Εκθεση Ηxos Εikona Show 2014

Μηνύματα
5.775
Reaction score
1.186
Ατμιστές και....χα;ϊενδοκολλητάρια γίνονται μαλλιά;-κουβάρια.:D


Οι γνώμες του ΜΦ μοιάζουν με τις συσκευές που αντιπροσωπεύει...Όσο και να διαφωνείς με τη φιλοσοφία τους,σε βάζουν μονίμως σε κόπο να διαβάσεις/ακροαστείς...
Ποιές συσκευές αντιπροσωπεύει;
 


Μ.Φ.

MF Audio Επαγγελματίας
Μηνύματα
561
Reaction score
185
«σιγά μην κλάψω, σιγά μη φοβηθώ» (Παύλος Φύσσας)

Παίδες γειά σας!
και καλό μήνα. (αυτό το τελευταίο θα δείξει)

αφού πρώτα πώ στο Νίκο Αρβαν. πώς τα αισθήματα είναι αμοιβαία…
και πώς δεν έχω καμία δυσαρέσκεια πρός το πρόσωπό του και κανένα παράπονο για το ban-νιο (31 C ήταν η θερμοκρασία την Κυριακή 21/9)

και επίσης να του διευκρινίσω πώς δεν είναι θέμα μαγκιάς («Μιχάλη… οχι μαγκιές εδω μέσα.») αλλά το στυλ και η 'ιδιοσυγκρασία μου'… - και δεν αλλάζει. (ο ΖιΖικ κάτι είπε στο ποστ 80)

να του πώ πώς, χειρίστηκε το θέμα με δύο μέτρα και δύο σταθμά.
και αυτό το λέω ΟΧΙ σαν παράπονο αλλά σαν γεγονός.

[δεν έχει κανείς, παρά να διαβάσει τα ποστ 74, 78, 90 του Lakisss για να καταλάβει.
πού μέσα στη ζέστη -και ειδικά στη ζέστη του κάμπου-, πετάχτηκε 'σαν ραπανάκι' να κάνει τον συνήγορο…
(σε ποιόν; και σαν τί; σαν θιγόμενος άσχετος; / βλέπε τσούρμο)
τον Lakisss φυσικά τον ακολούθησε (με like), ο γνωστός "διανοούμενος" (έτσι νομίζει) πού ψάχνει την ευκαιρία
(όταν όμως εγώ βάλω στο αβαταρ μου τον …Σεφέρη, και αν χρειασθεί, μαζί και τον Παλαμά : ), θα τα ξανά πούμε… )
όμως του 'αναγνωρίζω' το ποστ 95.]


Αφήνω όμως πίσω μου τις μπάμιες 'πού μας πληγώνουν'…
και πάω στα …τουρλού.
(δηλ. στα Γενικά. / η συνταγή από κάτω είναι extra bonus)
http://www.sintagespareas.gr/sintages/tourloutourlou.html

στα Γενικά λοιπόν ήθελα να πώ (το έχω πεί και άλλες φορές αλλού) πώς η 'φίμωση' δεν 'περιποιεί τιμή ' στα φόρουμ. σε κανένα φόρουμ.
(εξαιρούνται ίσως περιπτώσεις πού τα πράγματα έχουν 'εκτραχυνθεί' πολύ)

ίσως θα έπρεπε να παραδειγματιστείτε, και όχι μόνο εσείς εδώ, από τον ιδιοκτήτη του avmentor πού αφήνει να εξελιχθεί ελεύθερα ο 'διάλογος' (και το τυχόν 'μαλλιοτράβηγμα') με το σκεπτικό του ότι: «όλοι κρίνονται…» (έξυπνος)

αυτά τα ban και τα μπουμ (γενικά σε όλα τα φόρουμ επαναλαμβάνω), μου θυμίζουν τη βούλτεψη πού απαγόρευσε στη νεριτ να μεταδώσει την ομιλία του Τσίπρα στην ΔΕΘ και έτσι την άκουσα και εγώ πού δεν σκόπευα…
(αλήθεια, πώς πάτε με την νεριτ; καλά, άλλη φορά για τη νεριτ)
ή (μου θυμίζουν) τον πάγκαλο παλαιότερα, πού ήθελε να καταρρίψει με πυραύλους τους δορυφόρους : )

Αυτά είχα να σας πώ (καλά είχα κι άλλα πολλά, αλλά να μη φάω και ισόβια : ) )
και καλή συνέχεια.


υ.γ. αναρωτιέμαι, μήπως έπρεπε να περιμένατε (οι αρμόδιοι) , να μου ρίχνατε την ποινή …κατά συγχώνευση. : )


* στον Bhutia λέω thanks…
 


Μ.Φ.

MF Audio Επαγγελματίας
Μηνύματα
561
Reaction score
185
φυσικά και θα είμαστε Νικ
ακόμα και αν πήγαινα για άλλο ένα banιο. : )

(δεν κρατάω τίποτα! 'μέσα' μου. τουλάχιστον στο 99% των περιπτώσεων)


παρέλειψα, 'και του ζητώ συγνώμη', ένα thanks και στον Δημοκήδη/92
 

Auditory

Επαγγελματίας
Μηνύματα
521
Reaction score
671
Βγήκαν τα μαχαίρια...

Αν ήμουν στη θέση των εισαγωγέων δε θα πήγαινα πουθενά.
Σαν καταναλωτής, όσο και διψασμένος να είμαι, πάλι δε θα πήγαινα πουθενά.
Νιώθω να υποτιμούν τη νοημοσύνη μου ως καταναλωτή, δε θέλω να πάρω μέρος σε αυτά τα παιχνίδια επικράτησης...

Θα ήθελα όμως να γνωρίζω τη γνώμη των ανθρώπων που ζουν από αυτό το αντικείμενο, ίδιες ημερομηνίες, 2 εκθέσεις, διπλανά ξενοδοχεία.

Τελικά, λεφτά υπάρχουν, δεν εξηγείται διαφορετικά...
 



Μηνύματα
361
Reaction score
221
οπου εχει μαγνητοστατικα μονο θα παω και θα κουβαλαω cd heavy funk,ετσι κ'αλλιως μονο σε εκθεση τα ακουω στη ζωη μου:hunter:
 

gstriftos

gilectronikos
Μηνύματα
17.602
Reaction score
4.137
Γιατί ?

Περπατήστε και λίγο. 500 μέτρα είναι !!!
Ακριβώς αυτό.Σιγά δηλαδή που δεν θα προλάβει κάποιος να δει και τις 2 εκθέσεις στο 3ήμερο.Βολικότερο εξ' άλλου και για τους εκτός Αθηνών.
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Administrator
Μηνύματα
46.964
Reaction score
23.740
Ακριβώς αυτό.Σιγά δηλαδή που δεν θα προλάβει κάποιος να δει και τις 2 εκθέσεις στο 3ήμερο.Βολικότερο εξ' άλλου και για τους εκτός Αθηνών.
Mια χαρά τα λες.
Ασε που η έκθεση του ΗΧΟΥ είναι μόνο Σάββατο-Κυριακή.
 


VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Ποιοι-ποσοι αντιπροσωποι εχουν την δυνατοτητα να συμετασχουν και στις 2 εκθεσεις?
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.963
Reaction score
20.484
Φέτος δεν θα καταφέρω να έρθω στις Εκθέσεις. Του χρόνου ίσως!
 

Μηνύματα
5.775
Reaction score
1.186
Ποιοι-ποσοι αντιπροσωποι εχουν την δυνατοτητα να συμετασχουν και στις 2 εκθεσεις?
Οι μισοί στην μία και οι μισοί στην άλλη. Δεν γίνεται αλλιώς.
Εξ άλλου Ελληνες είμαστε... Πάντα χωριζόμαστε στα δύο: Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός, ΠΑΣΟΚ - ΝΔ, AVSite - AVClub και δεκάδες ακόμα παραδείγματα...
 



alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
14.666
Reaction score
28.004
Άντε και του χρόνου 2 εκθέσεις στο ίδιο ξενοδοχείο με 2 ονόματα σε διαφορετικούς ορόφους.
Έτσι για να γελάμε λίγο με τα χάλια μας.

Το μόνο καλό είναι ότι έτσι θα έχουν μεγάλη επισκεψιμότητα και οι 2.

Κατά τα άλλα, Σπαθάρης.
 

Μηνύματα
7.237
Reaction score
4.617
Χτες μιλούσα με αντιπρόσωπο που είχε σκοπό να κατέβει και στις 2 .
Μολις του είπα οτι γίνονται το ίδιο σκ και οι 2 , τα πήρε κρανίο και μάλλον δεν θα παει σε καμμια ...
 

Μηνύματα
567
Reaction score
373
Τα έχουν κάνει όλα θάλασσα.... Οι μεν είναι με τους δε και το αντίστροφο. Έχουν μπλέξει τα μπούτια τους. Οι μισοί πάνε με το ένα περιοδικό και οι άλλοι μισοί με το άλλο. Τι να πω. Να μην μπορούμε πια σε αυτήν την χώρα να τα βρούμε μεταξύ μας.

Από την άλλη αν δεν γίνουν το ίδιο ΣΚ θα είναι μια χαρά γιατί θα έχουμε περισσότερο χρόνο αλλά και δύο γκρουπ εκθετών. Αν όμως γίνουν το ίδιο ΣΚ τότε είναι κοροϊδία.... Ή πας στην μία ή στην άλλη ή τρέχεις και στις δύο όλο το ΣΚ....
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.347
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top