Το καινούριο μου απόκτημα!


MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Δεν χρειάζονται βρε δικαιολογίες οι crt! έχουν την εικόνα τους που ''μιλάει''!!!!!!!!!!!! :D:D:D

ΥΓ. Τώρα πώς γύρισε η κουβέντα για crt, δεν ξέρω, εγώ για τον 350 έλεγα!!!! :p
 




MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Τι λέει; "Αφήστε με να πεθάνω επιτέλους;" :D
Δεν πα' να παρακαλάει αυτός, ακόμα και με 17000 ώρες που έχει (ίσως παραπάνω γιατί είχαμε κάνει reset στις 13000 πριν 4 χρόνια)!!! δεν πρόκειται να τον αφήσω να πεθάνει, αλλά θα πάρω και την γνώμη των πιο ειδικών, εάν μου πούνε να τον κατεβάσω,
θα το σκεφθώ δύο φορές!!!

ΥΓ. Δημητράκη δεν θα έρθεις βρε? έλα θα γελάσουμε (το χρειαζόμαστε άλλωστε!)
 


Μηνύματα
851
Reaction score
748
900 ώρες έχει, αλλά θα μας πει ο Κώστας, μπορεί τα γέρικα μάτια μου να μην βλέπουν καλά, πάντως
σίγουρα δεν είναι τρομακτικές διαφορές, παίζει ρόλο και το ''κολπάκι'' των crt, το ξέρετε, το λένε ''peak white''
Εδώ θα ήθελα να πω, να μην περιμένετε κανένα home cinema περιωπής! είναι ότι μπορούσα, και μου επέτρεψαν!!!!!!:D
Πολύ πιθανόν να θέλεις κι εσύ λάμπα :errwhat:

Θυμάμαι ότι ο δικός μου, καινούργιος, είχε πολύ φωτεινότητα. Ενώ τώρα μου φαίνεται κάπως σκοτεινός.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.266
Reaction score
93.664

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.570
Reaction score
94.442

έχει το μαγαζί...? :rolleyes: :laugh:
Το μαγαζί έχει, αλλά εάν έρθετε, θα κάνετε και δουλειά βρε, θα ρυθμίσετε τον 350! :D

Το ''δεκαράκι'' αν δεν είναι παγωμένο, μπόλικο και με μεζέδες θαλασσινούς όπως αστακό,

παίζει ρόλο στο τι θα γράψουμε δημόσια για τον βιντεοπροβολέα σου Ηλία! :p:p
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Ευτυχώς μου έδωσε και μια original εφεδρική λάμπα ο Θεόφιλος!
Βρε σεις, άμα μου ζαλίσετε τον Κώστα, πώς θα μου ρυθμίσει? άλλα
αντί άλλων θα βλέπει! :roflmao:
 



Μηνύματα
606
Reaction score
79
Theodosis καθαρισες καθολου το τζαμακι που είναι μετα την λαμπα; Αν όχι, καθαρισε το με ένα στεγνο πανακι και θα δεις άλλο μηχανημα.
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Ηλίας! δηλαδή βγάζω την λάμπα, και μετά έχει ένα τζαμάκι που καθαρίζω με μαλακό πανάκι? θα το κάνω,
αν και με την εικόνα του, χάζεψαν κάποιοι!!! :D
 


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
με ξεροσφύρι δεν δουλεύει η ομάδα σωστά....:rolleyes: η αλλιώς, νηστικό αρκούδι δεν χορεύει...:laugh:
 
Last edited:

Μηνύματα
606
Reaction score
79
Εγω τον ειχα παρει με 400 ωρες στην λαμπα και το φωτομετρο εδειχνε 60 lux, μολις τον καθαρισα εδειξε 100+ lux. Κάθε 300-400 ωρες θελει καθαρισμα. Τα ιδια ειχα και με τον JVC HD100. Hλια νομιζω τον δικο σου τον ειχα καθαρισει τελευταια αλλα δεν χανεις τιποτα να το τσεκαρεις κι εσυ.
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
ο Νικολας ε :D

ποιος παιζει καλυτερα ρε Λιακο....ο τζιβι η ο σονυ ?
Προσωπική εκτίμηση, την εικόνα του SONY μου δεν την φθάνει ο JVC, όμως πλησιάζει,
και μπορώ να ζήσω άνετα με αυτήν, και με το μαύρο του!!!

ΥΓ. Όμως τι θα δείτε πρωί πρωί, δεν ξέρω! πρώτη φορά ακούω ρύθμιση, ή θέαση προβολέων,
πρωί με την λιακάδα!!!!! :D:D:D
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Λοιπόν, μόλις τελειώσαμε την ρύθμιση του 350! το μηχανάκι δεν παίζεται! το έκανε ο Κώστας και κελαηδάει!
όσο για τον crt, ο Κώστας είπε τι συμβαίνει (γιατί ήταν τελείως αλλού), αλλά δεν μπορεί να ρυθμιστεί φτιαχτεί, λόγω χρημάτων, και δεν ξέρω εάν αξίζει τώρα, να δώσω χρήματα για τον crt! η εικόνα του προσωπικά με ευχαριστεί, υπολείπεται σε πολλά σημεία του JVC, αλλά την έχω συνηθίσει και μου αρέσει, για λίγο ακόμα λοιπόν θα με συντροφεύει στα ταξίδια μου!!!

ΥΓ. Πιστεύω τα παιδιά να πέρασαν καλά, και να διασκέδασαν, εγώ χάρηκα που τα είπαμε πάλι, και περιμένω καμιά
παρουσίαση να τα ξαναπούμε! ο Κώστας θα πει ότι είδε, οι άλλοι δεν πιάνονται γιατί πλακώθηκαν στα τσίπουρα και δεν έβλεπαν σκεφθείτε ότι δεν μπορούσε να δουλέψει ο άνθρωπος!!! (πλάκα κάνω) :D:D:D
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.558
Μηνύματα
2.864.322
Members
37.930
Νεότερο μέλος
l.koustimpis@visualacoust
Top