Πώληση Avid Ingenium + Jelco SA-750DB + Audioquest WildCat

AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
938
Reaction score
1.632
Εχθρός του καλού το καλύτερο λένε, ισχύει και στη δική μου περίπτωση, μέσα στο Σαββατοκύριακο παραλαμβάνω το καινούργιο μου πικάπ οπότε αυτό βγαίνει προς πώληση.
Είναι το σετ Avid Ingenium με τον κορυφαίο βραχίονα της Jelco SA-750DB και το καλώδιο βραχίονα Audioquest Wildcat που πηρα απο την audioevolution πριν τρείς περίπου μήνες.

Στο παρακάτω link μπορείτε να διαβάσετε την παρουσίαση που έκανα εδώ στο AvSite του εν λόγω πικάπ με πολλές φωτό.
http://www.avsite.gr/forum/threads/Άτιμο-πράγμα-ο-ρομαντισμός-Παρουσίαση.138296/

Εννοείται οτι είναι σε καινούργια κατάσταση, έχω όλες τις κούτες και όλα τα εξαρτήματα που περιείχαν τα κουτιά. Δεκτός κάθε έλεγχος και ακρόαση στο χώρο μου.

Τιμή 980 Ευρώ.
Επικοινωνία με πμ.

2014-07-22 19.06.09.jpg

2014-07-22 18.54.53.jpg

2014-07-22 18.56.35.jpg
 


AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
938
Reaction score
1.632
Πελοπίδα μου, θα γίνει κανονική παρουσίαση όταν το παραλάβω και αφού το στήσω.
Για να μην γράφουμε εδώ στην αγγελία και γίνεται up, δεν είναι σωστό για τους υπόλοιπους.

[προς Mods: αν κρίνετε απαραίτητο, σβήστε τα τελευταία posts]
 

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Εχθρός του καλού το καλύτερο λένε, ισχύει και στη δική μου περίπτωση, μέσα στο Σαββατοκύριακο παραλαμβάνω το καινούργιο μου πικάπ οπότε αυτό βγαίνει προς πώληση.
Είναι το σετ Avid Ingenium με τον κορυφαίο βραχίονα της Jelco SA-750DB και το καλώδιο βραχίονα Audioquest Wildcat που πηρα απο την audioevolution πριν τρείς περίπου μήνες.

Στο παρακάτω link μπορείτε να διαβάσετε την παρουσίαση που έκανα εδώ στο AvSite του εν λόγω πικάπ με πολλές φωτό.
http://www.avsite.gr/forum/threads/Άτιμο-πράγμα-ο-ρομαντισμός-Παρουσίαση.138296/

Εννοείται οτι είναι σε καινούργια κατάσταση, έχω όλες τις κούτες και όλα τα εξαρτήματα που περιείχαν τα κουτιά. Δεκτός κάθε έλεγχος και ακρόαση στο χώρο μου.

Τιμή 980 Ευρώ.
Επικοινωνία με πμ.

View attachment 39149
View attachment 39150
View attachment 39151
Αρη ρεπεις προς την ακολασια...
Κοντευεις να γινεις χειροτερος απο εμενα!!
 



Μηνύματα
271
Reaction score
529
Άρη σ'ευχαριστώ για την συναλλαγή και τις πολύτιμες συμβουλές σου. Μου φαίνεται τις ώρες που έχει γράψει η κεφαλή ένα χρόνο στα χέρια σου,θα τις γράψει στο μήνα με 'μένα!:thumbsup: Ακούω τον ένα δίσκο μετά τον άλλο!
 

AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
938
Reaction score
1.632
Το καλο ειναι οτι στο χόμπυ μας αυτο υπάρχουν και εξαιρετικα παιδια οπως ο Σπυρος.
Σπύρο σου ευχομαι υγεια και καλες ακροάσεις, είμαι στη διαθεση σου για όποια βοηθεια.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.603
Μηνύματα
2.867.544
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top