ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ TUBE CD PLAYER



Μηνύματα
67
Reaction score
44
Με τόσα χρήματα δλδ αγοράς και μετατροπής και υλικών δεν αγοράζεις καλύτερα ένα καινούριο σε αυτά τα χρήματα;... Βασικά γιατί λαμπάτο cd player? Άκουσες κάποιο και σου άρεσε;
 



argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
Με τόσα χρήματα δλδ αγοράς και μετατροπής και υλικών δεν αγοράζεις καλύτερα ένα καινούριο σε αυτά τα χρήματα;... Βασικά γιατί λαμπάτο cd player? Άκουσες κάποιο και σου άρεσε;
ξερεις για τι ποσο μιλαμε ?
και ποια ειναι η αποδοση του ?
ξερεις αν μελος απλα το πηγε στον τεχνικο μου και χωρις να βαλει λαμπες πουλησε το μεγαλο καρι του ?
ξερεις που το πηγε μετα ?
 

Μηνύματα
67
Reaction score
44
Όχι ιδέα δεν έχω, απλά είμαι λίγο σκεπτικός στο πώς περιγράφει κανείς τις αλλαγές μετά απο επέμβαση στα ηλεκτρονικά. Οτι αλλάζει κάτι θα αλλάξει σίγουρα αλλά το πώς εκλαμβάνει ο καθένας έχει να κάνει με τα γούστα του.
Ρώτησα τον westernsun αν έχει ακούσει κάποιο λαμπάτο cd γενικά γιατί εγώ που είχα ακούσει αυτό ακριβώς που λέει ο kl1 δέν...
Τα cary δεν τα έχω ακούσει οπότε δεν έχω άποψη.
 

argi

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
30.024
Reaction score
6.876
,,,,εχεις δικιο, ο κλεο , ομως το θεωρησε καλυτερο μετα την βελτιωση,(απο το καρυ του)
απο εκει και μετα στα ετοιμα .....ισως πρεπει να ακουσει για να καταληξει
(αλλη μια λυση ειναι ενα μπαφερακι) να του δωσει τις χροιες της λαμπας.......
 

Μηνύματα
254
Reaction score
53
Ευχαριστω για την ανταποκριση,το oppo ηταν η πρωτη μου επιλογη αλλα εχω μιλησει με πολλους που εχουν ακουσει πολλα και ακριβα,τα οποια εχουν "ακυρωσει" σαν μηχανηματα μπροστα σε cd players 20αετιας οπως sanyo,revox.Τωρα οσον αφορα τη λαμπα απλα ηθελα να ακουσω καποια που θα μου προτειναν.Θελω να αποφυγω σκληρο και τραχυ ψηφιακο ηχο.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.181
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top