Το Σύστημα του ΜΗ την σήμερον ημέρα και έπεται συνέχεια...?




Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
και αφού το όνειρο έγινε πραγματικότητα .......
ήθελε το φιλαράκι να ακούσει ένα από τα καλύτερα dac της αγοράς στα καSonyα .....

.............
uploadfromtaptalk1411192990161.jpg


και λόγω ηλικιας:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
 





Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Έχω πεθαίνει στα γέλια....και ήθελα να γράψω και σοβαρά πανάθεμα με, ε με σας δεν γίνεται.....:laugh:

Σήμερα έχω "υποχρεώσεις" και θα περάσει να με πάρει σε λίγο ο Κεφάλας (aka η Κωνσταντίνα, aka το στέρνο)!

Αν θέλουν ας σας πουν οι kogni - musiclo.....:rolleyes: περάσαμε κατά τα άλλα υπέροχα χθες!
 


Μηνύματα
531
Reaction score
126
Η επισκεψη στον χωρο του βασιλη ειναι εμπειρια,το συστημα παιζει αβιαστα σε υψηλες εντασεις και σε στελνει σπιτι να διαβασεις pdf για ακουστικη χωρου,τα καSONY παιζουν στα 95db χωρις καν να ιδρωσουν αφου τα μεγαφωνα τους ισα που κουνιουνται,μπραβο βασιλη εχεις συνθεση ενα συστημα που παιζει μουσικαρες.
Τωρα το vega παρα τα κορυφαια reviews προσωπικα δεν με επεισε οτι αξιζει την διαφορα χρηματων σε σχεση με το benchmark που στο συστημα του βασιλη μου ακουστηκε πιο γρηγορο με καλυτερη αισθηση στην τοποθετηση των οργανων.
 








Y

Yiannis_B

Guest
Άσχετο. Έχω ένα τζιτζίκι που τζι-τζι-κί-ζει μέσα στην νύχτα. Είναι φύση-ω!-λογικό? :rolleyes:
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Το vega είναι ένας μικρός πονοκέφαλος... από την μια θέλει να "ζεσταθούν" για να ανοίξουν τα ρολόγια του και από την άλλη τα διάφορα πρισέτ που παρέχει.... και επίσης είχε να αντιμετωπίσει το benchmark dac2 hgc που είναι τιουναρισμένο (είναι και ο βασικός προενισχυτής μου) πάνω στο σύστημά μου! Από το vega θα ήθελα να κρατήσω την μεσαία περιοχή, που την έκανε λίγο ποιο "ευγενική"..... κατά τα άλλα όπως προείπα το το benchmark dac2 hgc είναι ένα χειρουργικό εργαλείο και θέλει προσοχή γιατί μπορεί να "κοπείς".... και μέσα από ένα σωστό χώρο στημένο, οι αρετές του μπορούν να σε "ταξιδέψουν"....;)
Χθες όλη μέρα ήμουν εκτός και σήμερα ημέρα ξεκούρασης.... κάποια στιγμή πρέπει να δοκιμάσω τα όρια του προενισχυτή του benchmark dac2 hgc, γιατί έχω και έναν primare εδώ...:) Γιάννη και Νίκο. πότε θα οργανώσουμε το επόμενο....;)
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.876
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top