθορυβη λειτουργια. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ να παιζει απροβληματιστα στα 4ωμ!. Υπαρχουν για ανταλλαγη (συν διαφορα εκ μερους μου αν προκυψει) dared sl2000a λαμπατος προ με νεες προενισχυτριες electroharmonix χρυσοποδαρες και Thorens td 125 αριστο (υπαρχουν οι αγγελιες).
 

Μηνύματα
150
Reaction score
34
Πολύ καλό μηχάνημα το συγκεκριμένο Yamaha ! Συμφωνώ απολύτως ! Βέβαια δεν είναι καθόλου φτηνό ακόμη και τώρα !!
 

Μηνύματα
1.802
Reaction score
1.529
UP ζητηση τελικου vintage ενισχυτη με οσο πιο αθορυβη λειτουργια. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ να παιζει απροβληματιστα στα 4ωμ!. Υπαρχουν για ανταλλαγη (συν διαφορα εκ μερους μου αν προκυψει) dared sl2000a λαμπατος προ με νεες προενισχυτριες electroharmonix χρυσοποδαρες και Thorens td 125 αριστο (υπαρχουν οι αγγελιες).
 

Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Να τολμήσω να ευλογήσω τα γένια μου και να προτείνω ένα Bryston 2B...? ( ο 3Β που είχα έφτανε στα 200W@4Ω, οπότε δεν ζητάς τόσα πολλά όπως είπες ). Δεν έχει ανεμιστήρες και είναι ό,τι τον ταΐσεις. Λέω εγώ τώρα... :)
 



Μηνύματα
1.802
Reaction score
1.529
επαναφορα !! ζητηση τελικου που να παιζει 4ωμ ευκολα... με καλο ηχο, ρευματα, σε καλη κατασταση και τιμη! υπαρχουν για ανταλλαγη λαμπατος προ dared μαζι με φονο campridge audio mm/mc + διαφορα εκ μερους μου αν υπαρξει
 





ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.595
Μηνύματα
2.867.168
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top