ΠΡΟΣΟΧΗ ΙΟΣ

Μηνύματα
335
Reaction score
14
Προσπάθησα να κατεβάσω σε κάποιο σε δωρεάν mp3 το βαλς των χαμένων ονείρων……

Το θέλω σε mp3 για να το έχω στο αρχείο μου….. από τα πολλά κλικ που έψαχνα έπεσα σε αυτό ( που θέλω να σας το πω για να το προσέχετε ) (το αντιγράφω όπως είναι από την σελίδα του Google )

1. Μάνος Χατζιδάκις Το βαλς των χαμένων ονείρων free mp3 ...

weblagu.sitescrack.com/Μάνος-Χατζιδάκις-.-Το-βαλς-των-χαμένων-ονείρ...


Download lagu Μάνος Χατζιδάκις Το βαλς των χαμένων ονείρων atau dengar lagu mp3 Μάνος Χατζιδάκις Το βαλς των χαμένων ονείρων online sebelum ...


Επισκεφθήκατε αυτήν τη σελίδα στις 23/9/2014.


με έβαλε ξαφνικά στο επικίνδυνο ιό που λέει κάτι Ιντερπόλ ότι θα κλειδώσει μετά από κάποια ώρα κλπ…….

Όσες φoρες παταγα το «χ» για να φύγει η σελίδα αυτή ξαναγινόταν και άλλη και άλλη και άλλη μέχρι που πάτησα το κλείσιμο του υπολογιστή

Το άνοιξα πάλι…μπήκα κανονικά χωρίς παρατράγουδα και σκανάρω με το αντιβαριους που έχω και αύριο θα το περάσω και από το Malwarebytes Anti-Malware

Σας μεταφέρω όλο αυτό το σκηνικό για να μην το πάθετε και εσείς…….

Τελικά δεν βγήκα το κομμάτι αυτό…….!
 

vet

Audio, Δημοσιογράφος
Μηνύματα
8.252
Reaction score
8.153
δεν ειναι ιος.
υπαρχει σε αρκετες σελιδες με περιεργο περιεχομενο και δεν εχει σχεση με το τραγουδι που εψαχνες.
αυριο περιπου 10 και μιση θα ερθει η αστυνομια απο το σπιτι σου...
πλακα κανω..
αυτα τα θεματα θελουν λιγη ... προσοχη...
 

Μηνύματα
2.153
Reaction score
677
δεν ειναι ιος.
υπαρχει σε αρκετες σελιδες με περιεργο περιεχομενο και δεν εχει σχεση με το τραγουδι που εψαχνες.
αυριο περιπου 10 και μιση θα ερθει η αστυνομια απο το σπιτι σου...
[SPOILER="10:30]
[/SPOILER]
:D:D......
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.508
εμενα παντως οι ιοι που μου εμφανιζονται συχνα ειναι κατι διμετρες Τσεχες .....οποτε κατεβαζω συνεχεια απο το ιδιο site!!!!!!!!!:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.588
Μηνύματα
2.866.638
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top