iPhone 5s και iPhone 5c



rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.152
Reaction score
93.263
Πού είστε; Στο Φαρμακείο; Έρχομαι!
Aν πρόκειται να έρθεις για Κοντολέτα-iphone, μην κάνεις τον κόπο. Μόνο εγώ έμεινα. :(:D

Ο Κοντολέτας θαμπώθηκε τόσο από την ποιότητα του iphone, που ζητάει επίμονα να γίνει συντονιστής της κατηγορίας!! :roflmao:
 


Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Λόγω των νέων μοντέλων τα 5άρια φεύγουν από sticky,όχι όμως από την καρδιά μας και την υποστήριξη μας!;)
 

gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
τελικά όλοι στην Apple αλλά και οι οπαδοί της έχουν την ίδια λογική, πέρασε χρόνος πέτα το....

:eek::thumbsdown::mad:
 


Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Για το πέρασε χρόνος πέτα το,απλά να πω ότι τώρα γράφω σε macbook pro του 2007 και με beta Yosemite,έχω ακόμη iPhone 3GS και iPad 2 και iPod Classic.
Ούτε πέταξα τίποτα,όλα λειτουργούν ρολόϊ και σε κάποια απ'αυτά υπάρχει ακόμη υποστήριξη ακόμη και σε beta λογισμικό!

Απλά sticky βάζουμε ότι τελευταίο υπάρχει,δεν χρειάζεται να φτιάξουμε το φιδάκι ο Διαμαντής!:spam:
 

Μηνύματα
278
Reaction score
3
ξερει κανεις αν γινεται να απαντησει κανεις αυτοματα στο iphone5S χωρισ να πατησει κάποιο κουμπί;
 




Μηνύματα
278
Reaction score
3
έχω βάλει ένα bluetooth στο κρανος της μηχανης μου και θα ηταν βολικό αν γινόταν.
Θα περιμένω
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Δεν το ξέρω καθόλου, αλλά μήπως στα settings υπάρχει επιλογή για αυτόματη απάντηση σε bluetooth ακουστικά?
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.386
Reaction score
93.957
Σε όλα τα κινητά γίνεται με bluetooth ακουστικά.

Πιστεύω να γίνεται και στο iphone.

Αν δεν γίνεται τι να πω...
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.386
Reaction score
93.957
Ας μην γίνεται και θα δεις. :D
 





Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.091
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top