Κατασκευη νεου dedicated χωρου HOME CINEMA

Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Τι λες....θα προλάβεις να δείς τον τελικό στην Βραζιλία...;;; :drinks:
 


Μηνύματα
941
Reaction score
205
υπαρχει κατι αλλο που πρεπει να ελενξω κατα την πρωτη ωρα λειτουργιας? πχ πως μπορω να καταλαβω αν το κομματι που παρελαβα ειναι σωστο και δεν εχει προβληματα συγκλισης των panels κλπ? να τον βαλω σε ασπρο φοντο? η να προβαλω μια σελιδα με κειμενο και να δω οτι εστιαζει το ιδιο σε ολη την οθονη?
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.912
Reaction score
41.166
θα έχει ένα pattern δικό του, κάτι τετραγωνάκια που εμφανίζει όταν θες να κάνεις focus και να φέρεις την εικόνα στα όρια που θέλεις. Εξέτασε αυτά τα τετραγωνάκια από κοντά, αν είναι όλα άσπρα τότε είσαι εντάξει, αν δεις σε κάποια τίποτα χρωματικές διαφορές αυτό σημαίνει ότι χάνουν.
 

Μηνύματα
17
Reaction score
16
πανο πολυ καλη δουλεια εχεις κανει βλεπω στον χωρο,οτι βοηθεια θες για ρυθμισεις μπορω να βοηθησω απλα στειλε μηνυμα να τα πουμε:)
 

Μηνύματα
941
Reaction score
205
Καλησπερα σας.

Επιτελους σχεδον ετοιμο μετα απο τοσους μηνες. ο προβολεας θα εγκατασταθει αυριο.

Τραβηξα και καποιες πρωτες φωτογραφιες. Οποιαδηποτε γνωμη παρατηρηση δεκτη!

1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
 








Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.221
Reaction score
27.784
Εγώ βλέπω ότι όλα τ α έκανες στραβά, όλα κυρτώνουν, ακόμη και τα δισκάκια σου μπλουρέϊ.

:p :p :p

Συγχαρητήρια για το μεράκι σου. Να τον χαίρεσαι τον ωραίο αυτόν χώρο.
 


Μηνύματα
941
Reaction score
205
Καλησπέρα. Ναι είχα την action camera πρόχειρη και είπα να βγάλω με ευρυγώνιο φακό για να φανεί περισσότερο ο χώρος και έτσι όλα στραβόσαν :p

Μόλις μπει και ο epson 9200 θα τραβήξω και άλλες φωτογραφίες.

Λίγο έχω μετανιώσει το χρωμα της μοκέτας νομίζω οτι την πήρα αρκετά ανοιχτόχρωμη και φοβάμαι μηπως σε φωτεινές σκηνές μου κάνει ανακλασεις.
 

STNET

Επαγγελματίας
Μηνύματα
259
Reaction score
274
πολυ ωραια όλα νασαι καλα να τα χαιρεσαι , δεν πιστευω οτι θα έχεις προβλημα με την μοκέτα
 


VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Πολυ ωραια πραγματα, περιμενουμε προσκληση, εχω πολυ καιρο να παω Κερκυρα (απο το 2002) .....
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.586
Μηνύματα
2.866.447
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top