πωλειται cary cd -306 SACD

Μηνύματα
238
Reaction score
21
Καλησπέρα σε όλους.
Δυστυχώς άλλος ένας δικός μας άνθρωπος και μέλος του site έφυγε από κοντά μας.
Οι περισσότεροι στο site τον γνωρίζατε σαν Paul και πολλοί λόγο που ασχολιόταν χρόνια με
το χόμπι αυτό σαν Παύλο. <Παύλο σου ευχόμαστε οι φίλοι σου καλό ταξίδι εκεί που θα πας
και μακάρι επιτέλους να βρεις την μουσική νιρβάνα που ζητούσες και λόγο υγείας πότε δεν
μπορούσες να απόλαυσης> .
Τώρα όμως δυστυχώς έπεσε σε εμένα το δύσκολο έργο από την οικογένεια του που έχει αρκετές
ανάγκες και δυσκολίες να είμαι αυτός που θα διαχειριστώ την πώληση τον μηχανημάτων του
Παύλου παρόλο που κανείς ούτε εγώ, αλλά πολύ περισσότερο η οικογένεια του αν δεν υπήρχαν πραγματικές δυσκολίες θα πουλούσε τα μηχανήματα που ο Παύλος τόσο αγαπούσε.
Οι οικογένεια του Παύλου όπως καταλαβαίνεται και από τα παραπάνω που ειπώθηκαν δεν θέλει
ανταλλαγές αλλά όποιος ενδιαφέρετε πραγματικά για κάποιο από τα μηχανήματα μετρητά.
Πιστεύω να υπάρξουν μόνο σοβαρές προτάσεις όπως άλλωστε το υπαγορεύει και η περίσταση.

CARY CD-306 SACS σε άριστη κατάσταση μαύρο χρώμα τιμή μετρητής 2.500,00€.
επισυνάπτω και φωτογραφία απο το cd.
 

Attachments




Μηνύματα
238
Reaction score
21
CARY CD-306 SACS σε άριστη κατάσταση μαύρο χρώμα τιμή μετρητής 2.300,00€.

Για να βοηθήσω γιατί καταλαβαίνω ότι στην σημερινή εποχή είναι δύσκολο κάποιος να δώσει τόσα λεφτά μετρητής
θα γίνει δεκτή και κάποια ανταλλαγή μόνο αν έχει κάποιο σοβαρό ενδιαφέρων για να μπορεί αυτό το μηχάνημα να
ξανά πουληθεί κα σίγουρα θα καλύπτει από το συνολικό ποσόν το 40% και το υπόλοιπο 60% θα είναι μετρητά.
Αυτό γίνεται για να βοηθήσω να φύγουν τα μηχανήματα και η οικογένεια να πάρει τα χρήματα
που τόσο χρειάζεται. Για τον λόγο αυτό παρακαλώ σοβαρές προτάσεις.
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
238
Reaction score
21
Το cd πουληθηκε.Ευχομαι στον φιλο Αντωνη καλες ακροασεις
Παρακαλω να κλεισει η αγγελια.
 

Μηνύματα
176
Reaction score
84
αντρεα μου οι καλες ακροασεις εχουν ηδη ξεκινησει !!!!! παρε τηλεφωνο οποτε μπορεσεις να κερασω καφε.....
καλη συνεχεια στο εργο σου !!!!
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.712
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top