Το Σύστημα του ΜΗ την σήμερον ημέρα και έπεται συνέχεια...?


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Ξέχασα να αναφέρω, ότι το vega εάν είναι στην πρίζα, σε στάντμπάι κατάσταση δεν χρειάζεται η όποια αναμονή - ζέσταμα και επίσης ότι το λειτουργήσαμε και σαν προενισχυτή.... δεν ξέρω εάν αυτό δίνει και το καλύτερο αποτέλεσμα! Θα τα δούμε στην πορεία....;)
 



vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.505
Κατά ποίον τρόπο είναι τιουναρισμένο το Benchmark?
ειναι γυρισμενο λιγο ποιο πλαγια στο ρακ ,οι μπροστινες βιδες ειναι ποιο χαλαρωμενες κατα 1,5 κλικ στο δυναμοκλειδο,και ειναι λιγο ποιο σηκωμενο το πισω μερος της συσκευης για να τρεχουν τα data μπροστα!!!!!:roflmao::roflmao:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.505
τωρα ειναι στην μελετη αν πρεπει να στριψει λιγο και την μεσαια βιδα για να ανοιξουν λιγο το ανω ακρο των υψιλων!!!!!!!:roflmao::roflmao:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Κατά ποίον τρόπο είναι τιουναρισμένο το Benchmark?
....το έχω πει άπειρες φορές.... με τα καβλώδια και μην ξεχνάμε είναι και ο βασικός προενισχυτής του συστήματος! ;)
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
....το έχω πει άπειρες φορές.... με τα καβλώδια και μην ξεχνάμε είναι και ο βασικός προενισχυτής του συστήματος! ;)
Δεν ξεχνάω πως είναι και προενισχυτής σου...
Απλώς αναρωτιόμανε αν έχει κάποια δυνατότητα "ρυθμίσεων" έτσι όπως είπες το "τιουνάρισμα στο σύστημά σου"...
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
ο χώρος μου, στο RT60 είναι στο 03, δηλαδή κοντά σε στουντιακό χαρακτήρα, δεν ξέρω εάν αυτό του "αρέσει" / "κάθεται" καλύτερα...?
rt60b.jpg
 

Μηνύματα
4.003
Reaction score
3.833
Δεν ξεχνάω πως είναι και προενισχυτής σου...
Απλώς αναρωτιόμανε αν έχει κάποια δυνατότητα "ρυθμίσεων" έτσι όπως είπες το "τιουνάρισμα στο σύστημά σου"...
Άη και σσσύ, βασικός λέει ο άνθρωψ όχι μοναδικός!:fuckyou:
Ρώτα και για αναπληρωματικό-ούς για να εξαγάγεις ασφαλή συμπεράσματα, ντάξ?:dance2:

Όλο μου τον πειράζετε τον Βασιλάκη και όλο κρυφο-τιουνάρετε τα συστήματά σας....κρυφοί, έ κρυφοί...άντε μην γράψω καμμιά βαρηά κκουβέντα νάμ΄...:drinks:

Αλλά σααααςςςς ξέρω εσσάςςς, μη δείτε άθρωπα να ξελίσσεται, λυσσάτε...άντε μου απο κεί.:D
 



Μηνύματα
4.003
Reaction score
3.833
ο χώρος μου, στο RT60 είναι στο 03, δηλαδή κοντά σε στουντιακό χαρακτήρα, δεν ξέρω εάν αυτό του "αρέσει" / "κάθεται" καλύτερα...?
View attachment 39301
Θα πω του στέρνου να σε βάλει πρόχειρο διαγώνισμα στα χαρακτηριστικά ήχου σε μικρούς χώρους να δούμε τι βαθμό θα πάρεις ρε κηαρατά που μου έγινες και στουντιακού χαρακτήρος ...παληοχαρακτήρα!:gamer:
 









Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.617
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top