Το καινούριο μου απόκτημα!


Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
ολοι οι προβολακηδες πρεπει να αποβαλλετε το οτι ο προβολεας σας μπορει να μην παιζει σωστα......δεν ειναι κακο και ειναι απολυτα φυσιολογικο να μην παιζει σωστα αν δεν εχει γινει ρυθμιση...:)
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Νομίζω ότι μερικοί όταν πηγαίνουν κινηματογράφο, έχουν και τα spec της μηχανής προβολής μαζί τους,
εάν δεν τους αρέσουν, δεν βλέπουν την ταινία!!! :laugh::laugh::laugh:
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.244
Reaction score
8.743
Νομίζω ότι μερικοί όταν πηγαίνουν κινηματογράφο, έχουν και τα spec της μηχανής προβολής μαζί τους,
εάν δεν τους αρέσουν, δεν βλέπουν την ταινία!!! :laugh::laugh::laugh:
Δεν χρειάζεσαι και specs για να δεις ότι το 90% των κινηματογράφων παίζουν σκ@τ@!:D
 



Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
με ολη αυτή τη βαβουρα ,μου θυμισατε να επισκευασω τον μπαουλα,εκει που τον ειχα παρατησει τοσο καιρο,,,ειδατε τι κανατε?:D
κι ειναι ενας σχετικος μπελας....
 



Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.388
Reaction score
74.653
με ολη αυτή τη βαβουρα ,μου θυμισατε να επισκευασω τον μπαουλα,εκει που τον ειχα παρατησει τοσο καιρο,,,ειδατε τι κανατε?:D
κι ειναι ενας σχετικος μπελας....

Χάρισε τις λάμπες στον Ηλία να είναι χαρούμενος και πέτα τον υπόλοιπο να ησυχάσεις κι εσύ.
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Χάρισε τις λάμπες στον Ηλία να είναι χαρούμενος και πέτα τον υπόλοιπο να ησυχάσεις κι εσύ.
δεν λες τα ιδια στον Ηλια μπας και μου δωσει τις πλακετες του?αυτος εχει καλυτερο ψηφιακο από μενα:D
 



MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Νομίζω ότι μερικοί όταν πηγαίνουν κινηματογράφο, έχουν και τα spec της μηχανής προβολής μαζί τους,
εάν δεν τους αρέσουν, δεν βλέπουν την ταινία!!! :laugh::laugh::laugh:
Επίσης, ο Δημήτρης είναι πια ψηφιακός λόγω βλάβης, αρκετό καιρό! και εγώ θα πρέπει να αποφασίσω,
εάν είναι συμφέρον να ''φτιάξω'' τον G70 μου! εννοώ να πάρω τα κατάλληλα εξαρτήματα, για την συνέχειά του,
τα οποία έχουν το ανάλογο κόστος, σε τεχνικό και εργατικά 'η να τον ''κατεβάσω'' μόνιμα!!! ήδη έχω ξεκινήσει
την κοστολόγηση, και από εκεί θα κριθεί το μέλλον του! μην ξεχνάτε και ένα κύριο πρόβλημα (σήμερα) το οποίο γράφτηκε πιο πάνω! την κατανάλωση! για ορισμένους ίσως να μην μετράει, όμως εγώ που βλέπω 4 ώρες την ημέρα, σχεδόν κάθε μέρα, είναι ένα πρόβλημα, τα 750w/h!!!
 
Last edited:

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
Νομίζω ότι μερικοί όταν πηγαίνουν κινηματογράφο, έχουν και τα spec της μηχανής προβολής μαζί τους,
εάν δεν τους αρέσουν, δεν βλέπουν την ταινία!!! :laugh::laugh::laugh:
Επίσης, ο Δημήτρης είναι πια ψηφιακός λόγω βλάβης, αρκετό καιρό! και εγώ θα πρέπει να αποφασίσω,
εάν είναι συμφέρον να ''φτιάξω'' τον G70 μου! εννοώ να πάρω τα κατάλληλα εξαρτήματα, για την συνέχειά του,
τα οποία έχουν το ανάλογο κόστος, σε τεχνικό και εργατικά 'η να τον ''κατεβάσω'' μόνιμα!!! ήδη έχω ξεκινήσει
την κοστολόγηση, και από εκεί θα κριθεί το μέλλον του! μην ξεχνάτε και ένα κύριο πρόβλημα (σήμερα) το οποίο γράφτηκε πιο πάνω! την κατανάλωση! για ορισμένους ίσως να μην μετράει, όμως εγώ που βλέπω 4 ώρες την ημέρα, σχεδόν κάθε μέρα, είναι ένα πρόβλημα, τα 750w/h!!!
Ηλια οι μπαουλες μας είναι πλεον μια πολυτελεια.Αν φτιαχνεται ο δικος μου με 150 ευρα που μου ειπε ο Νικολας,θα το κανω.Και σ αυτη τη περιπτωση θα βλεπω μονο τα 4/3 παλια εργα και σηριαλ,οπου δινει μια σχετικα μεγαλη εικονα,όλα τα υπολοιπα ο ψηφιακος.Οποτε δεν ειναι και προβλημα το ρευμα.Εσυ που τον εχεις πανω ,και μαλλον θελει κι ένα καρο λεφτα,δεν ξερω αν αξιζει.Πιο οικονομικα θα σουρθει και ας αλλαξεις δεκα λαμπες στον Τζιβισι.
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
γιατι θελει ενα καρο λεφτα.....?

ασε να ερθω μια μερα (μονος μου :D) να τον δω ρε Λιακο και θα τα πουμε.....

οι ψηφιοφρικουλες θελουν να σε φανε....:)
 






Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.587
Μηνύματα
2.865.041
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top