Μετρησεις-τσιπουρα και κουβεντα......

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Καλημερες σε ολους αγαπητοι.......εχθες το βραδυ μια παρεα 8 ατομων ηρθαν στο σπιτι ....


Ο Αλεξανδρος κουβαλησε τον εξοπλισμο του ,τα μετρητικα του κολπα με το αναλογο προγραμμα και ξεκινησαν τα οργανα........οι μετρησεις εννοω........





Ο Μπουτραγκενιο(Δον Μπουρας εννουσα)γνωστος μαιτρ εδινε τεραστια σημασια στην λεπτομερεια ρε παιδι μου......ουτε χιλιοστο δεν εφευγε απο την θεση του το οφωνο.........

 







Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Ελπίζω να μην αποκαλυφθεί πόσο είναι "25" πόντοι στην πραγματικότητα...:roflmao:
 


C

chrispo

Guest
..αν επιτρέπεται, να ρωτήσω με τι προενισχυτή ¨παίζει ¨ ο krell...(η φωτό δε με βοηθάει).
 





S2000

ΜπιΕμΝτάμπλγιου
Μηνύματα
846
Reaction score
1.373
Πολυ όμορφος και ζεστός χώρος με διαλεγμένα μηχανήματα.
Η εκλεκτή παρέα τα σπάει ,παντα τετοια.
 




Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
Μπράβο ρε παιδιά παντα τέτοια .....
Η παρέα τα σπάει :p

Ενώθηκαν και οι 50-50 !!!
Άντε με τον Κορίνθιο μάζι μπορείτε να παιξετε και μπιρίμπα :):):):):):):):):):):):):p:p:p:p:p:p:p
 

Μηνύματα
2.412
Reaction score
2.566
Πραγματικά αυτή η παρέα είναι όλα τα λεφτά! Αν και κάθισα λίγο λόγω υποχρεώσεων, έριξα πολύ γέλιο, όπως πάντα άλλωστε όταν βρισκόμαστε. Λοιπόν, ο Βλάσσης έχει ένα υπέροχο αισθητικά σπίτι, στο οποίο χαίρεσαι να βρίσκεσαι πραγματικά. Με αισθητικές πινελιές που του δίνουν ξεχωριστό στυλ και προσωπικότητα και ένα σύστημα που οπτικά ταιριάζει και ενισχύει αυτή την αίσθηση. Μπράβο Βλάσση μου!
Όσον αφορά στις μετρήσεις, θα πω κάποια πράγματα. Αρχικά να πω βέβαια πως δεν έκανα πολλές, μόνο 3 από τη θέση ακρόασης, καθώς ο χρόνος μου, η παρέα με την οποία πήγα, αλλά και η διαβεβαίωση από τον Βλάσση ότι το σύστημα δεν αλλάζει εύκολα θέση περιόρισαν τις δυνατότητες και την όποια αναγκαιότητα περαιτέρω μετρήσεων. Παρόλα αυτά όταν ξανακατέβω προς τα μέρη του του υπόσχομαι ότι αν επιθυμεί θα ρθω και τα μετρήσουμε πολύ παραπάνω, έτσι να δούμε τί παίζει.
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.596
Μηνύματα
2.867.252
Members
37.937
Νεότερο μέλος
loud pleaky
Top