Το Σύστημα του ΜΗ την σήμερον ημέρα και έπεται συνέχεια...?

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.509
απο βδομαδα καλη μου παμε να τα ακουσουμε και να σχολιασουμε--αρνητικα--στο φαγητο ...μετα!!!!!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Σε καρδιογράφημα που έχω δεί τέτοιες γραμμές, τελικά υπέκυψε ο ασθενής... :fuckyou:


Να τα χαίρεσε ρε μπαγάσα τα παιχνίδια σου...
Αλλά να δώ... όταν σιάξεις εντελώς το τσαρδί σου... και σε τρώει ο λωλός σου.... με τί θα παίζς'; Θα πιάσεις τα τσιμπούκια;


:p
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
απο βδομαδα καλη μου παμε να τα ακουσουμε και να σχολιασουμε--αρνητικα--στο φαγητο ...μετα!!!!!!:roflmao::roflmao::roflmao:
Μακάρι να τα πούμε πάλι από κοντά, εάν δεν τα καταφέρεται θα κατεβούμε εμείς... θα πάρω και τους ξενέρωτους :p από εδώ μέσα μαζί μου...:laugh: Βλάση δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα οποία "αρνητικά" σχόλια, αρκεί να στηρίζονται "κάπου" έτσι ώστε μέσα από αυτά να "βελτιωνόμαστε"!
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Σε καρδιογράφημα που έχω δεί τέτοιες γραμμές, τελικά υπέκυψε ο ασθενής... :fuckyou:


Να τα χαίρεσε ρε μπαγάσα τα παιχνίδια σου...
Αλλά να δώ... όταν σιάξεις εντελώς το τσαρδί σου... και σε τρώει ο λωλός σου.... με τί θα παίζς'; Θα πιάσεις τα τσιμπούκια;


:p
 



Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
........ Βλάση δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα οποία "αρνητικά" σχόλια, αρκεί να στηρίζονται "κάπου" έτσι ώστε μέσα από αυτά να "βελτιωνόμαστε"!
Να παίρνεις τα χάπια σου τακτικά .Όταν τα ξεχνάς έχεις παραισθήσεις :D
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.509
Μακάρι να τα πούμε πάλι από κοντά, εάν δεν τα καταφέρεται θα κατεβούμε εμείς... θα πάρω και τους ξενέρωτους :p από εδώ μέσα μαζί μου...:laugh: Βλάση δεν έχω κανένα πρόβλημα με τα οποία "αρνητικά" σχόλια, αρκεί να στηρίζονται "κάπου" έτσι ώστε μέσα από αυτά να "βελτιωνόμαστε"!
Μην τσιμπας βρε.......με τα Sony.....δεν γινεται να υπαρχουν αρνητικα σχολια......ειναι σαν τα Sansui ενα πραμα!!!!!!!!!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::fuckyou::fuckyou::fuckyou:
 




Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Να παίρνεις τα χάπια σου τακτικά .Όταν τα ξεχνάς έχεις παραισθήσεις :D
Εσένα δεν σου μιλάω.... γιατί ότι ενεργό νομίζεις ότι παίζει και καλά..... :laugh:
 
Last edited:




Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Σήμερα ήρθαν δυο φιλαράκια [kogni & musiclo] ο ένας μάλιστα κρατούσε ένα dac μαζί του....:geek:



και ο άλλος έναν.....................................:rolleyes:................................................:cautious:................................... ? ? ?​
 
Last edited:






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.884
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top